• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priletí k nám bocian. Pridajte sa

14. júna 2010 
autor
monkri dakujem. a co mas nove?
jarulai som tu davno nevidela.
dobre ranecko. ja budem asi chora. boli ma hrdlo. nechapem ako som k tomu prisla, vobec nebeham po vonku, stale mam sal. :angry:
27. okt 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ránko :slight_smile:
27. okt 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :frowning2: ja viem že ani tento mesiac nám to určite nevyšlo, to vychádza len takým čo nechcú alebo omylom ako to niektorí nazývajú
27. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale reiv, podme si poplakat spolu, lebo ani mne nie :frowning2:
27. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
reiv okolo 20 ste nesexovali?
27. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes sa dozviem vysledok tej jednej skusky, co som mala pred tyzdnom. vsetky musite zase na mna mysliet, nech je to C. ako minule, mysleli ste, a bolo B a nic som nepovedala. :dizzy_face:
27. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude B alebo A a hotovo ! :grinning:
no lilix, my sme aj keksovali ale 20. sme to nedokončili a 21 potom normál, takže nič :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3 no a kukni čo mi to robí, úplne inak mi to skáče ako minulý mesiac a ja že stačí merať 2 mesiace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: som to napísala tak blbo, akože nie že by som potom už otehotnela, ale že budem poznať už svoj cyklus ako mi idú teploty som myslela a potom už sa mi merať nechce :grinning:
27. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa praje. je tu niekto? :confused:
27. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:
ale co to co to? ake depky to tu mame? uz aj s nimi prec...kua, chcete dostat na prdel? :grinning:
reiv, skackave grafy dost casto koncia ako tehotenske, takze klud. nikdy nic nie je stratene...
lilix, ty rovnako vies, ze ako tehu nemusis pocitovat vobec nic.... :wink:
tak pekny den vam :dizzy_face:
27. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj janul, ano ja jem. preco sa pytas? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
reiv, videla som. aj mne zvykli tak teploty skakat. ved nic este nemusi byt stratene. ja to uz viem preto, lebo mi ide ten moj hrudkovity hlien a to vtedy uz viem, ze nie som tehu. no zivot ide dalej. co mam robit. :pensive:
27. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne buduci tyzden pridu plodne dni, tak som tiez zvedava co a ako :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja by som chcela navstivit tu bylinkarku anku kopacovu, je tu niekde tema o nej. boli ste u nej niektora?
27. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix a kedy sa dozvies vysledok zo skusky? teraz si doma alebo v skole? nejako nie som v obraze, kedze si na nete a cakas vysledok :sweat_smile:
27. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy ja neviem :frowning2: :unamused:

janula je tu taká téma o tej Anke Kopáčovej, chodia tam baby, ked som si to pozerala, a vraj pomáha tá teta, tak skús. Ale pekne divné recepty im dáva, že napr. bravčovú masť a nejaké zrno pšeničné natrieť na brucho, či tak nejako :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ked pomôže...
27. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka ano viem, som to sdudovala :grinning: no ak to pomoze, veru, tak si na brucho natriem aj neviem co :sweat_smile: ja som zacala akurat pit gynastan a alchemilku. vsetkym hovori, ze to maju pit. ale bola by som zvedava, na co u mna natrafi, tak k nej skocim. ale az o mesiac, skor sa neda lebo sa stahujeme do domu a vsetko to okolo, brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka ty si priamo z nr?
27. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano janula priamo
27. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka to akoze reakcia na pitie gynastanu? :sweat_smile: obrusky? :grinning: jasne, ze gynastan bylinkovy caj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo kúpila si tu dom? do domu sa zmestí detíííííííííííí :grinning:
27. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nr som ako doma. v ktorej casti to tam byvas? ja tam mam celu rodinku
jasné že čaj, ale to som ešte našla že tiež gynastan :grinning:
ano ja som si kupila dom ale ten sa az na jar zacne prerabat :slight_smile: rodicia dokoncuju velky dom poschodovy, tak sa idu stahovat. ale kedze byvame spolu, to akoby sme sa stahovali aj my, chapesn? :grinning:
27. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prezrad, co varis na dnes? alebo mas navarene zovcera? neviem , co zajtra budem detom varit
27. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som v robote, tak toho vela nenavarím tu :grinning:
27. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji strašne lúbia mlieko a do toho si nasypať nejaké tie veci ako štvorčeky, hviezdičky, mušličky, guličky.... :grinning: to raňajkujú a práve jem zákusok čo som malému urobila v nedelu k narodkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj normalne mi vyslo z hlavy, ze ty mozes byt aj v robote :sweat_smile: mnam a aky to zakusok si robila? moja bude mat v novembri narodky, tak tiez budeme vypekat. aj laurika lubi gulicky s mliekom a ja tiez :grinning:
27. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janula ja som v praci. a dozviem sa ho asi poobede.
27. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zeny dostala som B. :sweat_smile: huraaaa
27. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok