Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
2. nov 2009

zase nikto? ☹ ahojte aspoň posuniem na 1. stranu a mimochodom teplota naprd, úplne dole a na krčku som už nahmatala krvavý hlien, takže sa mi spúšťa mrcha ☹ 😢 je mi velmi smutno ☹ a uvedomila som si, že november je posledná šanca aby som otehotnela do vianoc, ked nie tak budem mať smutné vianoce, bez ohladu na darčeky 🙄 radšej sa vy pochválte

betyna8
2. nov 2009

ahojte babulky,
reiv,neklesaj na duchu, viem,je to ťažké prežívať mesiac čo mesiac sklamania,ale vieš sama,ako to chodi.Škoda,že to ten tvoj v tom správnom období flákal 😒 ale menbojkaj, veď už detičky máš,takže otehotnieť schopná si 😉

lilix
autor
2. nov 2009

ahojte. ja som tu, hlava ma boli. oko mi ide vyletiet, ucho. skapinam. 😖 😢
reiv, presne tak bety ma pravdu. ved ty si netrpezlivejsia ako keby si ziadne babo nemala.
a nejako skoro sa ti mrcha spusta.. zas mam vela prace. ☹

reivka
2. nov 2009
reivka
2. nov 2009

lilix nie skoro normálne, ved som 27DC a mávam tak 28 dňové takže tá ovula moja nebola tak neskoro, ale vtedy kedy som si myslela nakoniec a to s tou mojou netrpezlivosťou....... no ja vám to vysvetlím a teda možno pochopíte: minulý rok sme sa snažili najskôr 4 mesiace, potom som bola 5-6 mesiacov tehotná a potom nám zakázali na pol roka, ale som nevydržala a o 3 mesiace sme sa snažili a snažíme sa doteraz a to je už 8 mesiacov, tak si tie čísla spočítajte..... 🙄 ☹ už ma chápete?

bibi24
2. nov 2009

Rei, no a kedy si mala vlastne tu ovulku? Asi nie ten 19 dc, ako ti vyznacil ff.
A k tomu clanku...co myslis konkretne ci je pravda?

reivka
2. nov 2009

no bibi ved mala som ju ten 14.-15.dc takže taj ju mávam a môžem sa skúsiť podla toho zariadiť 😉
v tom článku ten názov - že najplodnejšia si niekolko dní po ovulácii, ked tu všetky baby tvrdia že po ovu už nie si

reivka
2. nov 2009

bibi ty ma tu sleduješ že? 😀

bibi24
2. nov 2009

Reivka, to som si az potom precitala, co si napisala k tej ovu 😉 No, je mozne, ze bola vtedy ked ty hovoris, tazko to posudit, ked prave vtedy si nemerala. Ale ak zacina ms, tak asi bola vtedy....
A k tomu clanku, podla mna to nie je pravda, jednak sa to vsade pise, jednak aj moja Dr mi to potvrdila, ze vajicko je schopne oplodnenia max. do 24 hod. po uvolneni. 😉
A nesledujem, nahodou som ta zbadala, ze si napisala...nudim sa a tak reagujem 🙂

reivka
2. nov 2009

ale mne sa páči že si ma hned všimneš 😉 a tak my sme sa 15DC aj snažili aj tak nič

lilix
autor
2. nov 2009

reiv chapem ta aj nechapem. chapem ta, lebo aj ja sa snazim vyse roka. rok a pol. a nechapem, lebo som nebola v takej istej situacii ako ty. vcera bola babicka, a ona povedala nieco take, ze kto zazil - pochopi.
takze kto nezazil, tazko pochopi.
ani ja nie som tehu, bojujeme spolu dalej. 😉
tebe ma aspon kto povedat mama.. ale my, co nemame ani jedno dieta... 😔 iste pochopis aj ty nas.
toto nech ti je povbudenim.
a uz nechcem aby tu bola taka pesimisticka nalada.
lebo to nikam nevedie.

😉

reivka
2. nov 2009

ok s optimizmom do dalšieho boja 😉 🙂

lilix
autor
2. nov 2009

to sa mi viacej paci. musime si povedat, ako dobre, ze nie sme tehu, lebo teraz je take " chorlave" obdobie, a keby sme tehu, nemohli by sme antibiotika. /ja sa tak utesujem/ 😀

reivka
2. nov 2009

alebo môžme piť? 😨 🤐

betyna8
2. nov 2009

reiv,ten článok je podľa mňa nepravdivý,veď ako píše bibi, vajko ma krátku životnost.Čo sa týka ovulačných testerov,moc tomu neverím,už sme tu opisovali aj naše mikroskopiky,ktoré si čečinkujú kedy chcú......

shandy
2. nov 2009

ahojteee,
reiv, no kazdu z nas z casu na cas chyti taka depka z toho, ze sa nedari. ale treba sa napriek tomu nejako pozviechat a bojovat dalej, nevzdavat to. raz to prist musi 🙂
ten clanok to je kravina. pisal to zas niekto kto sa vo veci "vyzna"...vajicko je oplodneniaschopne 12 - 24 hodin od ovulacie, potom uz nie. ovulacne testy funguju, ja som ich pouzivala a pouzivam. s tym mikroskopom nemam dobre skusenosti, to na mna nefungovalo vobec. pouzivala som aj ovu testy aj merala + mala to potvrdene folikulometriou, takze to vsetko sadlo presne rovnako.

monkri
2. nov 2009

no zasa tu je asi tá zimná melanchólia ale nezdávajte sa ani ja sa nevzdávam a od februara aj mi začneme znova sa snažiť a dúfam že do konca budúceho roka budem tehotná tak ako mi to vyveštili 🙂 🙂 🙂

lilix
autor
2. nov 2009

monkri ja sa aj bojim zavolat vestici, co mi povie. prstienok mi vyvestil, ze uz coskoro. tak som zvedava.
tak nam vypadla paulina. ani ma to nemrzi. ja fandim dominike starej, leone senkovej, bendikovi a chodurovi

lilix
autor
3. nov 2009

guten morgen.

reivka
3. nov 2009

ahojte 🙂 keby ste vedeli ako som si doondila grafy ☹ 😠 ja som si len chcela jeden upraviť a dať na začiatok minulého špinenie a nie ms, aby mi to presnejšie ukazovalo a neviem čo som dorobila, ale rozdelilo mi to jeden mesiac na dva a už to nemôžem dať dokopy ani mi to neberie naspäť prvý deň ms takže to mám na houby a podla toho mi teraz ten blbec bude určovať naprd aj ovulu 😠

shandy
3. nov 2009

dobre rano 🙂 🙂
no reiv ty si sikovna ej veru.....no ked chces, posli mi do IP tvoje meno aj login a kuknem sa ti na to. a napis mi ktory den cyklu si mala krvacanie (nie spinenie). spinenie patri k predchadzajucemu cyklu. novy cyklus zacina az krvickou 😉

reivka
3. nov 2009

jaaaj no ved preto shandy že ty si mi hovorila že to špinenie je do predchádzajúceho cyklu tak som to tam chcela vrátiť do starého cyklu no ale neva, už som si to nejako opravila, prišla som na to 😉

reivka
3. nov 2009

ale dakujem, nabudúce využijem 🙂

reivka
3. nov 2009

a vidíš, ten blbý graf mi zle označil tú ovulu minulú, tak sa budem riadiť podla seba 😉

shandy
3. nov 2009

no vidis aka si ty sikula 😵 😵 😵
ja som vedela, ze z teba nieco bude 😉

martina05
3. nov 2009

Ahojte, čo je tu nové ??? Lilix gartulujem ku skúškam... a posielam TTTT nech všetky dostanete "vianočné prekvapko ".... 🙂 🙂 🙂 🙂

lilix
autor
3. nov 2009

ahojte, ahoj mata. dakujeme. a dakujem za gratulaciu.
tak tak, keby to bolo vianocne prekvapko, bolo by super. ale ja mozem testovat jedine az okolo silvestra, lebo mi to tak vychadza. ledazeby este pred vianocami. mam vela prace a este nam tu aj pc opravovali, nemohla som sem ist.

janulcek
3. nov 2009

dnes som poslala všetkym znažilkam bociana..Letel nad našim domom..A kedže nám už semienko zhodil,tak nech leti zhadzovať tým,čo ho potrebuju.. 🙂 Nám príde zhodiť hotovy výtvor až v apríli..pá pekny deň všetkym..

lilix
autor
3. nov 2009

ahoj stratena janulcek. dakujeme. a co sa neukazes castejsie? je nas tu tak malo. ja sa uz prikmotrujem aj do inych tem.