Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

janka1874
5. aug 2009

🙂 🙂 🙂 držím palce všetkým snažilkám a budúcim maminám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

missy97231
5. aug 2009

ahoj lilix...
pfuj,pfuj,pfuj - tehu virusik posielam. tak hadam sa ti ujme temicka a dufam, ze v nej sa stanes aj tehulkou 😀

lilix
autor
5. aug 2009

Dakujeeeem. 🙂 Ano v tejto teme sa urcite stanem tehulkou aj ja! /pokial mi ju adminky koli velkym pismenam nezavru/
adminky, prepacte, sa ospravedlnujem..
😕 😎

shandy
5. aug 2009

janka dakujeme este raz 😀 😀 😀
adminky, lilix to tak nemyslela, ona nas len xcela zvyraznit v porovnani s tou starou temickou 🙂 🙂 , aj ked pssst ale lilix sa rada zviditelnuje 😀 😀 😀 , robi to casto. napr vo forme zvierat, alebo najnovsie ako arab 😝

shandy
5. aug 2009

ok a teraz vazne, bocian, uz sa tolko neflakaj a prosim ta navstiv co najskor vsetky snazilky z tejto temicky 😵 😵
lilix vies o tom, ze kolienku to prinieslo stastie, ze otvorila temu, tak verim, ze ty budes dalsia a ja budem nasledne otvarat dalsiu 😀

mata1001
5. aug 2009

mozem sa pridat?aj ja som snazilka...prosim si jeden jediny virusik kujeeeeem 😀 😀 😀

shandy
5. aug 2009

ahoj matka vitaj, ja by som ta aj poplula TT virusikmi, ale mne to este nebolo dozicene 😀 😀. ako dlho sa snazis? merias aj BT?

jarulai
5. aug 2009

ahojte babulky, tak som tu aj ja 😉
tak želám našej novej témičke nech je ešte plodnejšia ako jej predchodkyna, nech všetky snažilky tu sme čoskoro tehulkami 😵 😵 a žiadne hádky tu nechcem viedieť 😉

mandy20
5. aug 2009

Ahojtee, pripajam sa k vam snazilkam a dufam, ze nam vsetkym uz coskoro pribudnu tt v pase 😀

nela00
5. aug 2009

prijmete novú členku? 😀

jarulai
5. aug 2009

všetky nové členky sú vítané s otvorenou náručou 😉 takže - mandy20, nela00 vitajte

nela00
5. aug 2009

aký je tu priemer v dĺžke snaženia? sú tu aj dlhodobky aj krátkodobky?

jarulai
5. aug 2009

nela00, čo považuješ za dlhodobky a čo krátkodobky? ked sa nedarí, tak aj 6mesiacov ti pripadá dlho... kolko sa vy snažíte?

mata1001
5. aug 2009

shandy dakujem za privitanie,snz sa od dec.ale pre mna je to vecnost a ano meriam si BT.a o akej hadke to tu rozpravate z predoslej temy,hm?

nela00
5. aug 2009

my 17 mesiac 😠 takže dlhodobka. ale všetky sme na jednej lodi 😉
mata aj ja meriam BT

mata1001
5. aug 2009

nela ja to mam cele nejake dopletene.celu mrchu,celu ovu, aj BT.a uz aj ja som dopletena... 😀 😀 😀

jarulai
5. aug 2009

takže sme tu dlhodobky a krátkodobky...ale čoskoro tehulky 😉 veríme tomu, však

mata1001
5. aug 2009

jaj jarulai bodaj by si mala pravdu jaj a inac ahoj 😀

jarulai
5. aug 2009

ahoooooojjjjj 😀
mám prvadu - ty to ešte nevieš, ale ja som bosorka 😀 😀 😀

jarulai
5. aug 2009

chcem vám vliať trošku optimizmu, tak ako to dodalo aj mne - moja nová kolegyna mi dnes povedala svoj príbeh - narodilo sa jeje prvé mimi a rok na to jej hned na vaječníkoch našli nejaké nezhubné nádory. išla na operáciu a po nej jej doki vraví, že, žial, museli sme zobrať jeden vaječník aj s vajicovodom a z druhého vám ostala len štvrťka vraj deti už asi ťažko. no a hádajte - za 2 mesiace bola znova tehotná a o 4roky znova - čiže má 3 deti a to dokázala so štvrťkou jedného vaječníka

toto som písala včera v tej predošlej téme, ale vy dve ste tam neboli, takže špeciálne pre vás 😉

janka1874
5. aug 2009

no žienky tak ako tehulka Vám posielam tehu vírusík nech sa lapne aj na Vás 😀 😀 😀 😀 😀 síce som nepatrila ku snažilkám pri druhom ani nevieme kedy sa to stalo 😀 😀 😀 😀

jarulai
5. aug 2009

dakujeeeeemmmmmmmeeeeeeee janka 😵 😵 😵
a želáme ti krásny zvyšok tehulkovania a zdravú bambulku 😵

miroslava89
5. aug 2009

sa medzi vas primotam aj ja..aj ked sa zatial nesnazime nemozeme ale o take 3-4mesiace by sme chceli so snazenim zacat opet-..

jarulai
5. aug 2009

tak viotaj mirka aj ty medzi nami 😵

jarulai
5. aug 2009

vitaj - preklep 😀

miroslava89
5. aug 2009

jaru preklepy sa stavju to nevadi a dakujem za privitanie..

jarulai
5. aug 2009

OK, babulky, na dnes končím 😉 zastavím sa hned ako sa mi zase bude dať 😉 zatial sa tu majte krásne a milujte sa a množte sa 😉 nech tu nabudúce vidím aspon jednu novú tehulku 😵
krásny večer. pa-pa

miroslava89
5. aug 2009

tak ja tehulka tak skoro urcite..

jaru pekny vecer...

janka1874
5. aug 2009

miroslava89 tak ako čítam si opäť na začiatku to je mi ľúto ale tu to učite dotiahneš do úspešného konca

nellie_
5. aug 2009

ahojte aj ja sa chcem pridat 😉 😵 😵 😵 😵