Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

shandy
10. aug 2009

nejako zasa nestiham a to je este len v pondelok, to sa nerobi hned takto ma zavalit robotou, fnuk

nellie_
10. aug 2009

shandy ja ta mam pod palcom... 😀 😀 😀 😀 vies ako musela som dohliadnut na teba pre istotu 😉 😀
ja viem ako sa ku nemu dopatrat.. 😎 😎 😎 😀 😀 😀

miroslava89
10. aug 2009

shandy nie zeby ti nikto neveril ale radsej ti nikto nechce verit- kazdy by chcel aby si bola tehulka 😎

shandy
10. aug 2009

miroslava, tak dakujem, ze mi tak velmi neverite 😀 😀 😀
isto budete prve vediet, ze som tehulka, ale to by som hadam citila 😀
takze slavnostne a oficialne vyvesujem cervenu zastavu (alebo trenky?) 😀 😝
nellie, tak tebe neuniknem, sakris 😀
dnes ma ani mrcha nenastve, lebo moja najlepsia kamoska dnes rano o desiatej porodila, huraaa a obe su zdrave a v poriadku 😵 😵 😵 , snazili sa 7 rokov a dnes ju prvykrat drzala v naruci, som v euforii... 😀 😀

nellie_
10. aug 2009

shandy tak uuuuuuuuz je na svete??? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a ako sa vola? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lilix
autor
10. aug 2009

nie,velke nie, ja chcem malicke ttt, aby bolo malicke 😀 😀 =babo 😀
😀 ono aj pri porode je to vyhoda, ze bude malicke, aby som sa moc neroztrhala. 😀
inak ak bude mat hlavu po mojom chlapovi, tak tak mi mozu rovno nasit zips, sa neoplati sit 😀

lilix
autor
10. aug 2009

shandy, ze 7 rokov, ze jej gratulujeme! no hadam sa my tak dlho snazit nebudeme.. ☹

nellie_
10. aug 2009

lilix ze zips dat ja som si prave monitor oplula rajcom pupavovym 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to je dobreeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

neboj, tento rok je prudko plodny, otehotnieme uz teraz 😉 😎 😎 😎

miroslava89
10. aug 2009

lili zips? 😕 😀 😀 😀

shandy niekedy aj motyka vystreli anebudes ani tusit a budes tehulka 😎 😀

miroslava89
10. aug 2009

ja pomalicky od vas odchadzam psychicky sa pripravit na zajtrajsiu kontrolu u dr. - snad je vsetko ok a dovoli nam sa coskoro zacat opet snazilkovat.. ma porazi ak nam zaakze snazilkovanie na polroka a viac..

shandy
10. aug 2009

nellie veru, takze ani jeden termin nebol spravny, ani vestcov, ani podla lekarov 😀 😀
malicka sa vola emilia, uz sa na nu taaak tesim 😵 😵 😵 , ty si bola cez vikend pozriet malinku?
okej, poviem jej lilix, neboooj. ich problem bol aj ten, ze neboli tak casto spolu, lebo on je cudzinec a aj robi v cudzine, takze aj preto asi az 7 rokov...
mozno suchy zips by nebol zly, so si posunies ako bude treba 😀 😀 😝
no mirka ved na to cakam, ze kedy potvora vystreli. akurat si neviem predstavit, ze to pride vtedy, ked to nebudem cakat. lebo to asi nikdy nebude....ja to furt cakam 😀 😀
mirka drzim silno palcuchy 🙂 , neboj, vsetko bude ok...

lilix
autor
10. aug 2009

nellie to vazne si si oplula monitor? 😀 😨
miroslava, tak nech ti to dobre dopadne. drzime pasticky.

nellie_
10. aug 2009

lilix smrtelne vazne som vyprskla 😀 😀 😀 😀 😀 a musela ho vyprontovat.. 😀 😀 😀 😀 😀
este ze bola kolegyna na fajčiarskej, inak by ma vymakla ze sa zašivam na nete 😀 😀 😀 😀

jarulai
10. aug 2009

ahojte bambulky 🙂
čo máme nové? idem si vás prečítať - dúfam, že to zvládnem, ked ste sa mi už tak rozbehli 😉 😀

lilix
autor
10. aug 2009

no a ked budeme rodit na buduce, to uz len roztvorime zips, a bude bezbolestne! nie? 😀
achoooj jaru

nellie_
10. aug 2009

mirka neboj, kontrola urcite dopadne dobre.. 😉

shandy ten tvoj suchy zips som prehliadla 😀 😀 😀 ale mas stastie nepila som tak ziadne prontovanie nehrozi 😀 😀 😀 😀

jarulka ahojky 😉

lilix
autor
10. aug 2009

pomoc pomoc pomoc pomoc, ja som hladna..
ktovie ci ta kocka missy porodila, jej tam svieti, ze 42tt 😨

jarulai
10. aug 2009

😀 😀 😀 😀 no pri vás sa človek dobre nasmeje 😀 😀 😀

lilix, zips je fajn nápad 😀 😀 😀

nellie_
10. aug 2009

lilix tak to sme dve hladne 😅 ja to prave riešim hrozienkovou Deli 😀 😀 😀 😀
do stvrtej musim vydrzat... 🙄 a doma sprašim co mi pride do cesty 😀 😀 😀

jarulai
10. aug 2009

babulky a čo nemáte obedík 😨 chudatká moje 😉
hrozienkovú deli by som si dala - zase mi tu niekto robí chutky, že nellie 😉 😀 inak pozerám, že ty si zrejme rovnaký maškrtník ako ja 😉

lilix
autor
10. aug 2009

ja sa ovladam, a radsej sa iba napijem vody, lebo to je iba skryty smad, huraaa doma ma caka strapec hrozna. vcera som mala na veceru iba paradajkovy salat, no nehovorim, ze bol zrovna dietny, lebo som ho jedla s natierkovym maslom a plnotucnym syrom v crievku. ale tak mi to chutiloooooo. teraz sa musim ponapchavat paradajkami, ked ich je hodne. domace su mnamky. kupovane z billy neznasam. fuj.
hmm co dnes budem varit? toto je dilema 🙄

lilix
autor
10. aug 2009

jaru ale mala som obed, ale to je uz taak daavno.

nellie_
10. aug 2009

jarulka tomu ver ze som 😀 😀 😀
ja proste vzdy ked zjem nejake maso alebo tak musim mat nieco sladke...a stale mam k dispozicii moj tzv. "bulimicky" suflik tu v kancli 😀 😀 😀 😀 to raz mi nahodou otvoril jeden kolega a nechapal ze ci som bulimička ked mam take zasoby narobene.. 😀 😀 😀 😀
ja by som sa v sladkom aj kupala 😀 😀 😀

ale musela som sa krotit, lebo som mala stale mykozu a fakt ze ked som menej jedla sladke tak mi presla... 😅
no momentalne som troska kvasine nakrmila 😀 😀 😀 ked uplne bez neprežijem :-

ja na obedy nechodim..ja si nosievam z domu a tu zohrievam alebo len suchotiny a teple jedlo az doma ...

jarulai
10. aug 2009

lilix, ty akože dietuješ, či čo 😨 sa blázniš?ved podla fotky by si mohla aj modelku robiť 😉
no veru - také domáce rajčinky - mnaaaaaammmmm 😝 aj ja som si dávala dnes k obedíku šalátik 😝

nellie_
10. aug 2009

lilix ty aka dietna strava... 😅 😅

aj ja milujem domace voňave rajčinky 😵 😵 😵 😵 s natierkovym masličkom a chrumkavymi kaiserkami 😵 😵

ja dnes nevarim, este nam zostalo maso a ryza od vcera.. 😎 😎

nellie_
10. aug 2009

aj ja mam vyhodu ze som dlha jak tyzden pred vyplatou a tym padom na mne neni vidno ked priberiem.. 😀
ale na babu vazim teda dost.. 😅 😅 😅 ale nastastie mi to nikto neuveri ze tolko vazim 😀 😀

jarulka mnam šalatik 😎 😎

jarulai
10. aug 2009

nellie 😀 😀 😀 taký bulimicky šufel poznám 😀 😀 😀 a to je fakt - ja som tiež kedysi musela mať každý den sladké a potom som bola každý mesiac na gynde s mykozou 😠 no ale ked mi to mužík nosil z nemecka - no necha to tam 😀 a že ma veru dobre zásoboval 😀 😀 😀 našťastie tam už nerobí, tak aj ja som si trošku odvykla 😉 😀

mne tiež zostalo zo včera, ale už som to schromtila, tak sa večer chystám robiť zapekaný karfiol 😝

jarulai
10. aug 2009

nellie a kolko že vážiš a meriaš? ja som tiež dlhá 😉 😀 ale ešte tak v norme 😀

nellie_
10. aug 2009

jarulka aj mne nosi z nemeckaaaaaaaa... 😀 😀 😀 😀 mysteriozne toto.. 😀 😀 😀 😀
ci to len preto ze obidvaja robia v zahraniči?? 😀

ked on vzdy donesie maxi balenia twix tyciniek, nutely a take ako cierny princ a keksičky a no nedaj si 😀 😀
ale odkedy sme mali obaja problem s mykozou tak uz ho krotim a presla som na Pringles 😀 😀 😀

nellie_
10. aug 2009

no ja som ina vyšava.. 😅 😅 😅 😅 meriam 180 cm a vazim 64 kg 😀 😀 😀 😀