Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

shandy
12. okt 2009

jasne micka, budeme na teba mysliet, ani do klavesky radsej netuknem, aby si urobila za jedna 😅 😅

lilix
autor
13. okt 2009

caute cicusky. dnes som merala. nezabudla sooooom. 36.40 ale este graf nejem robit, az ked sa nazbiera. dnes sa chcem este trochen urcit.

reivka
13. okt 2009

ahojte 🙂
tu tuším všetky čakáte na svadbu 😉

shandy
13. okt 2009

ahojcek, no ja radsej necakam, to by som asi cakala este dlhsie ako na tehu 😀 😀 😀
prave som vyvesila cervenu zastavu 😀

reivka
13. okt 2009

tak ju čím skôr zves, nech môžeš začať zase merať 😀

lilix
autor
13. okt 2009

doparoma aj s cervenou ☹ 😠

shandy
13. okt 2009

no ja som ju cakala, mrchu jednu cervenu, co uz, ide sa dalej 😉
mna nedostane!! 😀 😀 😀
raz ju isto porazime 😀

lilix
autor
13. okt 2009

urcite! ja ju mam v plane porazit uz tento rok! 😉
a ako inak dievcence?

reivka
13. okt 2009

no nuda, lebo zaujímavé je to len po ovulke 😀

reivka
13. okt 2009

ale s mm už plánujeme snaženie, lebo už som povedala že ideme na to vedecky tento mesiac a budeme sa snažiť okolo ovulky, lebo ja už nemienim čakať som mu povedala, ja už chcem byť tehu 😀

betyna8
13. okt 2009

reiv, aj ja som mavala ovulku okolo 22Dc a ked som otehotnela bola az na 30DC,takže sa treba snažilkovať priebežne,nie len plánovane 😉
shandy,termin ideme dohodnut zajtra na matriku, obručky sa už vyrábajú a chceme to spácha´t čim skor,aby som si konečne prehlasila aj trvalý pobyt do nového bytíku a hlavne stihla poprehlasovat meno aj adresu všade kde treba,kým vládzem.Už sa mi horšie chodí po meste, hlavne moje klasické rýchle tempo chodze musim obmedzovať,lebo maly ma hneď pritláča 😒
a odporúčam vymeniť červenú zástavu za zástavu s dvoma modrými koľajnicami 😉

reivka
13. okt 2009

kolajnice sú modré?

vieš bety ale mňa už nebaví čakať na náhodu, chcem preto proste niečo urobiť, aby som sa lepšie cítila, že niečo preto aj robím a nie len čakám 😔

betyna8
13. okt 2009

reiv,ved prave preto sa treba snazit priebezne,nie len v case ked predpokladas ovulu,lebo ako som pisala, u mna to oplodnenie nastalo v čase posunutej ovulky, a to som si myslela,že to bude anovulak,lebo som si robila grafik a vida ,ujalo sa.A suhlasim, treba miečo robiť a sledovať sa 😉
koľajničky su fialkové,som sa sekla,testiky som mala modré 😀

reivka
13. okt 2009

no ved minulý mesiac som sa začala sledovať a konečne som videla kedy mám ovulku a možno ju mávam pravidelne, tak chcem to skúsiť v predpokladanom čase sa snažiť a nie len hocikedy, možno sama vieš že to čakanie je hrozné a lezie to na nervy a vlastne to beriem ako taký pokus tento cyklus, tak uvidíme 😀

betyna8
13. okt 2009

no veď áno, ja som si robila z 8 mesiacov snaženia grafik 5 mesiacov ,po odsledovaní dvoch a zistení,že je ovula okolo toho 22dc,sme zintenzivnili snaženie a vida,nakoniec to bolo posunute,ale našťastie sme mali kexik aj keď som tu ovulku už nečakala a chystala sa k lekarovi na vyšetrenia 😉 ja vám to všetkým kočky tak veľmi prajem 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

reivka
13. okt 2009

dakujeme, len či to pomôže už som pesimista aj na začiatku cyklu nie len na konci, ja už teraz sa bojím že to ani tento cyklus nevijde 😖

betyna8
13. okt 2009

reiv, ty máš už detičky,čo majú povedať kočky,ktoré čakajú stále na to prvé, neboj, skôr či neskôr to výde,veď si nemala pred tým problém otehotnieť 😉 občas to zufalstvo a beznádej dojde na každú snažilku 😒

lilix
autor
13. okt 2009

veru tak, bety mi cita myslienky. reiv, len nebud netrpezliva.. treba si na vsetko v zivote pockat. ved aj ja cakam, aj shandyk a ako dllllllho uz. ☹
vcera sme sa s drahym tak fajne povadili. cha cha. koli madarskemu gulasu. natrepkal tam veeela cibule, a ja mu hovorim, ze ja si to do prace nezoberem, lebo ma z toho bude naduvat. tak sa nasral, nechal vsetko tak, ze na to ...hmm..hmm. a mozem si to varit sama. samozrejme sa o chvilu vratil a pokracoval, s tym, ze dnes vari posledny krat. ja ze ano? chcem to aj na papieri. tak mi to tam napisal. OK fasa. uz som ten "tazky" vzduch tam nemohla dlhsie vydrzat a sla som von, k maciatkam. prisiel tam s revom za mnou, nech sa nehnevam, a ze samozrejme ze varit bude aj dalej, lebo ten papier nepodpisal. on sa vzdy vynajde. 😀

shandy
13. okt 2009

no ja by som tiez rada uz tento rok, ale uvidime ci nam bude zhora dane 😅
bety ahoj, jo v tvojom pripade bolo treba snazenie priebezne, ale ja mavam pravidelne ovulku ako hodinky tak 14., 15., 16. den cyklu potvrdenu aj folikulometriou, cize u nas naozaj staci len v case ovulky, ale samozrejme, keksikujeme aj inokedy, ked je chut 😅
bety dakujeme za podporu 🙂
reiv neboj, tym prechadza kazda snazilka na zaciatku. mne po tych 15. tich mesiacoch uz to vobec tak nedojde... 😀 😀 😀 , ale samoska ti nexcem povedat, ze aj tebe to bude trvat tak dlho, to isto nie, to len my sme tu par takych vynimiek 🙂 , ze lilix starka?
ej ale ty mas vynaliezaveho draheho, to moj drahy to pouziva tiez tu veticku, ze das mi to aj na papieri? 😀 😀

lilix
autor
13. okt 2009

tak tahak mame nachystany... 😀
ano prosim starenka moja.
apropooo ked sme pri starenkach. som isla z obeda, a jedna babicka zhrbena si to dala rovno cez prechod na cervenu. ani sa nepozrela ci daco nejde. otrasne s tymi starymi babkami. sa ani necudujem, ze je tolko zrazenych babiek a dedkov. ved ti vodici za to vazne nemozu, ked sa mu hodi rovno pod kolesa. on si mysli, ze stoji, kdezto ta babka tak pomali ide, ze sa mu zda ze stoji. a bum, rovno pod auto. dufam, ze sa takej senility nedozijem. ☹

lilix
autor
13. okt 2009

inak niekedy som nad tym rozmyslala, ze je teraz dobre, ze este nemam dieta, ako by som sa stihala ucit a nervovat. alebo, ked este nemame dokonceny domcek.. a takto sa utesujem, co ine mi ostava, ze?

reivka
13. okt 2009

lilix vy sa takto jedujete s drahym? ved si nerobte zle a nervy, ale sa lúbte 🙂 a k tým babkám, no minule sa mi dve za 1 deň hodili pod auto, ani nepozreli dolava, doprava a šup na cestu pod kolesá 😠
a ja som veru netrpezlivá, ved ked si to tak vezmem dokopy, tak sa snažíme mať dieťatko vlastne už skoro 2 roky takže po takom čase ho jasné že moc chceme

lilix
autor
13. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=-F73q0LhOSw


mne ked je smutno, tak si pustim toto a hned mam veselsiu naladu 😀

lilix
autor
13. okt 2009

radka sa tu davno neukazala, dufam, ze su v poriadku! podme ich pospominat, kolienko, shakura, martina05, zlato. zabudla som na niektoru tehulu?

betyna8
13. okt 2009

lilix,to sa máš,že ti drahý varí,ale ako každý chlap aj on má tu svoju povestnu chlapsku ješitnosť a nasrdil sa, že si ko skritizovala,lebo oni su takí dokonalí 😀 no na druhej strane ho obdivujem a blahoželám ti zároveň, že sa vie ospravedlniť,lebo len máloktorý chlap si prizná chybu aj slovne 😉

lilix
autor
13. okt 2009

no moj sa stale ospravedlnuje, uz si zvykol. jeden z nas dvoch musi vzdy ustupit, to je on cha cha.. 😀
baby mna uz zacina bolet brucho, uz sa bojim skusky ☹

reivka
13. okt 2009

lilix ved ty si šikulka, to zvládneš neboj 😉

lilix
autor
13. okt 2009

ale ked ja to nevieeeeeeem, spolieham sa na to, ze daco odpisem. pomooc 😀

reivka
13. okt 2009

😀 😀 😀

shandy
13. okt 2009

hehe, dobra tema, starenky a starci pod kolesami 😀 😀 😀 , mate recht...
bety, to si trafila klinec po hlavicke s tou jesitnostou, moj drahy v zivote nevyslovil slovo prepac. snad len vtedy, ked som mu povedala, ze bu, ze asi to slovo ani v jeho slovniku nema. tak potom ze a co chces pocut, ze prepac? no co asi... 😕 😀
lilix no ako skuska? 😉