Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

shandy
6. aug 2009

mata1001 a co mas na nich dopletene? na ms, ovulke a pod.? hod grafiky, nech omrkneme, su tu kocky co meraju, isto pomozu ak budu vediet 😉
ahoj zuzka 🙂

lilix
autor
6. aug 2009

ahooooj zuzana1971, ako sa citis?
martinaaaa tak to je super, tiez, ako sa citis? jasne, ze ho uvidi!
shandy! ze ma ty spehujes tuto z balkona, ako si vytahujem zarezane tangace! nieze ma raz odfotis a najdem sa tu, ako.. 😀 😀 😀
babky viete co sme prave v robote vseteky pozerali? kolegyna bola vcera na 3D. doniesla CD s malym. vsetky sme sa vytesovali a divali na ten zazrak, co robi v brusku. a mal pindika. jej jedna kolegyna vestila prstenom, ze bude mat dievca, ze si je 100 pro ista, my vsetky, ze nie, ze je to chalan, a mali sme pravdu! 🙂 🙂
aj z tvaru bruska sa da..

shandy
6. aug 2009

lilix no arab v zarezanych tangacoch?? neblazni 😀 😀 😀
tak ty si takto cibris svoje bosoracke schopnosti? este predbehnes jaru 🙂 🙂 , jaru pre istotu trenuj 😀

oliras
6. aug 2009

ahojky holky přeju dobré ranko

lilix
autor
6. aug 2009

no shendy, ty to valis. ze arab v tangacoch, ja z teba nevladzem!! 😀 😀 kam ty na to chodis?
teba by som chcela ako kamosku v osobnom zivote, stale by sme sa rehotali.
😀

nellie_
6. aug 2009

ahojteeee...tu som dnes este nezdravila 😀 😀 😀

nellie_
6. aug 2009

baby mne sa nic tak nechce a roboty mam strasne vela.. radsej sa budem s vami vykeciavat 😉 😀 😀

shandy
6. aug 2009

ahoj oli, caves nellie, este ze si to pamatas, ze kde si sa uz pozdravila dnes 😀 😀 , som pozerala grafik, cakas na ovulu tusim nie?
lilix ja ti ani neviem, asi mam prilis bujnu fantaziu 😀 😀
mica vsak ma mas 😉, osobne by som ti mozno liezla na nervy, co ty vies 😀

shandy
6. aug 2009

nellie ani mi nehovor 😔

nellie_
6. aug 2009

shandy jasne ze pametam...sak su to len 4 temy tusim.. 😀 😀 😀 😀 😀
(teraz si pridem ako rozdovojena osobnost 😀 😀 )

hej cakam na ovulu, som zvedava kedy sa jej krasavici urači 😀 😀

betyna8
6. aug 2009

lilix, ja idem o 3 týždne na 4 D a uvidime,či sa podarí upresnit pohlavie.Podla teba ma byt aký tvar bruska kedy.Ja ho mám také okrúhle ,viac dopredu,na bokoch som moc nenabrala

shandy
6. aug 2009

nellie rozstvorena osobnost 😀 😀 😝
krasavica ma upratanu kuchynu, tak budes mat idealne podmienky na hostenie, nie ze to prepasiete. muzika mas doma ci siel het?

nellie_
6. aug 2009

shandy kuchyna sa po chorvatsku len tak blyšti, ved 7 dnovu mrchu a taku silnu si veru chudera nepameta 😀 😀 😀 😀
dnes rano drahy dosiel a teraz uz bude do pondelka doma...tak bude džiga džiga aj 2x do dna..uz by sme to mali konecne skusit tak riadne intenzivne nech vajco nema sancku ujst spermosom 😀 😀

shandy
6. aug 2009

bety kamoska skoro nic nepribrala cele tehu a potom pred koncom sa naliala chuda, ze ma teraz 20 kil plus 🙄

nellie_
6. aug 2009

moja svagrina pribrala 25 kg pocas tehu a to meria ledva 155 cm (je kusok mensia od kybla.. 😅 ) a schudla to behom pol roka.. 😉 teraz je zasa velkost 34... 😎

baby pozrite na tieto fotky.. http://fishki.net/comment.php?id=55538
na niektorych deturencoch sa riadne nasmejete... 😀 😀 😀 😀

nellie_
6. aug 2009

sorry vyssia od kybla nie mensia... 😀 😀 😀 nemozem jej az tak krivdit 😀 😀

oliras
6. aug 2009

taky bych se měla rohýbat a začít aspon uklizet ale poslední dobou jsem nějaká lenivá

lilix
autor
6. aug 2009

nellie ahoj 😀 ved kukam, ze mensia od kybla. 😀
bety podla coho to viem? ked ho mas ako prerezana fotbalova lopta, take rovnomerne, to je chalan, a ked homas take viacej spicate, skoro ako slzicka, tak je to baba. vacsinou mi to vychadza.

oliras
6. aug 2009

Betty jsi stejně jako bych byla já těhotná kdyby ......

nellie_
6. aug 2009

oliras to asi vseobecne zavladla hniloba a nikomu sa nic nechce... 😀 😀

lilix aj ja sa vacsinou strafim a podla vzhladu tehule to uhadnem.... som pohlavna veštica 😀 😀 😀

lilix
autor
6. aug 2009

jaaj ja by som mala pracovat. pomooc.
ze pohlavna vestica 😀

nellie_
6. aug 2009

lilix ja tiez ale uz som sa dokopala a troska som zacala...ale ozaj iba troska aby mi to nahodou neuskodilo 😀

takze sme dve pohlavne vestice tu uz 😀 😀 😀

martina05
6. aug 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

Tu je graf .... pre Shandy...
Na foto testov som zabudla..takže zajtra ....

shandy
6. aug 2009

martinka krasa 😵 😵 😵
no uz mas narok zabudat, lebo tehulky to zvyknu 😅 😅
tak zajtra cakame fotky testikov 😀 a co priznaky? citila si, ze by bolo nieco inak?

nellie_
6. aug 2009

martinka to si mala aku oneskorenu ovulku 😎 😎 😎 ale oplatilo sa na nu počkať 😵 😵 😵 😵 😵

lilix
autor
6. aug 2009

martina graf je ukazkovy. tiez si ho potom hod do albumu ako vitazny. moj sen je mat tiez taky nejaky.
oliras. teraz som docitala tvoj neskutocne dojimavy pribeh, slzy mam na krajicku, musim sa ovladat,aby som tu nezacala revat. lebo som v praci a stale sem niekto pride. kolko si toho musela prezit, obdivujem ta. 😔 😉

oliras
6. aug 2009

děkuju lilix a ještě to neskončilo od potratu mám střevní potíže takže mě můj dr posílá na kolonoskopii takže utrpení ještě zdaleka konec není ☹

betyna8
6. aug 2009

shandy,veď ja viem,že sa do konca tehu ešte riadne zaguľatím, aj keď by som bola rada,ak by som nepribrala viac ako 10 kg.No uvidíme ako bude telo pracovať a reagovať.Známa pribrala pri prvom 26 kg a tiež ich mala do 1/2 roka preč.

lilix
autor
6. aug 2009

orlis ☹ dufam, ze ti nic vazne nenajdu.
boze ze 26kg. to musi byt pre telo sok.
ale zase, ked uz ich ma prec, stastna to zena!

betyna8
6. aug 2009

no ved ju volali obelix,bola hrozne naliata a este k tomu rodila v auguste,takze to dost tazko prezivala,ale to je uz davno, maly ma 7 rokov.
No tak vidite aj ja aj Martinka sme otehu pocas rozhadzaneho cyklu,resp.ovulky okolo 30DC, nič nieje nemožné 😉