Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
8. jan 2010

ja nemam co pisat, zacala som dnes prvy krat merat. tak drzte paste, nech mi to vydrzi.

kolienko
8. jan 2010

tak lilix meraj a vydrz do do konca tohto mesiaca, poriadne sa odsleduj a apak to príde...odovzdam ti štafetku a začnes mat ranné nevolnosti, lebo v pase ti bude svieti tt 😉

lilix
autor
8. jan 2010

dakujem kolienko, pekny pupcek mas 😅
inak to tvoje tehotenstvo nejako rychlo zbehlo. aspon mne to strasne leti.
este si kupim aj ovu testy.

betyna8
8. jan 2010

kolienko,nejak extremne moc nejem,tak normalne,menej ako v tehu,nie hocico,aby malý nemal bolave bruško 😒 mliečka mam dost,treba hlavne vela pit
lilix, držim palec,len meraj a sleduj a hlavne snažilkuj-te 😉

shandy
8. jan 2010

jeeeeej kolienko fakt mas krasny pupcok, uz aby sme aj my s lilix taky mali 😀 😀
lilix som na teba hrda, pekne meraj, aj ja stale meriam... 🙂 , este mam aj dake ovu testy, tak mozno aj tie este miniem 🙂

lilix
autor
8. jan 2010

jasne micka min ich. dakujem, ze si na mna hrda, dobre sa to pocuva. a velmi si mi chybala. bez teba to nemalo cenu.. 😉
musim sa vam pochvalit. ideme na ples, a kupila som si krasne nove saty, juuj taka som stastna. a este a to sa podrzte, do toho prsia 😀 😀 😀 taku tu nalepovaciu podprdu, aby boli prsia vacsie. ha ha. este som aj zlavu dostala.

lilix
autor
8. jan 2010

a radka sa kam stratila? 😕

kolienko
8. jan 2010

no lilix, tak ty budes iná sexica....pozor na nu babenky..... 😉
len daj pozor, aby pri pri tancovaní nevypadlo jedno nalepovacie prso 😀

kolienko
8. jan 2010

a dakujem za pochvalu..ze pupčok...tak podla tej mojej motornosti je to pupčisko veliky a uz nech sa ho zbavím....je to uz fakt hrozné....taka nemotorná som a hlavne pri obuvani...to ma vzdy obúva manzel......

betyna8
9. jan 2010

lilix,hod sem fotecku v satach,nech vidime aka si bola paradnica na plese 😉
Shandy a ty co nove????
kolienko, no koniec tehu je už namahavejší, ale uži si ho a odpočívaj,ak sa dá.Po porode sa moc nezastavíš 😉

lilix
autor
9. jan 2010

kolienko kolko ze si pribrala? foto no toto? este nemam, sa mi nechce do toho pchat, lebo to viazanie.. a dnes som si kupila k tomu nahrdelnik, juuuj taky peky 😀
janula nz sa kde stratila? aj ty mi chybas, aj reivka aj monkri. uzaj sem podte! 😕
pisem bakalarku. je to vopruz. nech uz je po tom, lebo sa picnem. 😒

monkri
9. jan 2010

ahojte dlho som tu nebola ale nemala som čas každý den práci a ked som konečne doma troška som na skype kecám s manželom a idem spať no ale už len 1 mesiac a hurááááááá bude tu 🙂
lilix neboj napíšeš to dobre a bude ten diplom konečne 😉

lilix
autor
9. jan 2010

monkri certa spomen.. 😕 ze ty nas citas, len nepises, priznaj sa.. 😅 avoj. mesiac?, tak nech ti rychlo zbehne..
chudak moj chlap, stale ho musim nahanat, aby mi s tym pomohl. ja uz som na nervy, som z toho taka nestastna. vobec sa neviem pohnut. mame to odovzdat este skor, ako nam povodne povedali. fuj.

monkri
9. jan 2010

ty vieš ked čerta spomenieš tak sa zjavý xixixi no občas čítam ale nepíšem to máš pravdu ale teraz som ani nečítala ale ja sa polepším dúfam 😉
ale neboj to zvládneš aj skôr ved si šikulka 🙂

janulcek
10. jan 2010

snažilky,včera letel zase nad našim domom bocian...spomenula som si na Vás... 🙂

janula_nz
10. jan 2010

ahojte

lilix tu som. dnes cely den lezim, ja neviem ale nejako nas nechce opustit choroba. tyzden pred vianocami sa to zacalo a este stale sa to drzi. od noci ma boli hrdlo alebo mandle alebo ja ani neviem co a ide mi to az do ucha. a ked som si dala stopangin, co mi zabera na hrdlo, len ma to zacalo stipat. tak neviem co to je ale citim v krku akoby nejaku hrcu. no fuj. a tak zajtra ak ma to neprejde, zas smykam k lekarke. minuly tyzden pre zmenu som zas mala oci zapalene, ak by som toho uz nemala dost. hruuuuuuuuza ☹

lilix
autor
10. jan 2010

ahojte.
janulcek to vazne v zime bocian?
janula, chuda.. vy mamicky take chore sa este musite starat o deti.. mate moj obdif.
monkri polepsi sa. ty si jak sledujes ovulu?

janulcek
11. jan 2010

No lilix normálne si Ti letel zase nad našim domom..ja mám na ne šťastie cely rok... 🙂

shandy
11. jan 2010

ahjojte babulky 🙂
lilix veru, ked pojdes na ten ples, tak sa odfot, nech ta vidime, aka si vasilisa prekrasna 😵 😵
Betynka, nove? co ja viem, asi nic..cakam na tie vysledky imuno testov z Prahy a buduci tyzden idem na kontrolny ster na tie mykoplazmy. Ostatne veci budeme riesit asi az po tych vysledkoch z Prahy, ale to uz sa asi necham poslat priamo do CAR, asi to bude lepsie...inak meriam a keksikujem 😀 😀
a matusko poslucha?
janula nech ta choroba rychlo opusti. asi by si mala ist k lekarke, mozu to byt dutiny, ked si mala aj oci zapalene. ono to je cele poprepajane. mne ked sa zapalia oci, tak uz viem, ze sa chysta nadcha alebo prechladnutie, alebo daka viroza....
janulcek, tak ho posli aj ku nam, lebo nam s lilix by sa uz zisiel 😀 😀

betyna8
11. jan 2010

shandyMatusko viac menej poslucha,sem tam si poreve a pučí sa ako o život,ale inak sa to da.Sice moc toho cez den nestihnem,ale neva, prvorady je terazky on. dnes sme mali poradnu a papkacik ma uz 4690gr.,co je o kg viac ako pri porode 😀

shandy
11. jan 2010

bety, no ved to je jeho terajsia funkcia 😀 😀
no vy ste sikovni papaci 😀 😀 , som pozerala fotecky, ze aky je krasny. aj na tej fotke s manzelikom a tvojim pupcokom ste zlati 😵 😵

betyna8
12. jan 2010

shandy dik. S tým CAR-om dufam,že sa vám to pohne smerom k // 😉
inak,ktovie ako dotehulkovala a porodila zlato,ta tu nebola riadne dlho.....

lilix
autor
12. jan 2010

ahooooooooj. to by bety zaujimalo aj mna.. ani miroslava14 tu dllho nebola.
tak a mam po prednaskach. asi posledne v mojom zivote. uz toho bolo dost! 🙄 teraz nahanam nejaky matros k bc.
mame vyrocia 2roky.. ideme si pozret avatar. zajtra skusim nahodit graf.

kolienko
12. jan 2010

ahojte...
tak ja dnes po poradni, nalez po starom stále otvorena len na spic prsta a dostala som ifuzku, lebo ma prehana a zvraciam....inak všetko pohode..
bety aj ty si uz tie posledné týždne len prezívala?? mna uz bolí kazdy pohyb...uz to chcem mat fakt za sebou...
zlato sa ma dobre, semtam śi napíseme spravu....ona rodila tusim cisarskym....
shandy aj ja prajem nech vam to s lilix cím najskôr vyjde a konečne sa budete môct popyšit //

radkatom
12. jan 2010

Caute babule. Dnes som bola u zubara :(((. Mam strasne znicene zuby ☹. Same kazy!!! Slak ma trafi. Baby, ked kojite papajte kalcium!!! Ja som to trochu podcenila a dufam, ze to nebude az take zle ako sa to teraz javi...
Co nove?
Vidm ze kolienko je este pokope... 🙂
Lillix napis co studujes. Mozno pomozem...,
Shandy jeeeeeeeeej uz som Ta dlho "nevidela". Ako sa mavas?
Bety co nove Matusko? Mliecka je dost? A co koliky? Netrapia Vas?

dobru nocku

lilix
autor
13. jan 2010

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

moj grafik. skacem hore dolu 😅 😀

lilix
autor
13. jan 2010

ahojte.

betyna8
13. jan 2010

ahojky
lilix,zaparadnz grafik mas,som zvedava ako to bude pokracovat 😉
radka,vravi sa že každé dieta stojí matku jeden zub. Mne počas celého tehu neskutočne krvácali dasna pri umývani,to som používala všetky možné zázračné pasty a vody, porodom sa to seklo a už mi nekrvacaju vobec.Asi mi malý bral vela vitaminov. Zatial ma zubky nebolia,ale dost maminiek tým trpí.Takže calcium, no musim kupit. Matusko celkom ok, koliky nemame,ale aj tak sa obcas nenormálne pučí,sem tam reve kvoli tomu,ale je to tak na par minut.No a aj v spani sa rozhadzuje nozkami a rukami, v perinke nechce byt vobec a spinka v spacom vaku,lebo deku skopal.A Fifonik ako?

kolienko
13. jan 2010

ahojte....
lilix, tak grafik si začala ako vidím, teraz ho dotiahni len pekne do konca, aby sme videli kedy ti to vyskočí hora a kedy skočís na manzelíka.....
radka, ja som si tiez myslela, ze v tehotenstve sa mi pokazia zuby, lebo ich nemam bezkazové 😀 ale ani jeden to nevzdal a bojovali....to som sa tesila, ze sme to zvladli, takze aj kojením sa kazia?? no super....
bety, aj mne krvacaju jasná a aj ked som neni tehu...zubarka mi poradila jednu zub. kefku a je fakt super, krvácanie sa ovela zjemnilo, dokonca by som povedala, ze aj ustúpuje...musí mat velmi aké (i ked ja mam teraz stredne) stetinky a musi ich byt nad 3980 tusím, neviem, pozrem ako sa vola a na nete najdem link , pak poslem.....
baby, aj ste uzívali homeopatika na mliečko?? neviete kedy s tým zacat?? ja sa bojím, ze budem mat malo mliečka.
a este jedna otázočka, nemali ste v 9 mesiaci upchatý nos a časté krvácanie z nosa?? lebo ja mam prezmenu toto...v noci spím zle aj kôli tomu, lebo sa mi nedá dýchat....

lilix
autor
13. jan 2010

kolienko, ja som pocula od jednej kocky, ze ona mala cele tehotenstvo upchaty nos, tehotne to vraj mavaju..
no jo kojenie odvapnuje, a hlavne jedzte aj ryby, aby ste nemali laktacnu psychozu. to som citala v mudrej knihe.
kupila som si gynastan cajik, a femibion 800. doberem, uvidim. som si povedala, ze sa uz nebudem stresovat koli tehu.. chcela som vas dobehnut, ale uz sa mi to nijakovsky nepodari.. ☹ no budem rada, ked sa to podari hocikedy, len nech sa to podari.
ododnes mam nejaky hlien.. neviem z coho.. ci z gynastanu.. ?dufam, ze nie zapal 😖