Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
13. nov 2009

dnes tu málokto píše, čo ste popadali do kanálov lebo je piatok 13.??? 😀

lilix
autor
13. nov 2009

vazne? tak to si teda siiiilaaa. hnusoba. si ich nezasluzila. ona nemoze byt normalna! aj s tym jej muzom. nech idu do prdele. 😝

reivka
13. nov 2009

a po nociach chodí tancovať do Viedne

lilix
autor
13. nov 2009

reiv prosim najdi mi tu cast, kde pise ze dala dieta mame a kde ju baby zdrbkali. inak ze rodinka, a to dievcatko chuda je co? navyse? 😠

reivka
13. nov 2009

joj ty si zlatá, to to mám čítať ?? a hladať? skúsim 😀

reivka
13. nov 2009

no tu na 4. strane píše že malú dala k mame a chlapčeka si nechala https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

reivka
13. nov 2009

mne je z toho zle ked to čítam, a ked si pozrieš tie jej fotky, ona si normálne kúpila len kočík pre malého a všade hovorí že má len chlapca akože to druhé dieťa ignoruje, odložila ho k mame a hotovo. No povedz mi prečo takíto ľudia majú dieťa dokonca dvojičky skôr ako my dve napr. Čo ja by som za to dala aby som mohla mať dcérku, no na plač je to a ona si to neváži. ☹ 😔

lilix
autor
13. nov 2009

som sa do toho zacitala.. mala by si obidve deti zobrat jej mama a hotovo. cista pubertacka, sibnuta

reivka
13. nov 2009

a má 27 rokov, to je čistá debilita

lilix
autor
13. nov 2009

ona je nejako psychicky narusena ci co? neviem ci to je zlou rozmaznanou vychovou. pride mi taky blavacky tip. pardon blavacky neurazte sa. ale, taka madam, co ma dieta len pre paradu. bezcitna chudera.
nespravodlivost, co uz. 😔
som v zivote o podobnom pripade nepocula. dobreze ju nedala na adpociu..
a po case,ked sa jej zachce mat doma dceru, tak ich jednoducho vymeni.. a bude kaslat na chlapca?
hnus 😝

reivka
13. nov 2009

je to presne chudera, ktorá má decko na parádu, kupuje mu značkové a za to, že druhé odhodila k mame sa ani len nehanbí - je to smutné

monkri
13. nov 2009

babi práve som to prečítala a súhlasím svama aj som kukla tie jej fotky že rodinka a je tam len oliver s otcom a mamou no a čo malá tá nepatrí do rodiny lutujem tú maličkú ☹

jarulai
14. nov 2009

Ahojte babulky 🙂
co tu mate nove? davno som tu nebola, ale uz som doma online, takze 😉
v inej teme som vysmejdila, ze sakura uz ma dievcatko - vola sa Sofia. miery uz neviem 😅 kazdopadne - sakura gratulujeeeeeeemmmmmmmmeeeeeeee

miroslava89
14. nov 2009

dobre ranko...prajem vam prijemny vikendik nam dojde na navstevu svokru s priatelom sa tesiim🙂

jarulai
14. nov 2009

takze presne toto som zistila: "Volam sa Sofia a narodila som sa dnes o 5.45, mam 2860g a 47cm. vsetko prebehlo rychlo a mamicka aj ja sme ok"
takze este raz - gratulujeeeeeeemmmmmmmmm 😵 😵 😵

lilix
autor
14. nov 2009

jeeej jarulai to je super spravicka. aka drobna je. 😅 tesime sa so sakurou a zelame vela vela zdravia obom.
dnes to bolo kedy dnes? 13.11 alebo?

snazilkant
14. nov 2009

jarulai

gartulujeme, drzte sa nech ste s malickou hlavne zdrave 🙂

jarulai
14. nov 2009

lilix, dnes to bolo dnes rano - 14.11.

radkatom
14. nov 2009

Jeeeeeeeeeeej sakura gratulujem!!! Sofinke vela vela zdravicka. Maminke vela sil a vela mliecka.
Parada Sofinka sa narodila presne o 2 mesiace po Filipkovi. Fifon sa narodil 14.9.2009 😀 😀 😀

miroslava89
14. nov 2009

sakura gratulujeme k narodeniu malinkej🙂 hlavne vela zdravicka🙂

radka gratulujeme k vymesaciu🙂 k dvom mesiacikom-to ale leti 😅 😵

zlato115
14. nov 2009

Ahojte... 🙂

jééé, sakura gratulujem, hlavne vám prajem vela zdravia... 🙂

lilix
autor
14. nov 2009

zlato no ahoj, kde sa flakas kocka, sak za chvilu rodis.. ako sa mas? napis daco.. 😉

reivka
15. nov 2009

gratulujem sakure k drobuliatku 🙂

monkri
15. nov 2009

aj ja gratulujem sakura 🙂 nech ste zdravý

miroslava89
15. nov 2009

ahotje kades a flakate cely vikenD?

monkri
15. nov 2009

už ich máš 229 🙂

reivka
16. nov 2009

ahojte, zase sme boli na druhej strane? 🙂

reivka
16. nov 2009

kde ste? 😕 aha jeeeeej 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6135753

miroslava89
16. nov 2009

ahojte

lili 236🙂