Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

saksina
20. sep 2009

ahojte, nemáte náhodou skúsenosti s kvapkami Gynex alebo Femi Valovič? Neviete, ktoré sú lepšie, resp. účinnejšie k otehotneniu? Chcem si jedny z nich kúpiť, len neviem, ktoré sú lepšie... 😉

lilix
autor
20. sep 2009

ahojte. saksina je tu tema na gynex, ale tazko ti povedat, ktore su lepsie, ked sme nevyskusali oboje. kolienko po gynexe otehotnela, a ja som ich tiez uzivala ale nic. a shandy tiez a tiez nic. a o tych femi som ani nepocula.

RADKA huraaa, krasny je,podaril sa vam, gratulujeme, vela zdravia. hmm tak nakoniec cisarsky. aj tak porozpravaj ake to bolo..

miroslava89
20. sep 2009

uz som spet..ja nevydrzim v posteli 😝 😀

radka ma skutocne krasne babetko🙂hlavne ze je zdravucky🙂

lilix
autor
20. sep 2009

presne tak miri, ani prilisne vylihovanie nerobi dobre cloveku. mna osobne potom vsetko boli ked vylihujem

reivka
21. sep 2009

ahojte 🙂 no ja som brala gynex a nič a brala som aj Femi kvapky, ale pri tých som aspon cítila raz v živote ovulku 😀 🤐 a vykašlala som sa aj na jedny aj na druhé lebo ani jedny mi nepomohli otehotnieť 😝

shandy
21. sep 2009

dobre ranicko sa praje 🙂 🙂
radka jeeeeeeeej filipko je aky krasny 😵 😵 😵
bety nove dokopy nist, dnes alebo zajtra skocim na folikulosku, nech mi skontroluje ci lavy vajecnik ovuluje a v stredu idem na kontrolu so stitkou, inak po starom 😵 😵
cakam na ovulku a dufam, ze sa tak skoro nedotrepe, kedze draheho budem mat doma az vo stvrtok v noci 😀
saksi, ja gynex ako lilix spominala, mne trosku zharmonizoval cyklus a zmiernil sa mi PMS, femi kvapky som este nemala, skusim ten gynex aspon pol roka a potom ked tak vymenim za femi 😉

reivka
21. sep 2009

aha ja mám graf 🙂 aká miska sa mi tam utvorila ako krížikovú výšivku keby som si kreslila 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3

saksina
21. sep 2009

Dakujem kocky za odpovede, takze mate skusenost len s gynexom... No ja si asi tiez niektore kupim, len neviem, ktore 😀 Ked sa tu jednej vasej kolegyni podarilo otehu po gynexe, tak mozno sa dam nan aj ja, ale zas aj o tych femi som citala celkom zaujimave veci... No uvidim, este nieco postudujem a potom sa rozhodnem.
Drzim vam vsetkym palce, nech ste coskoro vsetky tehu a ja s vami 😉

betyna8
21. sep 2009

saksina,ja mám doma tie od Valoviča,ale kúpila som si ich ked som mala pocit,že mi nachladli vaječníky, takže som ich užila asi 3 krát
reivka,ty grafiťáčka 😀

reivka
21. sep 2009

bety 😀
ale tie femi kvapky sa mi zdajú po uvážení lepšie, aj tie ohlasy aj vlastná skúsenosť, bylinky sú asi ozaj dobré, aj čaje pijem všelijaké dobré, ja mám rada bylinky, uškodiť nemôžu

lilix
autor
21. sep 2009

ahojte. uz makam v praci a mam toho veeela, aj domov si zoberiem. co uz.. ja len, ak som vam tu chybala, aspon troska.
reivka, super mas krasny grafik. len tak dalej. 😉

saksina
21. sep 2009

reivka - aj mne sa zdajú tie femi od valoviča lepšie, ešte pozerám ten Femigrad, tiež sú vraj dobré 😉

betyna8
21. sep 2009

lilix,ty nas prcant roka,jasne,že si chýbala 😉
bylinky sú fajn,ale pozor nie všetky na všetko,hlavne v tehu to treba s mierou 😉

karolina23
21. sep 2009

ahojte baby tak ja mam po ovulke budem cakat do mrsky ci pride alebo nie ale nebudem testovat som sa rozhodla ma to len deprimuje reiv-krasny grafik len nech stupa teplotka a drzi sa hore aj po ovu 😀

kolienko
21. sep 2009

ahojte.....radka, tak Filipko je prenídjerný gratulujem.......

baby, mne ten gynex pomohol aj proti bolestiam na mrchu...a aj k otehotneniu. chytila som po nom takú bolestivú ovulu, že sa nedala prehliadnut. ja som si myslela, ze mam zapal vaječníku a pre istotu sme skúsili a podarilo sa....... myslím, že kazdej pomaha niečo iné, takze treba skúšať

karolina23
21. sep 2009

kolienko a keby som si to chcela kupit ten gynex je to volne predajne v lekarni ak hej kolko to stoji?

kolienko
21. sep 2009

no posielam najskôr TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT som dlho neposielala....tak chytajte

karolka, ja som si ho kúpila priamo v predajni..... v lekárni ho nekúpis. pozri si na nete ich stránku a dá sa objednat aj cez net, ak nebyvaš v okolí ich predajne.....

karolina23
21. sep 2009

aha tak sa pozriem a inak kolienko v ktorom mesiaci si ani neviem a dik za virusiky chytam si ich 😉

kolienko
21. sep 2009

ja som v 22 tt prave dnes sme ho zacali ( myslim ten 22 týžden) 😉

to je tusím este 5 mesiac, posledný týžden. ide mi to velmi rýchlo a určite sa ani nenazdám a za chvílu pôjdem na matersku.

vy sa kolko snazite????

reivka
21. sep 2009

karoli no dik ale to nemyslíš že už som mala ovulku, že? 😅

karolina23
21. sep 2009

nie myslela som ze nech sa drzi hore aj po ovulke aby to bolo dobre znamenie tak som to myslela nech sa ti to podari nech to neklesa 😉 😀

karolina23
21. sep 2009

jeeej tak to musis mat aj brusko ktore sa zacina zaoblovat? my sa snazime 5 mesiac teraz som si povedala ak to bude pol roka tak pôjdem znovu dokymu nech s tym dacok robi nechcem cakat rok sak sa zblaznim ja niesom silna osoba 😀

reivka
21. sep 2009

aha, no ok tak to beriem 😀

sakura77
21. sep 2009

ahojte snazule!
akurat som hladala ci sa neozvala radka uz a nasla som albumik ,juj,maly je nadherny!!!!
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

a samozrejme posielam vela vela TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

karolina23
21. sep 2009

no to som rada ze sme sa pochopili a kedy mas mat ovulku? 😉 ci uz sa nieco deje? 😅

karolina23
21. sep 2009

sakura aj ja som videla filipko je fakt krasny chlapcek a diky za tehu virusiky ja si prva odchytavam pre stasticko 🙂

reivka
21. sep 2009

no ja neviem, ale ten graf mi vypisuje, že ju budem mať vo štvrtok tak neviem, všetky tie výpočty čo sú na nete, mi ukazujú inak ovulku a ja vážne neviem, či si ju dobre odhadujem, lebo ja nikdy nemám tak veľmi naťahovací hlien - no na 8 cm sa mi nikdy v živote nenatiahol, tak len čumím čo píšete

karolina23
21. sep 2009

no ani mne reivka sa este nenatahoval tak na 8cm som cumela na to jak dabel ze co to mam tak som to hned aj vyuzila no musim teraz len a len cakat.Podla Jonasa si si neskusila vypocitat? 😉

reivka
21. sep 2009

no vieš čo?! Práve tento mesiac som zistila, že sme sa snažili práve v najplodnejší deň podla výpočtu jonáša, aj to som zistila až po. Ale neviem, ved ovulka asi ešte nebola, neviem či tým jeho výpočtom mám aj tak veriť

sakura77
21. sep 2009

baby,nerobtee,som sa musela zasmiat,ze natiahnut na 8 cm 😀 😀 to ma teda nikdy nenapadlo natahovat ho pri snazilkovani 😅 ze kolko ma cm...sranda teda s vami