• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priletí k nám bocian. Pridajte sa

14. júna 2010 
co novinky? jake novinky??? aj ja sceeeem...lilix moja, ty si doma vegetis? no tebe je ale dobreee, to ja uz frcim o sto dvesto v praci. tento mesiac sa ani mne nesce do toho merania nejako :pensive:
16. sep 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake nedockave :grinning:

asi som tehuľka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda je to viac nez iste :dizzy_face:
17. sep 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka, vazne? uz si bola u doktora? a nemali ste zakazane sa snazit?
povedz podrobnosti, rychlo. tak to je uzasna spravicka, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile:
17. sep 2009 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podrobnosti- mal isme zakzane sa snazit.. ted amali ako mali doktori nam vraveli zeby nebolo najlepsie ked hned otehulkujem ale ale ked sa podari tak sa podari a mozno bude dobre:slight_smile: ale tak tom uskoro nikto neveril ze sa podari..a podarilo sa.. ale o dva tyzdne budeme mudrejsi ci naozaj ci len moja krv klame..
17. sep 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre rano. kolienko,to ohovaranie malo ucinok, lebo aj teba som privolala.. juuuuj kedy uz pride radka a nahodi foto maleho, som straaaaaaasne zvedava na neho.
17. sep 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirik, a robila si si aj test?
17. sep 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, taak včera sme boli na sone, máme takmer 4cm a sme vraj dosť veľký ... včera mi tvrdili že tak 12tt... tak neviem... inak všetko ok...
Mirka gratulujem a držím palce!!!!
17. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: no téééda baby, tu sú samé tehulky
ja som dnes prvý deň merala teplotu :grinning: už som sa odhodlala ale sa mi zdá že som nejaká podchladená :confused: ved ostatné mávajú tuším vyššiu :grinning:
17. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko...lilix privolala si ma... to je pravda a ja stále na vás myslím, len uz sa mi tak nedá. az potom, ked budem doma na materskej.... :wink:

mirka gratulujem k tehu.......
lilix a ako ty vieš, že sa radke narodil Filipko??? si s nou v kontakte???
17. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka takže ty to vieš z krvi? tak to je isté :wink: môžeme gratulovať?
17. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko :slight_smile: :slight_smile:
mirka gratulujeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , malo to tak byt :wink: a drzim palce, nech to tentokrat dobre dopadne :slight_smile:
martinka vy uz ste aki velki :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
reiv, ladova kralovna? no kolko si namerala? :wink:
kolienko micka, tak uz vieme, co to bude? :slight_smile:
17. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy :slight_smile: no mala som 36,7
17. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reivka, 36,7 je uplne normalne teplotka, nestresuj :wink: hehe
17. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ako si tam dam aby mi ukazovalo, že je to môj graf, ked ho chcem vložiť, lebo tí čo ho vložia do témy, tam majú v linku svoje meno a ja nie
17. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy nie veru nevieme čo to bude. 04 sme objednaní na 3 D do Hlohovca, tak som z vedavá... ak sa nam nukáze skôr na poradni :wink:
17. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rei, meno neviem...to som este neskumala, lebo ma to nezaujimalo, ale skopirujes ho tak, ze pojdes na sharing, potom home page set up a tam na stranke ti vyhodi link tvojho grafu, ktory len skopirujes a vlozis, kde chces. :wink: vyskusaj a vloz ho sem
17. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježííš jaké to je zlaté malé s jednou bodkou, prvý krát ho vidím takto :grinning:
17. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
mirka gratulujem :slight_smile: a vy ostané snažilky,vidíte,ľady sa prelomili a tehulkovské vrecko sa rozsypalo TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
17. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi nevyšlo, zase tam nie je graf, tak neviem ako :unamused:
no ja som v tom vrecku nebola :slight_smile:
17. sep 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako si dám ten ticker nad graf?
17. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kolienko, ano napisala mi sms.. ale inak v kontakte nie sme..
martina05, to je dobre, ze ste taky velky.. tak sa ti aj posunie TP na skor..
17. sep 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reiv, to mas v pohode teplotu, prave ze na to, ze je predovulacna je podla mna dost vysoka a predpokladam, ze predovulacna je, ze?
kolienko, teda ty nas napinas ako gumku v trenclach :grinning: :grinning: :grinning:
no som zvedava na radkinho filipka aj ja :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hádam je predovulačná :confused: alebo žeby poovulačná? no nestraš ma :fearful: :sweat_smile:
17. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej miri gratulujem ti a nech vsetko vyjde tak ako ma noooo ak to bude takto pokracovat tak budeme zachvilku vsetky tehu juuuuj drzim nam palce nech prileti bocianik aj k nam alebo nech sa na nas aspon kukne :grinning:
17. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reiv neboj, podla mna predovu :grinning: :grinning: , ja mavam tiez take vysoke predovu teploty :slight_smile:
17. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre :slight_smile: som zvedavá na kolký deň budem mať ovu
17. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sledujes si aj krcok a hlien? :wink:
17. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa snažila minulé cykly ale ja sa v tom krčku nevyznám asi, mne sa zdal mäkký aj ked mal byť tvrdý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlien mám aj teraz
teraz som čítala, že clostylbegyt pomáha otehotneniu ženám, navodzuje ovuláciu
17. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok