Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
27. okt 2009

no vidíš, gratulácieee 🙂 no šikula

lilix
autor
27. okt 2009

ja som mala zase iba stastie, vsetci svaty pri mne stali. touto cestou by som im chcela podakovat 😀
cmuk cmuk im. lebo som napisala biedne a mam B. znama je dobra ziacka, napisala viac a ma chuda E. tak ja neviem ako to clovek znamkoval.. a radsej to ani nechcem vediet!
babyyy mne je tak tazko na zaludok! lebo od rana si striekam stopangin a ja som nevedela ze sa to nesmie na lacno a iba 3x denne. ja som si to dala aspon 20x a aj na lacno. ateraz ma tak priserne boli zaludok. a ja krava sprosta si dam este aj stiplave. teraz neviem co od radosti so sebou. ci sa ist vy eee, ci si prdnut, ci co? poradte daco. mlieko mi pomoze, ked ma zaludok pali. jaaaaaaj ja spostuckaaa. a hrdlo boli nadalej.

monkri
27. okt 2009

lilix gratulujem k B ked mám problém že ma pálí žalúdok tak si dám banán mne pomáha 🙂
nič nového u mňa stále rovnako ,no bola som u veštkyni hoci moc tomu neverím ale skúsim vyveštila mi že do konca budúceho roka budem mať dievčatko povedala som jej že ked bude mať pravdu vrátim sa a donesiem jej aj darček ako podakovanie 🙂

lilix
autor
27. okt 2009

ahoj monkri. ja trcim este v praci, cakam toho mojho.

monkri
27. okt 2009

no ja mám od práci pokoj teraz od pondelka som nezamestnaná 😢
aj ja čakám na môjho teraz 🙂

lilix
autor
28. okt 2009

dobre rano. hned od rana som vytocena.
monkri, nezamestnana tak to mi je luto.. co prepustali?

betyna8
28. okt 2009

bre ranko, lilix a co ta vytočílo 😕

lilix
autor
28. okt 2009

jedna baba, co som jej poslala ako vzor moj predhovor, a podla mojho si doslova spravila svoj. ako cez kopirak. neviem co si mysela, ze si to nevsimnem alebo co? ved to by si vsimol aj ten co nevie citat!
ze vraj to teda prerobi, no to som zvedava, urcite iba poprehadzuje slova, prip vety.
ale ja som sprosta, nemala som jej to davat.

shandy
28. okt 2009

bre ranicko 🙂 🙂
bety ako? co nove?
lilix, ved jej sa to vrati...ja som tiez taky blbecek, co vzdy kazdemu vsetko dal a tiez som sa par krat takto dostala, neboj dobre bude 😉

betyna8
28. okt 2009

no teda lilix,ta baba je riadna mrcha
shandy, mame sa ok, práve počúvam detské pesničky a malý si robí v brušku vrtiace doobedie 😀 o chvilu mi začne ta materska,takze si čerpám dovču,dnes som v praci zas len do 12:00 a podvečer mám zraz s kamoškami, hádam po polroku.2 zo 4 sme bruchaté,takže to bude taká čajíčkova seansa 🙂 citim sa ok,ale bruško mi čoraz viac zavadzia

betyna8
28. okt 2009

babule,na chvilu som hodila do albumceka fotky zo svadby,moc ich teda nemame,ani sme si ziadnu peknu v tej rychlosti neurobili na pamiatku,ale aspon daco https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lilix
autor
28. okt 2009

pozrela som bety. krasni ste.

shandy
28. okt 2009

jeeeeeej detske pesnicky, to je super 😀 😀 😀
xiixi, to bude dobra stretavka, cajickovy dejchanek 🙂
no jo, ved neboj, co nevidiet sa bruska zbavis 😉
bety ty si ina fesanda, hodite s k sebe 😵

lilix
autor
28. okt 2009

hej bety sa bruska zbavi, a nam dvom zacnu rast, dobre? do vianoc urcite!

shandy
28. okt 2009

bety v podstate nam to brusko mozes odovzdat 😀 😀 😀
lilix beriem ta za slovo 😀

betyna8
28. okt 2009

shandy,že fešanda, ha ha 😀
tak to vám odovzdám s radosťou a moc vám to prajem 🙂 , aj keď som dnes skonštatovala,keď sa malý vrtel,že mi to po pôrode bude aj chýbať, ten pocit,že si tam niekto žije 🙂 no kým sa k porodu dopracujem,budem rada,že bude po ňom,keď kope do rebier a tlačí na bránicu je to nič moc

shandy
28. okt 2009

no nie vazne, si fakt peknucka 🙂 a to nie som na baby 😀
😀 😀 😀 maly votrelec, co? 😅
jooj a ja by som sa nechala kopkat kde kade 🙂
ale ako hovori kamoska, neboj, pride na psa mraz 😀 😝

betyna8
28. okt 2009

hej,aj moj mm ho vola občas votrelec 😀 ale však mu hovorím,že je tam to,čo tam odovzdal 😀 😀 😀
shandy,tak taký mráz by som ti dopriala a verím,že aj u vás snažiliek sa to zlomí a budete šťastné 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ja pre dnes končím,majte sa tu krásne 😉

reivka
28. okt 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaj ahojte 🙂 nestihla som bety nevestuuuu 😢

shandy mrkni na moj blbý graf a povedz mi kedy bola ovu, už vidím že je to zas naprd ☹

shandy
28. okt 2009

bety pekny den, papa
reiv no neviem, ja by som povedala, ze bola skor, ale tazko to posudit. hold tento mesiac to mas loteriu. tak dievca bud musis merat poctivo alebo nemeraj vobec, lebo potom to takto dopadne 🙂
no ale neboj, ved nic neni stratene 😉

reivka
28. okt 2009

no dik ☹ 😨

shandy
28. okt 2009

ale no 😀 😀 😀
ved ten system to aj tak neovplyvni ci si tehu alebo nie 🙂 , po ovulke uz si, to je jasne 🙂

reivka
28. okt 2009

ano ale ja viem kedy sme sa snažili ☹

shandy
28. okt 2009

no to je sice pekne, ale nevies kedy bola ovulka, tak stale nevies ci ste sa trafili alebo nie, tak vyderzaj pionier 🙂

lilix
autor
28. okt 2009

reiv, ja si skor myslim, ze ten pokles, co ti vyznacilo ovulu, moze byt zahniezdenie. 😉
ak ovu bola 20, ako sme so shandy typovali, tak to tak aj vychadza. fakt nic nie je stratene. a ani u mna. hoci som mala ten hlien, ale dnes je uz 28 a ja ZATIAL nemam pocit na mrchu. no ale namyslat si mozem, to este moze prist. lebo som chora.. a do 5.11 je este daleko.
a babky zabky, ja mam zajtra zase skusku. ani som to nevidela!
dnes som dostala A. ale to som len pracu odovzdala.
takze bilancia C B B A dobre nie? ale co zajtra. oh moj boze. myslite, velmi pomahate mi. vid CBBA 😀

monkri
28. okt 2009

ahojte
lilix bohužial pondelok u nás hromadne prepúšťali a tak od pondelka som doma ale ved niečo si nájdem 🙂
a neboj skúška dopadne bud na A alebo B 😉

betyna8 kukla som fotky ste peknučký 🙂

lilix
autor
29. okt 2009

monkri jaaj to si nemyslism, ale berem aj Dcko. aj Ecko mam vziat? ja na to uz nemam nervy.
dobre rano.

betyna8
29. okt 2009

joj babulky,tu sa to ide stehilkovatiet? držím palec 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

reivka
29. okt 2009

ahojte 🙂 🙂 no lilix dik za optimizmus ved uvidíme a to nemalo byť ABBA? 😀 tak to A bude teraz dodatočne 😀

reivka
29. okt 2009

bety riadne nás opluj, nehanbi sa ! 😀 hádam niečo chytíme, len nech to nie je chrípka 😀