Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
16. okt 2009

včera bolo asi niečo vo vzduchu, vo všetkých témach sa baby s mm nezhodli 🙂

betyna8
16. okt 2009

reiv,to bude tým počasím alebo ješitnosťou naších polovičiek 😉

reivka
16. okt 2009

babky kde ste?

betyna8
16. okt 2009

utiekli od nás 😒

reivka
16. okt 2009

sranda, mm povedal že nakúpil zabíjačkové špecialitky a večer uvarí 😝 a ja že to si k tomu dáme teda aj slivovicu 😀 (ešte nebohý svokor urobil) a on že nooo a bude "bum-bác" tak on hovorí na keksík 😀 a moje plány zmokli, lebo podla toho sme sa mali snažiť až zajtra 😀 nem dopadne dobre

lilix
autor
16. okt 2009

idem pisat modry konik a napadol ma modry konak 😀

miroslava89
16. okt 2009

lili 😀 z teba raz bude alkoholik 😀

lilix
autor
16. okt 2009

musim trochen aj pracovat. bety v tom ta aj obdivujem, ze vies ustupit. tato vlastnost mi zial chyba, zvlast, ked viem, ze ustupi on. tak mu trebaaaa mastny chlebaaa 😝 😀

betyna8
16. okt 2009

lilix,ved to ,ked vieš že ustúpi,tak nemusiš ty,ale ten moj paličák by neustúpil a ja by som sa zbytočne trápila, revala, on by mi potom povedal,že nás ľúbi a ja by som bola ešte viac nasratá,prečo mi hovorí jedno a robí druhé
reiv, veď spermošky majú nejakú životnosť,nemboj sa,ak sa má ujať ,tak sa ujme 😉 slivovičku mám rada,ale od kedy som tehu,nevypila som ani kvapku alkoholu a ak sa mi podari kojit,nevypijem este dlho,ale nemvadí, potom mi bude stačiť pohárik a buden ko
😀

lilix
autor
16. okt 2009

c h aaaa moja kolegyna si s tym tazku hlavu nerobila, od zaciatku tehu si troska dala alkoholu, aj teraz na kacacine si objednala velke pivo.
a dalsia kolegyna kojila a popri tom pila pivo.
miroslava teba aj vidiet. co mas nove? ako babo? kedy ides k dr? nic o tebe nevieme.
ja a alkoholik, to nikdy, neznasam alkoholikov, ja sa ani opit neviem. a z domacej ma napina na vracanie.

lilix
autor
16. okt 2009

ja mam pocit, ze mam dnes ovulaciu. stale teciem.

betyna8
16. okt 2009

lilix,tak šup šup,neflákať sa 😉

shandy
16. okt 2009

😀 😀 😀
bety tak to poznam, je to skonci revom a potom mi povie, ze ma lubi.... 😀
aj jaj bit ich a kopat... 😠 , ale co by sme zas robili bez nich, ze? 😀
lilix, tak sup, sup ako vravi bety 😉

lilix
autor
16. okt 2009

ale ked tu po ruke nieje ziadny poriadny chlap!
😀
martina05 sa uz ani neukaze, vobec jej nechybame, nezaujimame, no PeKnE! pekne. 😠 😝 😝 😝

betyna8
16. okt 2009

joj shandy,keby sa viac podľa toho ľubenia správali ako nám to slovne naučene povedali,len keď je najhoršie....
lilix,nemverím,že nemáš žiadného súceho s genetickým materiálom v okolí 😀
a je pravda,niektoré baby tu málinko píšu, aj kolienko,zlato.....

monkri
16. okt 2009

lilix ahoj dlho som tu nebola chodím do práce a ked prídem som ko a len padnem do postele a spím ,ja viem sľúbila som že sa ukážem častejšie ale chodím do práce potom na byt ktorý prerábam popritom vybavujem papiere a ked prídem domou tak len padnem do postele a spím 🙂

lilix
autor
18. okt 2009

caaafte. cez vikend bolo ako hovori boborovky coro-moro.. a to pochybujem, ze z toho jedneho razu sa podari.

betyna8
19. okt 2009

lilix,tak to je fajn a aj názov podľa boborovského môže byť 😀 a prečo by sa nemalo podariť z jedného razu,vieš koľko detičiek je na svete z jednorázových akcií??? tak TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lilix
autor
19. okt 2009

ahooooojteeeee 😅
dik bety 😵 😵 😵 ham ham ham
kua zajtra mam zase skusku. ja nic nevieeeeem. a 24. zase a 29 a 31 zase 😠 ☹

betyna8
19. okt 2009

no lilix maš to perné,ale ty si šikula a nejak sa tým prebojuješ 😉

lilix
autor
19. okt 2009

nic ine mi nezostava, a tesi ma, ze v tom nie som sama. spoluziacky tiez nadavaju.. inak to je sila, vsetky skusku chcu mat v jednom mesiaci hotove.. jak na beziacom pase. oni si neuvedomuju, ze sme externi, ze mame aj pracu, rodinu.. to sa neda stihat naucit.
dneska sme tu same dve..

reivka
19. okt 2009

ahojte ja nič nové akurát som naštvaná, lebo čoro-moro bolo naposledy v piatok a včera že jemu sa nechce, je nervozny z pondelku, že zajtra...... a stále len zajtra, no môžem isť do kelu další mesiac bude v prdeli 😠 🙄
inak pekné ránko 😅

betyna8
19. okt 2009

reiv, čo k tomu dodať,oni by aj deti chceli,len sa im nechce spolupracovať 😒

reivka
19. okt 2009

presne tak, ale čo na to moja psychika 🙄 ked to teraz odflákneme, v najbližších dňoch, tak budem zas na mesiac o ničom no v keli aha http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3 🙄

lilix
autor
19. okt 2009

hmm, kto vie ako sa maju ostatne baby.. 😕

reivka
19. okt 2009

baby mám ešte jeden ovulačný test, myslíte si že ked ho dnes urobím, tak bude pozitívny? chcem ho vyskúšať, ale ja neviem kedy bývajú pozitívne či v deň ovu alebo deň po

reivka
19. okt 2009

hmmm to bola dosť blbá otázka, asi skôr v deň ovu 😒

lilix
autor
19. okt 2009

reiv a kolky den cyklu si? ja neviem ci by si mala, nemam moc skusenosti s tymi testami. robila som si zatial len jeden. a aj to nebol // iba taky tienik. ani doma nemam kupene.

reivka
19. okt 2009

no som 13DC a ja tiež nemám s tým skúsenosti, to som kúpila pred dvoma mesiacmi a vtedy som minula asi 3 a všetky boli negatívne, tak som sa na to vyprdla ale ešte mi nejaké zostali, tak by som to chcela vyskúšať, či ich uvidím aj pozitívne niekedy 😀 tak aspoň taký by som videla pozitívny 😀 😀 ja som tĺk

betyna8
19. okt 2009

reiv,ja nemám tiež skúsenosti z ovutestami,ale asi to poukazuje na prebiehajucu ovulku nie? nemáš tam nejaký popis k tomu?