Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

betyna8
7. sep 2009

no veĎ keď si si merala teplotku,podľa toho by si mohla vediet kedy ti prebiehala ovulka,ale keď si to sleduješ aj inak,tak pohoda.Držím pršteky a posielam zopár TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT,ale asi nemajú moc účinok,lebo po babulách tu plujem pekne dlho a furt sa nenakazia a nenakazai 😉

shandy
7. sep 2009

tiez mi je to divne, ze kde je dnes lilix 😔 🙄
karolina no ak ta to stresuje, tak meraj iba pred ovulkou a potom uz nie, lebo takto sa i tak nemusite trafit do plodnych dni 😉
😀 😀 😀 , veru veru, ja mam asi nejaky protitehulovsky stit 😀 😀 😀

betyna8
7. sep 2009

tak ten stit zahod a velmi daleko 😉
majte sa tu pekne, ja sa idem pošpacírovať po meste a potom o 18:00 zavrtiet bruškom na tanečlky
pa

shandy
7. sep 2009

😀 😀 😀
ty a co hovori matusko na to, ze s tebou musi tancovat? uzite si to, papa zajtra a pekny vecer.

martina05
7. sep 2009

Ahojte...čo je tu nové ????????????

shandy
7. sep 2009

no ahoj, akurat dnes som si na teba spomenula, ze od kedy si tehu, tak ani neprides omrknut 😉 , ako sa mas?

lilix
autor
7. sep 2009

😔 ahojte. lilix dnes predsa bola v skole, co ste zabudli? ale uz sa neflaka, vsetko prekne precitkala.
a viiita nove snazilky. 😕 😅
tatok tema nie je iba pre snazilky, hoci sa nechadza medzi snazilkovskymi. prileti k nam bocian, to skor vystihuje vas tehulky. lebo k nam sa ziaden bocian nechysta.
rozhodla som sa, ze si vezmem na par mesiacov antikoncepciu, ktorej som sa doteraz uuuspesne vyhybala. ale ja uz nevladzem s menstr. bolestami. je mi tak priserne zle. 😠 velmi ma to obmedzuje v zivote, nemozem nic robit, iba sedet. ani nikam ist. vsetky plany si robim tak, aby to nebolo v case menstruacie. no otras.
vela babam vraj pomohla od bolesti na trvalo. tak dufam, ze aj mne. neviem kolko mi odporuci gynda. pol roka, bola by som rada keby menej. tak vy mi tu vsetky aj porodite, kym ja budem zase snz.

shandy
7. sep 2009

joooooooj studentka, tak ale my hlavy derave sme na to zabudli 😀 😀
tak ale kvoli tym bolestiam si xces rozhadzat cely cyklus hormonami? no ja neviem, na tvojom mieste si radsej dam tabletky od bolesti. do HAK by som nesla....5 rokov mi stacilo...podla mna menej ako pol roka ti nepomoze. telo si nejaky cas len zvyka. a ja mozem potvrdit, ze ano tie bolesti som pocas uzivania HAK nemala. ale moja, bolesti mam do dlhsom case zasa pekne spat, ale svoj byvaly (normalny) cyklus uz nie...tak si dobre rozmysli co a ako.... 😉

radkatom
7. sep 2009

Takže baby. Hlásim, že od dnes nastáva tvrdý režim. Pijem hektolitre čaju z listov maliníka, horúce sprchy, skackanie na fit lopte, dlhé prechádzky a hlavne SEX!!!

Ak sa nezačnem do piatku otvárať, tak si ma chcú nechať v nemocnici a pôrod vyvolávať!!! Ja chcem byť otvorená aspoň na 3cm!!!!!!!!!!!

Tak držte palce, nech sa to už konečne rozbehne!

Lillix to je škoda ☹... Ale zdá sa mi, že to až tak nevadí, však? 😉
Shandy asi to nebude ani 9.9.2009 ☹ . Dnes som totálne zatvorená, tak pochybujem, že sa otvorím do stredy ☹ 😠 ☹ .

Babule asi až do piatku Vám budem posielať Tčka, tak chytajte 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

radkatom
7. sep 2009

Jéj Shandy, Ty si tu? Tak neskoro? Vačšinou si tu takto píšem samo so sebou 😀 😝 😀

shandy
7. sep 2009

no radka, veru nahodou som sa tu ocitla, lebo drahy na xvilu odbehol, tak som vyuzila situaciu 😀 😀

shandy
7. sep 2009

sakris, ale toho 9. je taky pekny datum. podla mna keby si keksikovala a keksikovala, tak to musi prist sakris 😀 😀
sak ale nebola si ty uz trosku otvorena? ze ty si sa naspat zavrela? co mal maly prievan? zatiahol zips, ze ani omylom nevyjde? 😀 😀 no xlapi...pozri ho, uz v brusku si robi co sa mu zachce 😀 😀 😀

shandy
7. sep 2009

tehula a kde si zmizla? skaces na fitlopte? 😉

karolina23
7. sep 2009

no dakujem za virusiky v podobe TTTTTTT hadam sa namna daco nalepi a baby vy ste tunak vsetky tehulky? 😀

lilix
autor
7. sep 2009

tak radka bude nakoniec ako som ja napisala 11.9. ak sa to splni, otvorim si vestiaren, lebo som asi bosorka 😀 shandy to vazne? este viac si rozhadzem hormony? juj ale to neceeem. praveze teraz ich tiez nemam v poriadku. kuaaa. co mam robit?? ja si tu maternicu asi vytrhnem a zahodim 😀 tak. a kupim si penis a nasijem si ho tam 😝 😀 😀 😀
shandy sa rehocem, ze zatiahol zips, ze si sa naspat zavrela? a to sa da?
karolin nie niesme tu vsetky tehulky. ja a shandik moja laska sa tu trapime vyse roka!
minule som nemohla spat, tak som si pustila freevideo a tam bolo daco na gynde, tak ma to zaujalo a pustila som si to. a to bol brutal, tam priviazali babu na kozu a dr. jej zacal hrubou ihlou a nitou zasivat pysky. a potom ich tie stehy strihal. no brutus. ta baba total uchylacka. mala aj prsia cele doranane prepichovanim. boze ja to nechapem, ako ich to moze vzrusovat. oni nemaju snad ani prah bolesti. a potom jej tam pchal ani neviem co to bolo ale bolo to veeelke. a nasilu jej to tam strcil. aj celu ruku. taka bola roztahana.
inak som asi aj ja uchylak, ked som take kukala. nhooo 😝 😀

radkatom
7. sep 2009

Shandy, bola som na lopte 😀 😀 😀 . Idem prehovoriť MM, aby sme trošku pokeksikovali. Moc sa mu do toho ale nechce, čo sa mu nedivím, ale pre dobro veci 😉 Doteraz sa mi len skrátil krk ale ešte sa neotvoril ☹ HNUSÁK JEDEN

Ahoj Karolínka. Tebe sa tých Tčiek ešte asi veľa neušlo, tak pridávam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Zlato moje Lillix. Fakt. Teraz pozerám, že Ty si to tipovala na 11.9 🙂.

karolina23
7. sep 2009

no super ze som neni sama netehula no zatial sa snazime len 5 mesiac a niektore az 1 rok boze co nam nedoprajes aj my chceme nosit babetko pod srdcom uz 😀

reivka
7. sep 2009

ahojte babule som tu 😀

karolina23
7. sep 2009

ahoj reivka vitame ta tu teda aspon ja 😀

reivka
7. sep 2009

bety pre teba, snažíme sa 5 mesiacov, ale tento mesiac začneme 6.ty 😉

reivka
7. sep 2009

diky karolina za privítanie 😉 tu je kolko tehuliek 🙂

radkatom
7. sep 2009

Ahoj reivka. Je tu viac tehuliek cca 5 ale nie som si istá... Aby som na niektorú nezabudla... Ja sa zatial za tehulku rátam, ale už nie dlho 😀
6ty mesiac? A meriaš aj BT?

radkatom
7. sep 2009

Karolinka, neboj čoskoro sa zadarí. My sme skúšali myslím 4 mesiace... 🙂 Ja som ale poctivo merala BT a robila ovu testy, aby to vyšlo čo najskôr... 😵

radkatom
7. sep 2009

Asi som tu zostala zasa sama 😠 . No to mám zato, že som dala prednosť MM. Ale baby pre dobro veci 😀 😀 😀

reivka
7. sep 2009

😀 😀 😀 nie nemeriam BT, lebo doteraz som vstávala hocijako, ale teraz už vstávam podla budíka, tak by sa to aj dalo, rozmýšlam že to skúsim, ale čo ked sa mojmu nebude vtedy chcieť a akurát ma to bude štvať, ked budem vedieť kedy je ovulka?

radkatom
7. sep 2009

No to sa môže veľmi ľahko stať 😀 . Ja som zatial ale MM vždy spracovala 😝 . Dnes mi to dalo síce veľa úsilia 🤐 ale snáď to zaberie a Fliipko si to rozmyslí a začne sa ponáhľať na svet. MM sa strašne bál, že mu môže nejako ublížiť ale prekonal sa 😉 ...

radkatom
7. sep 2009

Jéj reivka veď Ty už máš 2 detičky. Tak asi vieš najlepšie ako na to 😉

reivka
7. sep 2009

no ved môj sa teda viac asi bál že malému ublíži ked som bola tehula a bál sa ma tuším aj dotknúť 😅 😀

reivka
7. sep 2009

nooo znásilňovať a znásilňovať 😀 😀

snazilkant
7. sep 2009

ahojte dievcata mozem sa k vam pridat ?

my sice sa momentalne nesnazime, lebo musime pockat tak 3-4 mesiace , a hura sup do snazilkovania. 🙂