Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

janulcek
3. nov 2009

ahojky Lilix...A tak čo budem písať,sa stále bojim aj niečo pozitivne,pekne napísať,aby sa niečo nestalo..Už sme začali cítiť pohyby..vytešujem sa..Vysledky AFP su neg.aj z toho sa tešim,len ma znepokojuje že to prišlo s poznámkou častejšie kontrolovať sonom,no a samozrejme že ja som sa nespýtala že prečo.Došlo mi to až v aute,že čo ked je to niečo zle..O dva týž.sono v 20tt,tak mi prosim držte všetky palce,aby mimi bolo ok...lebo....

lilix
autor
3. nov 2009

januuuuuuuul, tebe zase ake myslienky zle chodia stale po rozume. to cele tehotenstvo takto prezivas? juuuuj. to nem dobre. to je super, ze uz citis pohyby. ja na vas baby myslievam aj v sukromi, napr. v sprche a tak.
ale vazne. obcas mi pride luto, ze nie sme vsetky tehulkave spolu. mam pocit, ze to snazenie a cakanie trva uz celu vecnost. 😔

monkri
3. nov 2009

ahojte 🙂

neboj aj to bude onedlho bude všetky tehotné len sa nemôžeme vzdať 😉 ved veriť musíme 🙂

janulcek ahoj neboj bude všetko poriadku 🙂

lilix
autor
4. nov 2009

cafteeee.
monkri ako robota?
kde ste gdoooooooo, kolienko vas pozdravuje, a troska ju poohovaram, vraj vcera vecer maly Filipko hral v brusku fotbal.

reivka
4. nov 2009

ahojte 🙂

lilix
autor
4. nov 2009

nieco tu smrdi, nebude to pes co skapal? 😕 😝 😀

reivka
4. nov 2009

aj mne sa zdá 😉

lilix
autor
4. nov 2009

a kde je bety, shendy? janka z nz? 😢
prave obedujem

janula_nz
4. nov 2009

ahoj . prave som sem nakukla a vidim, ze ma tu niekto zhana 🙂

janula_nz
4. nov 2009

a dobru chut k obediku. my sme prave dojedli, deti su v posteliach, tak mam veget do pol 3. to deti budim a smykame doskolky pre lauriku zase 😝

lilix
autor
4. nov 2009

spomen certa.
tak podme spominat nase deturence, moja sa bude vola Nella. Nella kde sa mi tulas? Uzaj pod dole z toho oblacika do bruska, lebo ma to tu bez teba nebavi 😀

janula_nz
4. nov 2009

no u mna je chlapec isty, teda iste meno - kristianko 🙂 a dievka neviem veru, nad tym som este nerozmyslala 😅 jaj len keby to bolo tak, ze chcem a hned aj mam to babo a nie takto sa trapit a nic z toho

lilix
autor
4. nov 2009

veru. uz sme sa dost natrapili.

janula_nz
4. nov 2009

kedy mas najblizsiu skusku? to uz bude posledna? a ty teraz cakas ms ci kde si ? 😅

lilix
autor
4. nov 2009

23.11 a ano poslednaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to bude. sa mi nechce ucit, a taka dost hruba kniha. musim spravit vycuc.
ms cakam 5.11. ale nepride, nesmie, ja ju nepustim.
😉 teraz som v praci.

lilix
autor
4. nov 2009

teraz po tej ryzi od cinana by som si dala daco dobreeeeeeeeee. jaaaj mam slinu.

janula_nz
4. nov 2009

no to je zajtra, tak drzim palce na rukach aj na nohach aby neprisla mrcha jedna 😉 ak nepride, hned zajtra testujes, ci mas nejaku tu vacsiu vydrz a budes testovat az po par dnoch 😅

lilix
autor
4. nov 2009

nebudem testovat, u mna je normal, ze sa zdrzi aj 3 dni. takze az ked bude meskat 5 dni, tak potom. ale neboj, ze ma ruky nepalia. aj dneska by som.. len uz som tolko krat nasla iba /
ze mi // pridu uplne absurdne. na jednej strane tomu verim, ze raz budem tehu, na druhej strane podla priznakov ms neverim.
a idem pracovat, aby som zabudla, ze mam strasnu chut na nieco dobreeeeeeee.

janula_nz
4. nov 2009

ja som robila vecer taku smotanovo piskotovu tortu a rano som sa nou dobre napratala 😅 tiez mam pahltny jazyk na take sladke dobrotky. ja teraz snorim po nete, chcem detom nejake fotky urobit, tak hladam a hladam.

lilix
autor
4. nov 2009

jani detom?
ja som skor na slane. bake rollsky, cipsy tiez, ale tie len prilezitostne, lebo nie su zdrave. pistacie. juuj musim povedat mikulasovi nech mi donesie pistacie, nic ine nemusi

monkri
4. nov 2009

ahojte a dobrú chuť vám 🙂

lilix no práca nič nevybrali ☹ ale skúšam dalej

janula_nz
4. nov 2009

monkri je mi to luto, budem drzat paste nadalej, nech sa nieco najde 😉 ja inak tiez nemam pracu, ale ja cakam na leto, potom bude 😅 dufam.

lilix ano detom, si zabudla, ze strazim deti?

monkri
4. nov 2009

janula-nz no keby som ju moc nepotrebovala tiež by som čakala ale bohužial potrebujem kvôli žiadosti pre trvalý pobyt pre manžela ☹
ale niečo bude 🙂

lilix
autor
4. nov 2009

janula prepac, zabudla.. alebo som si to ani nevsimla. ak na nieco zabudnem vsetky mi prepacte, mam plnu hlavu inych veci. najnovsie ma v noci matala skuska, na ktorej som uz bola. mi harasiiiii. to asi podvedome sucitim s tou kamoskou, co ide dneska.
a zistila som, ze som mala na skuskach obrovskeeeeeeeeeee stastie. som si mohla vytiahnut aj horsie otazky. na ne by som si ani vymyslat nevedela. ze mastricka zmluva. no pekne lilix pekne. mas byt preco na seba hrda. 😀
monkri a teba tu vidiet aj cez den? super.
a kde by si chcela pracovat? ci ti je jedno? ja by som mala zacat makat, lebo ma tiez prepustiaaaaaaaa. sa v poslednej dobe na mna v praci lepi smola, stale nejake chybysky vyskakuju. 😀

lilix
autor
4. nov 2009

dala by som si ananasovy dzus.

lilix
autor
4. nov 2009

inak ja by som si mala s tehu svihnut, lebo svagrina ma mat az pomne, /vyvestene bolo/
ale ona je o dost starsia, tak aby to stihla.
a uz ste ma tu nechali samu

janula_nz
4. nov 2009

lilix odpusta sa ti 😀 inak mna este teraz po 12r prenasleduju skusky maturitne , tak potom neviem, komu harasi ci tebe alebo mne 😅

monkri no je taka sprosta tazka doba, co roboty tyka. mne by tiez bodlo uz teraz sa zamestnat kvoli hypo 🙄

lilix
autor
4. nov 2009

ach tie hypoteky. ☹

janula_nz
4. nov 2009

lilix mas ip 😉 ak by si si nevsimla, tak som ti pre istotu oznamila 😅

janulcek
4. nov 2009

Lilix aj ja na Vás často myslim aj ked nepíšem...ved aj bociana som Vám poslala.uvidime kde pristál 🙂
Lilix ty si už absolvovala nejake vyšetrenie že prečo sa nedari?tušim snž vyše roka,nie?ale ide z teba stále taka pozitivna energia,pripada mi to že tvoj problem nebude v psychike..