Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
19. okt 2009

jaaaaj popis je že treba niekolko dní dopredu testovať a potom nejaký pozitívny uvidíš ale ja už mám len 2 čo mi zostali a rada by som ich videla pozitívne ale nevadí, nechajte tak, dnes jeden ocikám a uvidím, aspon ich skôr zahodím, lebo s tým nechcem v budúcnosti robiť, to už je privela takto sa sledovať a ocikávať každý den, to nebudem kupovať, ved aj v tých grafoch to je vidieť kedy je ovulka, a podla môjho grafu asi dnes alebo zajtra, škoda že tu nie je shandy ona by mi povedala ☹ 😉

lilix
autor
19. okt 2009

my s kolienkom sme si kupili este take pasiky, co si diabetici ocikavaju, a niekde sme sa tu docitali, ze sa maju vopchat do susky, a ked zozeleneju, tak je ovulacia, asi podla ph v posve.. mne to nezozelenelo nikdy. a prestalo ma to bavit. aj s tym ovu mikroskopom. ani neviem kde je. ja som taka, ked u mna daco nema uspech, tak tym prastim a kaslem na to, neverim tomu. nemam na to nervy.
tak si kup vacsie balenie 😀

betyna8
19. okt 2009

lilix,mikroskopik mam aj ja,ale dost skresloval a robil čečinky aj podľa toho,čo som jedla, po slanom ich tam bolo na mraky.Pásiky pre diabetikov som mala tiež,ale zeleneli neviem podľa čoho, raz sme skúšali nan natriet plavcov a tiež to ozelenelo,myslím,že dalšia hovadina to bola,ale tiež ma lákalo vyskúšať aj nemožné 😉

reivka
19. okt 2009

ved práveže nekúpim, lebo ani mňa takéto veci nebavia, tiež som hned s tým praštila, ja to robiť nebudem, stačí že si teplotu meriam, to sa prekonávam 😀 to len tak zo srandy chcem minúť čo mi 2 zostali ale kašlem to

shandy
19. okt 2009

ahojte ja vas len pozdravim a idem makat 🙂 🙂
bola som na sone stitnej, tak som az teraz prisla do prace. reiv oulacne testy ked mavas ovulku tak cca na 14. den, tak pozitivny by ti mohol byt cca 11., 12. den cyklu. pozitivny je vtedy, ked je testovacia ciarka bud rovnako silna alebo silnejsia ako kontrolna (len vtedy). idealne je robit si ho poobede, resp. navecer a 2 hodiny predtym nepit. na tych ovu testoch je dobre, ze vies ovulku predpokladat vopred, kdezto na tych teplotach vies len cca a potom az ked ti vystupi teplota, ze ovu prebehla.. 🙂

bibi24
19. okt 2009

Rei, ja si kupujem ovu testy, pretoze mi to pomoze odsledovat ovulku, kedze ju nemam kazdy mesiac uplne rovnako. Ovu test ti povie, ze kedy asi bude a teplota to dodatocne potvrdi. Kludne mozes urobit aj 3 testy a nemusis sa trafit...poviem ti priklad na mne. Minuly cyklus som mala 29 dnovy, cize podla navodu na ovu testoch by som mala zacat testovat nejaky 11 dc tusim (alebo tak nejak), lebo sa predpoklada, ze ovu budem mat cca na 14, 15 dc. Ale u mna ovu prebehla az na 18 dc, cize testovala by som 5 dni po sebe, minula vsetky testy a bola nestastna, ze nebol pozitivny a ze je to kravina.
Ale kedze viem, ze ovu mavam neskor, zacnem testovat neskor a ukazu sa mi // (tento mesiac az na 22 dc). Pozitivny je az vtedy, ked su obe palicky rovnake, resp. takmer rovnake. Ja mam tu jednu slabsiu uz niekolko dni pred ovulkou, ake kedze to mam odsledovane viem, ze to este ovu nie je 😉
Vycerpavajuca odpoved, ze? 😀

reivka
19. okt 2009

noooo odpoved dobrá 😀 tak tento mesiac už ani nemusím testovať teda, ked mi teplota klesla, to už mi neukáže, lebo už pozit. by bol včera, predvčerom ak som dobre pochopila

ešte jedna otázka: ja som mala ten egg hlien na 10DC ale teplota bola normál hore, neklesla až teraz klesla a egg nemám ešte, len vodový 😕

reivka
19. okt 2009

čím viac sa s tým serem, tým viac som z toho jeleň (ešte sa to aj rýmuje) 😖 😲

reivka
19. okt 2009

shandy a ako na sone? dobré výsledky štítnej ?

shandy
19. okt 2009

no co ja viem reiv, trosku zhorsenie oproti minulemu roku, uvidime co povie lekar tak o 3 tyzdne na kontrole cca...
reiv egg alebo celkovo hlienik mavas pred ovulkou, po ovulke vacsinou len suchoty 😀 , ale hlien nemusis mat vzdy...nie kazda ho ma, co ale neznamena, ze by si neovulovala, len je to niekedy tak... 🙂
tak dufam, ze som ta este viac nedomotala 😀 , reiv si pred ovulkou podla mna, tak sa pekne snazte 😉 😵 😵

lilix
autor
19. okt 2009

mne sa nic nechceee
aha co som nasla, naaadhera

http://picasaweb.google.com/Bohus73/TortyBohus_...

lilix
autor
19. okt 2009

pozri te si tie naaadherne torty..

shandy
19. okt 2009

no mne niektore pridu strasne gycove, ale sikovnik to je 🙂

bibi24
19. okt 2009

Rei, ovu test si este mozes urobit, kludne este len moze byt pozitivny...😉 A nie vzdy musi teplota pred ovu klesnut...az nasledne zvysena potvrdi ovulku. Cize sa snazte, dnes, zajtra....a uvidis, ake budu teploty.

reivka
19. okt 2009

no dik baby, tak sa pokúsime snažiť a taká torta by sa mi hodila, len neviem či by som to uplácala, malý bude mať v nedelu narodky 🙂 asi kúpim aj ja marcipán a niečo vyrobím 😀

lilix
autor
19. okt 2009

no jo, aj ja to chcem raz skusit..

reivka
20. okt 2009

ahojte ako sa mi dnes máte? mne sa asi kazí teplomer 😖 najskôr zapípal, vytiahla som a potom pípal znovu, tak neviem či sa kazí alebo som ho skoro vytiahla, no všetko naprd 😝

betyna8
20. okt 2009

reiv,no totok, mak si mala skusit ešte raz merať 😉

reivka
20. okt 2009

no ale potom som išla na záchod cikať, lebo tam pod svetlom som to pozerala a potom už by som nemala merať

bibi24
20. okt 2009

Reni cau a aka ti vysla teplota, ked ti prvykrat zapipal? Normalna, alebo uplna haluz?

betyna8
20. okt 2009

no je pravda,že sa má merať ešte kým vstaneš z postele,ale ak si isla na wecko hned po merani,mohla si ešte skúsiť,myslím,že by sa teplota ešte nestihla zmenit 😉

reivka
20. okt 2009

no vyšlo mi ale ved kuk http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3 no naprd

reivka
20. okt 2009

som dnes takto ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ale dvaja muži mi už dnes dali darček - jeden mi dal knihu a druhý čokoládu 😀 😀 😀 😵 musím sa pochváliť mm aby trochu zažiarlil a niečo so sebou robil lebo ten len na robotu myslí

shandy
20. okt 2009

dobre ranko vospolok 🙂
reiv, mozno ovulka 😉 a ty mas dnes narodky? uz som chcela napisat ze alebo meniny ale potom pozeram, ze vendelin ty asi nebudes 😀 😀

reivka
20. okt 2009

hehehe ani vedelin ani narodky, to ja som ich tak ohúrila, že len tak mi dávajú darčeky 😀 😀 😀

reivka
20. okt 2009

shandy počkaj akože možno ovulka??? možno?!! to akože možno až niekedy nabudúce ? 😅 🙂

shandy
20. okt 2009

😀 😀 😀
reiv, no tebe je hej 🙂
no ono sa to musi potvrdit teplotami, ale ked vychadzam z tvojho minuleho grafiku, tak to vyzera, ze ovu naozaj bola 😉

reivka
20. okt 2009

no ved to je naprd že ovu bola len snaženie zas nebolo 😠 😠 😠 len 4 dni pred ovu čo je na prd ☹ mám chuť niečo od jedu rozbiť, rozkopať, ved takto bude bábo za 10 rokov najskôr

ale tu rozdávam pozitívna čo? no tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

reivka
20. okt 2009

shandy a čo ty s tou štítnou? to bráni otehotneniu? ved niektoré v tehu berú iba lieky na to

shandy
20. okt 2009

no pokial nerozdavas HIV pozitiva reiv 😀 😀 😀
no brani, brani, ked sa to nelieci a mne to doteraz neliecili, lebo akoze nebolo treba. tak si vydupala ineho lekara a ked som mu povedala, ze kolko sa snazime a ze nikde problem len toto, tak povedal jednoznacne, ze lieky treba, ze bez toho to nepojde 🙂 , tak dufam, ze to zaberie 😵