Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

m.a.y.a.
7. aug 2009

ahooojte snazilky a tehulky ))) vidim ze nova temicka nooo kym som vas nasla a precitala tie 4strany dalo mi to prace 😝
zelam krasny piatkovy den a chcem pridat optimizmu, pisala som vam v pondelok ze som si nasla // a dok, mi to potvrdila ale ze je to velmo male - 8,3mm je male??? najblizsia kontrola v septembri a snad budeme pocut aj srdiecko, mam sa setrit lebo trosku krvacam tak pre stastie vam posielam tehu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a sup sup berte nech ten bocian naozaj prileti ku kazdej !!! 🙂 🙂 🙂 🙂

lilix
autor
7. aug 2009

ahoj maya. aj tebe dakujeme. od kazdej si nazbieram vela TT a ked ich bude dost, budu aj // 🙂

kolienko
7. aug 2009

ahojte kočky.... tak hlásim sa.... kolienko si vytvorilo albumček.... 😉

miroslava89
7. aug 2009

kolienko ako pekne ti vykuka brusko🙂

kolienko
7. aug 2009

Miri veru uz hej.
som uzívala duphaston a z neho som velmi rýchlo pribrala. včera som bola na poradni a od minulej kontroli som nepribrala ani gram. uz neuzívam lieky, tak asi to bude tým..... ale inak uz nezatajím , ze som tehu

lilix
autor
7. aug 2009

huraa kolienko ma album! kvasne mas bruso 😅
juj a bude tam mala bambulka lienka 😅 kolienka 😀 mna si nevsimaj

miroslava89
7. aug 2009

lili dobra nalada??..

kolienko a naco by si zatajovala ze si tehu? ja ked som bola tehu tak som sa hanbila zo zaciatku ze nemam brusko a potom ked som ho mala tak som najradsej chodila tam kde je viac ludi nech vidia..

kolienko
7. aug 2009

ved hej, ja sa vychvastujem s mojim brusinom, len hovorím, ze uz je to na mne vidieť...

lilix lilix a čo ked tam bude chlapeček??

betyna8
7. aug 2009

lilix,musim vyvratit tvoju teoriu,na tehu teme su fotky vela brusiek a praveže maminky,ktoré čakajú chlapcov majú také špicatejšie bruško ako ma kolienko, no počkajte,odpotim sa a doplním si tiež do albumu.No ja som už väčšia,drahý ma volá bachroš 😀 ,teda len brušeno tak vypadá 😀

simib
7. aug 2009

Ahojte.Môžem sa k vám pridať?

lilix
autor
7. aug 2009

ahoj simib, jasne, teba poznam, urcite sme si pisali.. 😉
baby ale to tazko z fotky, nazivo to je ine vidiet.. pisala som, ze vacsinou mi to vychadza, no nemusi to byt pravidlo.
u mna je to aj o pocite, ta kolegyna este nemala ani brusko a uz som jej tipovala chalana.
ved ja niesom vestica, mozem sa mylit.. 😵

simib
7. aug 2009

Ano Lilix písali sme si.Ako sa tu máte?

betyna8
7. aug 2009

no veď ano, keby to len tvar burška mal ovplyvniť 🙂 už tam mám hodené fotečky

lilix
autor
7. aug 2009

pozeram ich, ale podla bruska je este skoro, este ho mas male, na to aby som to rozoznala. este si chvilu pockam, ale to uz ty budes vediet asi co cakate.. a z fotky to je ine, ako nazivo, ako som uz pisala.
a podla mojho pocitu, som aj predtym hovorila chalan nie?
ani cinska tabulka nie kazdemu vychadza, ani ujo jonas. takze to mate tak.

kolienko
7. aug 2009

Bety, no mas ho uz väčšie ako ja.... ja som si sem vteperila takú polonahu foto.... to ma včera večer fotil manzelík ked som isla do sprchy. nabuduce sa viac zahalím 😵

betyna8
7. aug 2009

kolienko,kľudne si tu pricaj aj akt 😀
lilix,jasne,že su všase nejaké výnimky.V tehulach vedieme tabulku pohlavie podla cinskej tabulky,podla tej krvi a su tehule,ktore vedia čo bude a ani jeden vypocet to nepotrvdil.
Viacere mi prorokujete junocha,tak uvidíme,asi to tak aj bude 😉

lilix
autor
7. aug 2009

bety no a ty nas prekvapkas a bude to baba! nie?
baby ja mam trochu vycitky svedomia za ten predvcerajsok. 😔

betyna8
7. aug 2009

lilix nezožieraj sa tým, späť sa to nevráti a každý si z toho zobral čo chcel 😉
také prekvapkanie by som brala s radosťou 🙂

lilix
autor
7. aug 2009

mmm 😢
a kam sa podeli ostatne? iba citaju a nenapisu.. 😒 😠 😎 😎 potvorky

shandy
7. aug 2009

kolienko ajooj, teeeda, ty mas velke brusino uz 😵 😵 😵
ahoj simib vitaj 🙂 , co mas nove? ja som ta tusim videla kedysi u grafomaniacok 🙂
bety, no aj ja som totalne zvedava, co budes mat 😀
lilix, nemas mat preco. asi to tak malo byt...je to tak ako to ma byt. myslim, ze kazdy si moze z toho zobrat nieco sam pre seba a poucit sa na tom, ale uz to nechajme tak 😉

shandy
7. aug 2009

😀 😀 😀 som nedocitala stranu a teraz pozeram, ze bety to uz napisala 😀 😀

kolienko
7. aug 2009

ahoj shandy....no mojka ako grafík??? posli nech sa pokocháme.
no brucho mam uz poriadne. a ten test je robený 20 DPO .... ty si kolky den??

lilix
autor
7. aug 2009

za chvilu ma tu uz ani vidiet nebude, kolko mam na stole papierov! kazdy len nosi nosi..
ano aj ja cem vidiet grafiiiik. 😕 😕
no jooo noo.

betyna8
7. aug 2009

lilix, to im hamba neni takto ťa zaťažovať pred víkendom 🙄

lilix
autor
7. aug 2009

jsou to haj*lici ze jo! ale ja na to hadzu bobek 😀

nellie_
7. aug 2009

ahojte 😎 😎

lilix
autor
7. aug 2009

nellie ahoj.

nellie_
7. aug 2009

aj ja som mala dnes nejak moc roboty lilix neni si sama... ale uz som sa na to asi pred polhodinou vykaslala a uz vikendujem.. 😀 😀 😀
cakam kym bude 15,15 a uz tu po mne len smrad ostane... 😀 😀 (teda vlastne vôna..nech sama seba nepodrazam.. 😀 )

a bude hadam aj plodiaci vikend...sak som 20DC a ovula stale nist, hadam sa jej uraci a dojde.. 😎 😎

lilix
autor
7. aug 2009

ja este trocha pracujem.. a za chvilu 15.30 tiez paaadim cestou necestou.

monkri
7. aug 2009

Ahojte 🙂 miroslava89 dufam že to bude tak a budeme zase tehulky 🙂 no teraz je to moc čerstvé a moc to bolí 😢