Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

betyna8
21. aug 2009

ahoj martinka,tak to mas fajn,celkom skoro si tu knizku dostala,ja az v 10 tt a niektore baby az v 16 tt
Ty chces odobrat pupocnikovu krv?

lilix
autor
21. aug 2009

mati gratulujeme k tehu knizke. 😅

shandy
21. aug 2009

martinka suupeer gratulujeme 😵 😵 😵

mata1001
21. aug 2009

ahojte
matka straaaasne gratulujem 😉 😉 😉

monkri
21. aug 2009

martina gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aj ja som bola dnes na kontrole tak že som poriadku a môžeme sa snažiť znova 🙂 🙂 🙂 🙂

mata1001
21. aug 2009

nikto???

monkri
21. aug 2009

ja teraz ale asi nik tu nieje 🙂 🙂 🙂

kolienko
24. aug 2009

Ahojte ..... tak ja sa hlasim a tak trosku pýšim prvými pohybmi. sú síce este slabé, ale uz ich viem rozoznať a včera cítil jeden kopanec aj manza...tak sa vytesujeme.

posielam všetkým TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a čo je tu inak nové??

betyna8
24. aug 2009

ahoj kolienko, neboj,o chvilu bude kopkat viac a viac.Mna kope už riadne, len také hrče mi skáču po brušku, hlavne teda večer, máme pravidelne po 21:00,ale aj ráno a počas dňa.Je to úžastný pocit a prajem všetkým snažilkám,aby ho čim skôr pocítili aj same.Už vieš čo čakáte?

miroslava89
24. aug 2009

dobre ranko🙂 ja som akosi cez vikend nestihala kedze som si pre svoj blby hystericky vylev musela udobrovat muzika 😔

kolienko
24. aug 2009

bety ahoj.... neviem kam sa podeli snazilky, ale vyzerá to tak , ze my tehulky si budeme navzájom posielať tehuvírusky.... 😉
neviem este čo to bude. teraz 10-09-2009 idem na kontrolu a majú mi robiť aj ultrazvuk, tak uvidím. síce lekár ma staré sono (tak pochybujem ze tam niečo uvidí).kedy si ty zacítila prvé pohyby??
a ty uz vieš čo to bude??
neviem prečo, ale s manzelom mu stále hovoríme v muzskom rode. 😎

shandy
24. aug 2009

Dobre ranicko bambulky 😵 😵
kolienko som zvedava veru, ze co to bude. Bety ty kedy budes vediet? 🙂 Uz sa to snad blizi, nie? 😅 😅

betyna8
24. aug 2009

kolienko, my sme boli este 4.8. na morfologickom sone, lekar ma novy prostroj,ale male sa tak šinulo a kopkalo,že sme tiež nevideli,čo to bude,ale teraz vo štvrtok idem na 4D,tak sa teším.Hádam sa ukáže v plnej svojej kráse. 😀 Ja väčšinou hovorím v strednom rode.Poďla kadejakých tých babských rečí mi to raz vychadza na dievčatko,raz na chlapca,tak uvidíme.Ja som pohyby cítila tak riadne,že až kopance v 20 tt, pred tým cca 1-2 týždne len také slabé bublinky...
dhandy cafky, tak čo nove?

shandy
24. aug 2009

bety co ja ti viem asi nic nove 😀 😀 😀
cakam na ovulku. Zahadne ovulujem zasa na pravom vajecniku, tak som zvedava, ci ten lavy vobec fachci ked sa teraz ulieva 😀 a robi mi teraz hormonalny profil, takze uvidime 😉

betyna8
24. aug 2009

shandy,fajn,že máš toho nového doktora,ktorý vám snad pomôže a posuniete sa vpred 😉

shandy
24. aug 2009

no on by aj pomohol, ale zatial nevie v com 😀 😀 😀
tak ale ako vravis, aspon sa veci dako pohli dopredu 🙂 🙂

betyna8
24. aug 2009

no veď už to je uspech,že sa vôbec niečo s tebou deje a sledujete cyklus 😉

kolienko
24. aug 2009

veru shandy a dúfam, ze čoskoro zahlásiš // ono to príde neboj, len treba dúfat. a ked ti nahodou nefunguje lavý vaječnílk, tak ako to, ze menstruaciu mas v pohode?? a dokonca pravidelnu?

shandy
24. aug 2009

tak, tak, cyklus je ostro sledovany 😀 😀 😀
no jasne, co uz mi ine zostava, ako dufat, ze? 😀
ja neviem ci funguje alebo nie, to iste doki. len zatial co mi sledoval dve ovulky, tak boli obe na pravom....tak uvidime dalsi mesiac na folikulometrii, ci frci aj lavy...no ono je mozne, ze aj keby nahodou ten lavy nefungoval, ze ho zastupi ten pravy a ovuluje kazdy mesiac, aj keby to bola teda riadna haluz 😀 😀 , cize mrchu mozes mat tak ci tak...dokonca mrchu mozes mat aj ked neovulujes...

shandy
24. aug 2009

a ja som tu dnes s dvoma tehulkami, tak dufam, ze sa na mna nejake tie vase virusiky nalepia babulky tehulky 😅 😅 😅

miroslava89
24. aug 2009

ahojte uz som opet tu ale ako pozeram nikde nikto 😅 😕

nellie_
24. aug 2009

ahojte... ja uz dnes nepracujem som sa rozhodla.. na pondelok uz stačilo 😀

betyna8
24. aug 2009

no konečne sa tu hlásia dalsie babule,veď je to tu bieda v teme, zanedbana je na poriadok,este ze sme tu aj my tehulky a zvyšujeme počet príspevkov 😉

nellie_
24. aug 2009

no ved pozeram ze to tu nejak viazne.. a akurat dneska ked sa mi nechce robit a skoro cely den som sa preflakala po nete... 😀 😀 😀

shandy
24. aug 2009

no co chcete lilix je na dovolenke, tak nema kto hadzat temicky 😀 😀 😀
babule tehule vy ste mali kolky v poradi uspesny cyklus merania BT? 🙂

betyna8
24. aug 2009

ja som otehu po 8 mesiacoch,ale merala som len 4 alebo 5 mesiacov,už ani presne neviem, tehotenska demencia ma obera o pamat, tu som mala vzdy ako slon,aj za ostatných 😀 😀 😀

shandy
24. aug 2009

😀 😀 😀
bety hej, u teba som si pamatala, ze to bolo nejako kratko, ale zas vy ste mali echt poctive snazenicka, aj to si dobre pamatam 😀 😀 😀

miroslava89
25. aug 2009

dobre ranko🙂akosi nam to tu viazne.. 😅

kolienko
25. aug 2009

Dobré ránko,
mati, ja som si az teraz všimla, ze mas tehu knizku, tak gratulujem.... mne sa zatial termín nezmenil.ako sa cítiš?? býva ti aj zle??

shandy
25. aug 2009

dobre ranicko vam 😀 😀
veru veru, nie je tu lilix a hned to tu upada 😀 😝
kolienko ahojcek moja. ako sa mas? nemas novsie fotky brusina?
ja som bola vcera za mojou najlepsou kamoskou, ktora ma dvojtyzdnove babenko, no naaaaaaaadhera 😵 😵 😵
miroslava vy mate este pauzu ci snazilkujete?