Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
16. nov 2009

ahojteee. dakujem za hlasky. ale zase ma jedna predbehla. hekeri ficia o dusu.. 😠

monkri
16. nov 2009

no neboj ved ju predbehneš 😉

janula_nz
17. nov 2009

dobre ranko dievcence

som tu nebola lebo ako viete, robota okolo stahovacky, umyvacky, upratovacky...je toho dost. ked to prefrci, tak sa vam budem moct viac venovat. len som chcela aby ste mali nejake info o mne, preco tu nie som 😅

sakura pripajam sa ku gratulacii a hlavne to zdravicko aby sluzilo 😵

tak sa hned aj lucim, urcite este spite v posteliach. ja som uz vyspata 😀

kolienko
17. nov 2009

Ahojte.....
lilix, ja vzdy zabúdam na hlasovanie, ale uz aj idem zahlasovat.k

neviete čo je so sakurou, alebou betty??a shandy sem uz nechodí??

reivka
17. nov 2009

ahojte, janula aj som si myslela že si sa tu neukázala, že čo je s tebou 🙂 tak sa pekne presťahuj 😉

betyna8
17. nov 2009

ahojte babulky,
kolienko ja som ok,ale som doma na materskej a nemam k dospozicii net, zatial len tak na kratko,mm ma sluzobny mobilny,ale nejak to poriesuime.Chodievam este aj do roboty co to porobit,ale pomaly a isto sa moja energia vytraca.Vcera som sla pesko z mesta dve hodinky so zastavkami po obchodoch a ledva som dosla domkov,musim viac vegetit 🙂
sakur blahozelam,ona asi rodila o cosi skor,vsak? no ja uvidim do kedy vydrzime 2v1, zatial to je ok,ale o tyzden idem na monitor....v tehu teme nam uz porodili dve maminky a obe o tri tt skor.Ale uz mame vsetko pokupene,tak mi je to jedno aj ak to bude skor.
a vy ako snazilky

reivka
17. nov 2009

ahoj bety, no my sa nemáme tak dobre ako ty 😉 lebo sme stále iba snažilky ☹

betyna8
17. nov 2009

reiv,ale ty si ten pocit tehulkovania uz prezila a zas sa k tomu dopracujete neboj,len nech sa ten tvoj snazi ked treba 😉 viem,nie vzdy to staci,ved nam sa to podarilo az po 8mesiacoch,ale oplatilo sa snazilkovat.Najradsej by som maleho uz stiskala pri sebe 🙂 a tak jak som bola do teraz kludna,zacina ma chytat panika, ci tam ma dost miesta,ci sa mu dobre dycha, ci bude porod prebiehat ok....
inak,este k tej babe,co dala to dievcatko rodicom,je mi z nej a tych jej nazorov fakt zle,jak moze niekto takto uvazovat,sa cudujem,ze sa vobec dala na tehotenstvo 😠

kolienko
17. nov 2009

jej bety, ty si uz v 35 TT strasne rýchlo to ubieha. mne uz vsetky tehotné kamosky porodili a teraz je rad na mne. sa aj pomaly zacínam bať. ja som mala od zaciatku tehulkovania panický strach z pôrodu, ale nejako som si to neuvedomovala, ale teraz , ked sa to blízi, tak stále viac a viac na to myslím..........dúfam, že to nejako zvládneme.......ako ides rdit??

lilix
autor
17. nov 2009

cafte zeny. 😅

janula_nz
17. nov 2009

ahojte. je tu niekto? kuk 😀

lilix
autor
17. nov 2009

ja som dojedla. vyborny gulas. aa asi idem za mojim, bude coro moro. 😝 😀

snazilkant
17. nov 2009

ahojte dievcata ako sa mate, dlho som tu nebola 🙂

reivka
17. nov 2009

lilix že čoro moro - to je dobréé aj mne sa to lúbi 😀 vieš čo? včera malý večer pozeral na nebo a hovoril že, mami ja tam vidím hviezdy v tvare nákupného košíka 😀

karolina23
17. nov 2009

ahoj reiv ako sa mas a ako snazilkujete? 😉

reivka
17. nov 2009

ahoj karolin, no neviem ti, tak slabo ako vždy a ty ako? mešká ti?

reivka
17. nov 2009

a mám divný graf tento mesiac také schody do neba 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3

karolina23
17. nov 2009

ani nie som 31DC a kazdu chvilu by mala dojst mrcha no ved uvidim ale vnutorny pocit mi nic nevravi ze by som mala byt tehu no co narobime musime si nato len pockat 😉

reivka
17. nov 2009

nemeriaš?

karolina23
17. nov 2009

nie nemeriam lebo sa mi to neoplati nevstavam rano pravidelne a odcitavat sa mi nechce alebo pricitavat proste sa riadim vajecnikmy ak ma bolia beriem femi kvapky hadam zaberu idem ja spat tak ti prajem uspesne snazilkovanie nech nam to uz vyjde a dobru nôcku 🙂

reivka
17. nov 2009

dobrú pa

lilix
autor
18. nov 2009

ahojte. ja mam dnes vela prace, tak budem len nakukat.
😅 tie deti. zlateeeee.

reivka
18. nov 2009

ahojte 🙂 no horor aj ten môj graf blbý všetko je na ho...o včera som tam mala ideálne vyznačenú ovulu hnusnú jednu a dnes mi ju zrušil blbý blbý graf 😠 ☹ idem plakať?

janula_nz
18. nov 2009

dobre ranko. hlasim sa, dnes tu budem asi po cely den lebo laurika mi nachladla, tak neni ani v skolke a nejdem s nou ani na dom 😒

lilix
autor
18. nov 2009

ako to ju zrusil? ukaz graf, a nerev..

reivka
18. nov 2009

malinká chúdatko ☹ nech sa vylieči

reivka
18. nov 2009

ano ten somár graf ju zrušil a tak je to teraz naprd ved pozri kúsok vyššie

lilix
autor
18. nov 2009

ako to ju zrusil? ukaz graf, a nerev.. podla mna ak ti zajtra stupne teplotka, tak ti ju oznaci zajtra. tak sup, dnes este keksik.

reivka
18. nov 2009

noooo to sa ti povie a s kým akože? mm je stále unavený, nervozny... 🙄 potrebujem viagruuuuuuu 😅

reivka
18. nov 2009

no inak podla jonáša som bola najplodnejšia pred týždňom a to sme akože využili a vidím že je mi aj to na prd slušne povedané, no nie, bolo by to možné že som bola plodná?