• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priletí k nám bocian. Pridajte sa

14. júna 2010 
dobre ranecko

lilix ako? ja tiez nemam ziadne priznaky, my dve sme natom dost podobne. o tyzden mam dostat ms, ty tusim v piatok. ked to nevyslo teraz, tak budeme dufat, aby to vyslo najblizsie. ale myslim si, ze my najprv skocime za p. ankou, inak to proste nevidim. a hlavu hore, raz to predsa musi prist :wink:
2. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj janula. ja mam priznaky na mrchu. :angry:
presne tak janula pani anka to isti. ja som si tu hladala na googli a boli tam take "babske" recpety na maternicu to iste co p. anka kaze> nad ovsenou slamou sa naparovat. len kde vziat teraz ovsenus lamu?? este tak psenicnu by nebol problem.. ale ovsenu? :confounded:
ja mam krasny 5 tt. :grinning: to je pocit!
ja sa len bojim, ze ci nebude nieco o com nemame ani potuchy, co by branilo, ako napr. shandy.. keby nesla do tej prahy tak ani oni o tom nevedia a mohli by sa snazit az do aleluja.. :cry:
2. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna zrejme bude nieco tajne. no ked nepochodim u pani anky, tak som v haji ....ja sa nevzdavam, ved uvidime.

teraz idem nieco porobit, neskor sa zastavim. tak zatial pekny dnik :slight_smile:
2. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tu zostanem sama. idem pracovat..
preco sa do tejto temy nezapoja nejake nove snazilky? tymto ak to citaju ich vyzivam!
2. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ste zlaté
2. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambule :dizzy_face: :dizzy_face:
ja mam dnes toho vela, ale aspon vas pozdravim :slight_smile:
tehule aj snazilky :wink:
martinka a ty mas kedy termin, toho 5.4.? ako to velmi uletelo :grinning:
ja si tvoj graf pamatam ako teraz, uz velmi skoro som si myslela, ze vyzera nadejne, som mala tusku, ze si tehula, tak ma velmi potesilo, ked sa mi to potom potvrdilo :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o kolienkovi stale nic nevieme? no toto.... :unamused: , dufam, ze je vsetko v poriadku..
no lilix moja, ja som rada veru, ze sme v tej prahe boli a zistili nam to, takto by sme fakt zbytocne stracali cas... :slight_smile:
teraz uz som pripravena, ze pojdeme na IVF, uz hladam na nete centra a pozeram moznosti...
reiv tehulka, aj mas nejake priznaky?
2. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práveže sa čudujem, že mi nič nie je lebo po minulé tehotenstvá som už grckávala každé ráno a teraz nič, tak som ani nechcela veriť, že by som mohla byť tehotná, ale ked mrcha neprišla, aj ked ja som ju čakala, už som bola zmierená že v januári to zase nevyšlo :sweat_smile:
2. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a predvčerom som pochopila čo je to mať kovovú chuť v ústach :slight_smile:
2. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
reiv, no jo, to len dosvedcuje, ze kazde tehu je fakt ine :slight_smile:
kedy ides lekarovi?
2. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som ísť tak o 2 týždne, ked by malo byť vidieť biť srdiečko, aby som vedela či je všetko v poriadku
2. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby aj ja chcem kovou chut v ustach. :frowning2:
shandy potom nas informuj, ktore centrum ste si vybrali..
jeej teraz tu bol chlap s taaaakymi krasnymi zaujimavimy modrymi ocami, ze sa mi az ruky klepali. ha ha :grinning: tak ma stremoval. ale krpaty bol. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved bude lilix aj to
2. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kedy?? :frowning2:
2. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem podla čoho je kedy kto na rade, aj u mňa je to divné, vôbec to nevyzeralo na to, že sa to teraz podarí, ved pozri podivný graf, ale ved hádam čoskoro lilix
2. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
reiv blahozela, zacala si v novom roku tehulkovsku stafetu,tak nech si to ostetne od teba rýchlucko preberu :wink:
2. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, ozaj nový rok sa nám pekne začal, teraz je rad na ostatných
2. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babyyy tak mame to tu. pisala som kolienku, ze co, ale ona mala moje zle cislo.. tak mi odpisala
cisarsky rez< 3,450 g 50 cm vcera o 9,20h. pozdravuje vas. nic viac nenapisala ako sa maju..
inak to preto sa mi do rana snivalo, ze som mala cisarsky rez, lebo ja som to citila za nu.. :grinning:
boze asi si fakt otvorim tu vestiaren.
2. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže další Filipko? gratulujem :dizzy_face:
2. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej,gratulujem kolienku :slight_smile: takže tiež cisarský, no prvé dva dni si odtrpí a potom bude ok
lilix,veru veru dačo v tebe z tých vešteckých schopností je :wink:
2. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ta mrcha si zo mna robi srandu. uz uz mam pocit, ze dosla idem na wc a nic. a takto dokola. :confounded:
2. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: takto som chodila ja celý minulý týždeň lilix :wink:
2. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilx,ja som tiež tak chodila preventivne aj s intimkou a nakoniec sa z toho vyklula dialnica // :wink:
2. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babyzne to vazne? taaak ste ma potesili. :sweat_smile: to mi odlahlo..
uz to preslo.
2. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej gratulacie kolienkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a mame tu dalsiecho chlapa, co? :grinning:
lilix dufajme, ze vobec nepride mrcha mrchovita :wink:
2. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandik ale povedz svojim kritickym ockom pravdu, co vidis v tom grafovi? ja mrchu..
2. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja zatial sa mi to na mrchu velmi nezda, ale tazko povedat, ked nevieme ako zvyknes mavat normalne pred mrchou :slight_smile: , musime len dufat a cakat....
2. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja dam moj jeden stary graf ok?
2. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidis tam to pred merchou tiez islo trochu hore.. to bude to iste co teraz. aj tak mam krk makky.
2. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok