Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
13. okt 2009

skuska za C. gratulujte mi. na to ze sme to nevedeli - a to nas bolo dost, sme nachytali Ccka, super profka.
ja by som brala aj E.
tak to mam fakt recht.. aj ja mu hovorim prepac. ale on viacej sa musi liskat. ja som uz taka povaha. ked ja robim drahoty, a mam rada, ked sa mi liska. dobru noc

reivka
14. okt 2009

ahojte 🙂 lilix dobráááá 😀 - 😀 gratulácie

shandy
14. okt 2009

dobre ranicko 🙂 🙂
lilix gratulaaaaaaaaacie 😵 😵 😵 , sikula 😉 , len tak dalej...
reiv, ako grafik? 🙂

lilix
autor
14. okt 2009

dakujem. no niet sa cim chvalit.
babky mne nejde wunschkinder. asi to mam zablokovane ci co? 😨
shandy ty si mi kedysi robila fertiliti ak budes mat cas a chut tak
13.10. 36.40
14.10 36.42 pomali prichadza hlienik. a chut 😀

reivka
14. okt 2009

no nuda moj graf, začnem merať až zajtra, ved som ešte len 8DC, tak budem čakať ovulu 😀

reivka
14. okt 2009

no teeeeeda lilix, vidím že máš 4miestny displej na teplomery, ja som taký nikde nedostala kúpiť, v lekárňach na mňa čumeli že čo to chcem 😲

shandy
14. okt 2009

reiv, aj ja mam na dve desatinne miesta...tiez ho nikde nemali, az v jednej lekarni mi ho objednali 🙂
reiv uz meraj, lebo FF potrebuje tak 3 dni pred ovulkou teploty, aby ti ju vedel potvrdit 😉
lilix poobede zapisem 🙂

reivka
14. okt 2009

ok zajtra nameriam niečo 😀

lilix
autor
14. okt 2009

mne sa blizi ovula, ale horsie je, ze nemame cas sexovat. moj sa vcera cely vecer ucil, ked sme zalahli bolo 22 prec, tak to uz som KO. ☹

reivka
14. okt 2009

no ved to je to lilix, ja som tento mesiac naordinovala mojmu že 3 dni, kedy sa budeme snažiť mu dám dátumy a potom bude mať odo mňa 9 mesiacov pokoj 😀 😅 no ale ked to nevyjde tak nech si nemyslí že bude mať pokoj - ale to som mu už nepovedala 😀

lilix
autor
14. okt 2009

ja to zase az tak nemozem, ze 15.10. to sa neda silit.
a uz to vidim, ze dnes sa bude zase ucit, lebo zajtra ma skusku on. hrozne! 😒

reivka
14. okt 2009

ale ved nie tak brutálne 😀 ved na ten deň mi povedal že nech nachystám vínko a urobíme si proste taký večer 😀 🙂

reivka
14. okt 2009

...viete baby, topiaci sa aj slamky chytá... 🙄

lilix
autor
14. okt 2009

reiv, ty nie si topiaca, neblazni.. 😀 co som potom ja, uz utopenec? 😝 😀 😀 😉

shandy
14. okt 2009

co? utopenci? 😀
ja som uz taka hladna, ze by som zjedla aj tych 😀 😀 😝
reiv, my s lilix tu uz potom strasime po smrti 😀
reiv u nas podobne, ja mojmu drahemu posielam cycle planner, co vie urobit FF a ten si to rovno znaci do kalendara 😀 , uz sme si celkom zvykli a ani nam to nepride 😅

reivka
14. okt 2009

😅 aj môj povedal že si to zaznačí do kalendára 😀 ale ja som to tak nemyslela že vy by ste mohli byť nejakí utopenci alebo smrťky 😀 ale ja len aby ste chápali, že som to nerozkázala drahému ako nejaký diktátor, že poď sem a makaj 😅 ja len už neviem ako si pomôcť tak skúšam

lilix
autor
14. okt 2009

Otázka: Vieš čo potrebuje slon, keď má sračku?
Odpoveď: Veľa miesta!

Viete, čo je total - brutal?
Zapiť šaraticou prášky na spanie.

reivka
14. okt 2009

lilix hlavne že je dobrá nálada 😀 😀 😀

betyna8
14. okt 2009

lilix 😀

radkatom
14. okt 2009

Ahojte baby, dlho som nebola. Pipko dáva zabrať, tak keď je troška času, tak sa snažím si zdriemnuť.

Dnes máme mesiac 😀 . Strááááášne to letí. Filip veľmi narástol a poriadne pribral. Má dvojitú bradu ako moriačik, tak mu hovoríme hudri hudri hudri a strašne sa mu to páči. Už sa začal smiať. Je to strašne zlaté keď sa na mňa usmeje. Vtedy je mama na kolomaž 🙂.

Babulky pekne sa snažte a držím palce nech máte bábulká čo najskôr pri sebe 🙂)). papa

betyna8
14. okt 2009

ahoj radkatom, minule sme ta akurat spominali,že ako sa asi mávate. Fajn,že malý rastie a škerí sa 🙂 opatrujte sa

lilix
autor
14. okt 2009

moj drahy nema cas na snazenie. musi sa ucit. som nasrata. 😠 ale hlavne ze serial pozeral.. 😝 my to dieta nikdy nesplodime 😠 ☹

mata1001
14. okt 2009

ahojte baby dosla som vas kuknut...ako sa mate?
to je pocasie,co? 😝 😝 😝

radkatom
14. okt 2009

Jeeeeej bety, to som rada, že si na mňa spomeniete aj keď už tak málo chodím 🙂. Ty už si v 30 tt!! To ale letí. Ako sa mávate aj s babulom? Za chvílku ho budeš mať pri sebe 🙂.

Lillix to isté sme mali s MM keď sme sa snažili my. Nasrata som bola vždy počas ovule, keď sa mu nechcelo. To su spomienky 🙂 😀

tak papa idem spinkať

lilix
autor
15. okt 2009

no a na koniec to dopadlo katastrofalne. ☹ ani sa mi o tom nechce hovorit. 😢
ahoj mata, ze sa aj ukazes mojka.
radka to je dobre, ze hudri hudri. 😀

betyna8
15. okt 2009

lilix,tak to by som ho asi zbila, tí chlapi su tak pohodlní,no v tomto by sa mohli premôcť,keď vedia,že to plodné obdobie je tak krátke 😒
radkatom ako letí to hrozne,máme sa ok, dnes mám poradňu,tak som zvedavá ako drobec narástol 🙂

shandy
15. okt 2009

ahojte bambule 😵 😵
jeeeej radka s filipkom 😀 😀 , teda ako ten cas leti, to uz je mesiac? 🙂 , ani sa nenazdame a pojde do skolky 😀 😀
radka tak vy si z maleho takto robit ritku? 😀 😀 😀
lilix, to poznam....hold oni to nedokazu pochopit, vies oni su plodni az do konca svojho zivota (ak nie su impotentni 😀 ) a nechapu, ze nas tlaci cas... 😕 🙄
mna tiez moj drahy vcera nasral v podobnom duchu, no ale co uz...
bety drzim palceky do poradne 🙂

reivka
15. okt 2009

ahojte 🙂 dievčence máme to s mužmi ťažké, čo? lilix ☹ 😒 to je divné že radšej pozeral seriál 😝 som zvedavá ako mi tento mesiac so snažením, ešte som len pred ovulou a už sa bojím ako to dopadne 😀

radkatom, videla som nové fotky, sú pekné, normálne baculko! 😉 strašne je to zlaté takí malí drobci 😵

reivka
15. okt 2009

tam som chcela dať že "my" 😝 idem o chvílu prezuť auto a potom vás zase pozriem 🙂

betyna8
15. okt 2009

veď to shandy,oni si myslia,že majú stále čas,ale aj ich plodnosť vekom klesá.To môj chudák bol znásilňovaný teda dosť intenzívne,ale ani sa veľmi nebránil 😀 obyčajne zabralo,že som do neho vrtala ,že nie sme ešte tehu nieje len moja vina a musi sa samozrejme na tom podieľať aj on 🙂 ale je pravda,aj v tomto su chlapi iní ako my.....