Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
9. okt 2009

ahojte, čo nové? už sme boli ako dalekooooo....na 3. strane 🙂

lilix
autor
9. okt 2009

ahojte. to ze je piatooook. vcera som mala strasnu migrenu. 😠 😢

reivka
9. okt 2009

☹ lilix to muselo byť hrozné ☹

lilix
autor
9. okt 2009

hej to bolo, isla som do postele s bolestou hlavy o 20, ze to urcite prejde, ked si lahnem, no hov..
natrela som si alpou celo, krk. napila sa. nic, stale horsie a horsie. tak mi moj doniesol pirulu. a potom ani neviem ako mi to preslo a zaspala som. esteze existuju pirulky. 😅
a tak som sa fajne natlacila hovadziny a tarhone. sice piatok, ale mnamka. 😵

lilix
autor
9. okt 2009

😕 😕 co to co? nikde nikoho, ved nesmrdim, ta kde ste? 😀

shandy
9. okt 2009

ahojcek, ja som rano napisala prispevok a kolegovci ma tu vyrusili a ked som ho potom potvrdila, tak sa mi tam nic nepublikovalo 😔 🙄
som vam pisala, ze husacina sucha, kapusta nedovarena a lokse stare ale ze to vino stalo za to 😀 😀 😀
a ze chudiatok lilix, ze aj kamoska to mava, ked ma prist zmena pocasia 🙄

lilix
autor
9. okt 2009

no parada shandy ta kacacina, husacina. esteze si to ani nejdem dat. doma je len doma. rozmyslam, ze na buduci rok upeciem doma, pozvem kolegyne a zacvakaju tolko kolko v restike cha cha
😝

lilix
autor
9. okt 2009

koukam, ze ma vsetky opustili. zostala som tu sama na ocot. asi uz nie som zabavna ako kedysi. hmm ☹ 😠 😝 🙄

shandy
9. okt 2009

lilix dobre si to ty vymyslela, vidno, ze mas obchodnickeho ducha 😀 😀
ale ty trdlo orechove, ja mam len mrteee roboty a este som v takom poopicnom stave, ze az 😀 😀

lilix
autor
10. okt 2009

takze ta ich husacina nebola od pohladu nic moc, doma je to take krasne do chrumkava upecene, oni to mali take zuvackove, mastne, surove. brali sme domov psovi kosti, tak som to aj v ruke drzala. ani sa im to nedalo poriadne pooberat to masko. ja som mala vyprazany syr, encian mnam. strudle boli super.

monkri
10. okt 2009

ahojte ako sa máte ? 🙂

lilix
autor
11. okt 2009

monkri ahoj. ale po starom a ako ty? 😉

reivka
12. okt 2009

ahojte, my sme mali kačicu s lokšami doma včera mňamka 😝 lilix už meriaš?

shandy
12. okt 2009

dobre ranko, ako mame po vikende? 😵 😵 , juj dako zima je vonku...brrrrr 😀
my sme vcera na prechadzke nazbierali jedle gastany, tak som ich poobede piekla, mnam, mnam 😀

reivka
12. okt 2009

mňam gaštany 😝 😝 😝 aj ja sa tam idem prechádzať 😀

lilix
autor
12. okt 2009

cafte. reivka, stale zabudnem. ja tu ovulku asi presvihnem takymto stylom. uz mi pomali ide aj hlienik.
shandy a kde to v blave rastu jedle gastany prosim ta. tie nejedle viem 😀
aaa som hladna idem jest, a co ze je iba 10 😵

reivka
12. okt 2009

nevadí lilix tak začneme spolu 😀

lilix
autor
12. okt 2009

snad. babyyyyy moj sa ma pyta, ze co by som chcela na narodky. ja ze snubny prsten. 😀 😀 tak sa zarazil, bol ticho, po chvili, to vazne? a vcera pred telkou chcel moj prsten. ja ze na co ti je? len tak. tak si ho skusal, aby vedel velkost. aspon si tak namyslam. ha ha 😀

reivka
12. okt 2009

lilix určite si ho skúšal, a kedy budú tie narodky? aby si nám dala vedieť že čo a ako 🙂

shandy
12. okt 2009

lilix no ono to nebolo v BA ale par kilakov mimo 🙂 🙂
lilix ty lenivka 😀 😀 😀 , to ja uz cakam mrchu, takze tiez zacinam novy cyklusik 🙂 , fiii ze snubny prsten, no supeeer tak drzim palce teda 😵 😵
to moj o svadbe ani pocut. s byvalkou sa mali brat a nejako to nedopadlo a teraz sa do toho ani omylom nehrnie... 😒 😠 😔

lilix
autor
12. okt 2009

nie lenivka, ale zabudlivka. ja mam rano plnu hlavu cikania, co si obleciem, co budem jest. na meranie som akosi zabudla. doprdelky. 😠

reivka
12. okt 2009

no ved my tu tuším všetky začneme nejak spolu alebo krátko po sebe, tak uvidíme ako to tu bude odsýpať 😀

shandy
12. okt 2009

veru, veru 😀 😀 😀
lilix musis si pripravim teplomer na nocny stolik a mysli na to, ze prve co urobis, ked sa zobudis, strcis a merias 😉
potom uz z toho urobis zvyk 😀 . ja obcas zaspim aj s teplomerom v buchte 😀 , ale uz to robim automaticky, ze ked mam mrchu mi to pride divne, ze nemeriam a aj tak som zvedava aka by bola teplota 😀 😀 . mne sa tie grafiky proste pacia, si nepomozem 😀 😝

reivka
12. okt 2009

to teda s teplomerom by som nezaspala, by som sa bála že ma niekde pichne alebo čo, ja sa vždy bojím, že pritom meraní zaspím 🙂

lilix
autor
12. okt 2009

no ved ja viem, ze ked som merala, ze to bol uz zvyk, ale uz som si odvykla.
simajte baby, ako nas tu nechali same. vsetky sa na nas vyprdli, nebudem menovat 😀

betyna8
12. okt 2009

lilix dufam,že nemysliš aj mňa 😀 , ja som sa nevyprdkala,ale v piatok som mala dovču,tak som dnes doháňala zameškanú prácu a konečne mám čas aj na koníka.
Tak to si pekne vyprovokovala drahého,ale keď sa lubkate,prečo by ti ten prsten nekúpilveď ich občas treba nakopnuť,oni to všetko ináč berú ako my. 🙂 U nás to vypadá tak, že sa čoskoro zoberieme, kým sa malý narodí,lebo ocko chce,aby sme boli aj na papieri rodina.Ale bude to len s 2 svedkami. Ja som sa do toho naopak nehrnula,veď svoje mám za sebou 😒 ,kludne by som žila aj bez toho, ale dúfam,že to dobre dopadne a budeme si žiť spolu aspoň tak dobre ako doteraz. 🙂
a neflakajte sa v meraní, merať a merať 😉

lilix
autor
12. okt 2009

ahoj bety, nie teba som nemyslela.. alebo ano? 🤐
bety vy tiez nie ste zobrati? som nevedela 😨
no ved bol by v tom cert aby sa pri merani nepodarilo. vid martina05, merala asi iba 2cykly ci 3 a bum!
kolegyna tehu nam uz odisla na matersku. a to sme planovali spolu. vlastne ja este pred nou. 😔
a boli ma hlava 😠

betyna8
12. okt 2009

tu hlavu ti nezavidim,ale pri romto počasí sa ani nečudujem 😒

shandy
12. okt 2009

bety ahoj, tak to je super, neboj, tak ked uz je babeno na ceste...hold nikdy nevies, ani keby si v manzelstve zila 20 rokov, aj potom sa moze stat hocico...ale bude dobre pre male, ze budete rodinka... 🙂 a co sa ma stat sa stane, ci bude sobasny list alebo nie 😔
inak my ked budeme mat cirou nahodou niekedy svadbu, tak asi v rovnakom style ako ty 😉
a termin uz mate?
no lilix, tak uz teda zacni merat, ked uz o tom tolko rozpravas 😀 😀 😀

lilix
autor
12. okt 2009

rozpravam, aby som bola zaujimava. prave som si dorobila domacu ulohu. a ze vysoka skola cha chaaaa 😀 😀
jak male deticky sme dostali domacu ulohu, a nestacila by mu jedna, on je panko narocny, rovno dve. dufam, ze bude spokojny. zajtra ma caka skuska. tak po 16h na mna myslite, dobre?