• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priletí k nám bocian. Pridajte sa

14. júna 2010 
juuuuuj a to až teraz ťa začali liečiť??? no to je tiež na hovado :fearful:
inak ešte trochu ku mne - včera som nemala egg až dnes mi začal :confused:
20. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, hold kazdy lekar iny nazor, ale nastastie dufam, ze uz teraz to bude ok, hlavne ze sa doslo na pricinu :slight_smile:
reiv, tak ked mas egg tak este ovula nebola, tak znasilnuj mm :wink: :slight_smile: pre istotku :sweat_smile:
20. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano? tak dik shandy za rady :wink: a dúfam, že ti to čím skôr preliečia, lebo viem, že baby niektoré berú lieky na štitnu a potom aj počas tehu, tak konečne že ti ich dali, teraz sa vám podarí a všetkých nás prekvapíš príjemne :dizzy_face:
20. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kúpila som si taký čaj za 42 EUR tak hádam aj ten niečo spraví so mnou - budem zdravšia :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata. trosku sa vam sem votrem, dufam, ze nevadi :slight_smile: vy mi urcite budete vediet povedat, ako a kde sa robi ten graf na meranie baz. teploty. som z toho nejako mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že nie že "na" akože tu máš, ale že na fertility sa to robí :dizzy_face:
20. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam aj ja, ze sa sama prijemne prekvapim :grinning: :grinning: :grinning:
fiii, pocuj tak po takom drahom caji hadam aj hned otehotnies :dizzy_face:
janula vitaj a viac info o merani je tu, tak toto si nastuduj http://merenibt.xf.cz/index2.html
20. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, idem si to najprv nastudovat :wink: a potom sa k vam pridam
20. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaha :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ked nebudú šikovní plavčíci, nebude tehu :dizzy_face:
20. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este jedna otazka na vas skusene. aka moze byt najnizsia a aka najvyssia teplota? ja viem, som ako tatar :sweat_smile:
20. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to akože vážne? no najnižšia asi 36,1? a najvyššiu som tu videla v grafoch 37,4 ale inak môžeš mať najvyššiu 40 :grinning:
20. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prečo aké máš teploty? už meriaš? kolko si mala dnes? aký si DC ? :dizzy_face:
20. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meriam si asi posledny tyzden, predtym nic. a dnes cakam ME. a preto sa pytam , ze ake su hodnoty lebo ja mam stale 37 ale sa mi to nezda. ked mam 37 klesnutu tak potom pri ovulke by mala byt vyssia nie? alebo je pokazeny dig. teplomer, ze ukazuje stale rovnako :fearful:
20. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vypla si ho po poslednom meraní?
20. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odteraz zacnem merat pravidelne, len mi to nedalo posledne dni, tak som merala skor zo zvedavosti. a preto sa vas nato aj tak vypytujem
a kolko maš dnes? ked dnes čakáš MS
ano vypinam stale. dnes bola uplne mimo 37,1
20. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn, tak si tehotná, ked chceš urob test, dúfam že máš poruke nejaký, chcem vidieť výsledok
20. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka ja som si to tiez myslela ale test som robila vcera rano a negativny. a ak by to tak bolo, tak to by bol zazrak, na ktory cakam 8r...to by bol ten lepsi pripad :dizzy_face:
20. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a stavim sa, ze sa teraz opytas, ako je to mozne, ze cakam 8r na babo, ked mam v profile napisanu 3r lauru, ze? :sweat_smile: je adoptovana....to len pre vysvetlenie :wink:
20. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej to je pekné že adoptovaná laura :dizzy_face: no ale teda to mi je lúto, že sa tak dlho nedarí, a ešte povedz akú dlhú máš LF, či neukáže test pozit. neskôr
20. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula a kde si merala v ustach ci dolu? merala si rano ihned po zobudeni bez toho aby si vstala? beries nejake lieky? nemozes mat nejaky zapal? potom zalezi kedy asi si mala ovulku, lebo inak presne nevies, kedy mas MS cakat... :wink:
20. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow shandy ty si to na ňu vypálila :grinning:
20. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem vyzerat ako nevzdelana ale ta LF je od ovulacie do ms, ze? ja som to nikdy nesledovala,kedze mi bolo povedane, ze babo nikdy nebude. no ale cyklus mam 28dnovy, vzdy presny. doteraz som si myslela, ze na 12den mavam ovulaciu, co dokazoval hlien ale...posledne dva mesiace mi doky robil sono a povedal, ze na 15den je ovulka a ako to sledujem, je to tak. a od ovulky doteraz ma pobolieval spodok brucha. tehu moc neverim , hoci by som sa tesila. je nacase sledovat sa , doteraz som to nerobila
20. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shady dolu meriam. ano skor ako vstanem. lieky neberiem, akurat tak paralen lebo ma zuby boleli cely tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes mi ho konecne vytrhli, tak snad je to ok uz. zapal nemam
20. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano LF je luteálna fáza od ovu po ms, to je podozrivé ked tvrdíš že mávaš presne 28 dňové cykly, ale ktovie akú mávaš teplotu v tento deň cyklu, sú baby, čo im klesne teplota až cez ms alebo po
20. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu citam uz dlhsie o tej teplote ale opytala som sa len teraz tu . sa mi paci nazov temy, tak som k vam zavitala :slight_smile: no uvidim.
20. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka a je rozdiel, ci meriam o 6h rano alebo o 4h rano? lebo ja vtedy vstavam a vtedy meriam
20. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože kedy vstávaš a kedy meriaš? to až po 2 hodinách meriaš?
20. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok