Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
18. dec 2009

a nech, kaslat na to raz do roka taku dobrotu. ked mi to chutii.
do prdele, bud. svagrina ma nakazila!! ja sama od seba nezvyknem ochoriet, ale ked na mna niekto prska, tak som raz dva chora. 😠 a este bude hovorit, ze neni chora, ze to je len alergicka reakcia na prach. to iste. a teraz jej bude trvat tyzen ta alergicka reakcia. este aj klame. 😠

betyna8
18. dec 2009

lilix,tak zabi bacila puncom a mas to 😉

lilix
autor
18. dec 2009

snad tam neochoriem este viac. je to tak na hrane, bud alebo.. ☹ bety vela zdaru k zajtrajsiemu porodu, ak by sme sa nevideli. 😉

snazilkant
18. dec 2009

ahojte ako sa mate?

betyna8
18. dec 2009

lilix dik,ale ci to bude zajtra sa uvidi,ved sa potom nejak ozvem 😉

kolienko
18. dec 2009

ahojte....tak ja som dnes vôbec nemala čas....hlasim sa....od dnes som na materskej dovolene.......

bety, aj ja budem na teba mysliet....mojka a ako si zistila, ze ti odtiekla hlienová zátka. čo to vlastne je?? vela som o tom počula, ze tehotné to maju a pred pôrodom to odchádza, ale som mimo......

betyna8
19. dec 2009

ahojte,tak sa hlasim 2v1, dnesne ctg neukazalo ziadnu kontrakciu a zatial ani nemam bolesti,akurat mi dost tvrdne bruseno,tak uvidime a budeme cakat,kedy sa nas maly rozhodne.takze som doma.
kolienko, ta zatka bol taky rosolovity husty výtok resp. hrudka, špuntik alebo ako by som ti to popisala.Niektore tehule ho maju ruzovy,dohneda,krvavý,moj bol priesvitný.Ale kopec tehulam sa ta zatka uvolni az pri porode.

janulcek
19. dec 2009

Ahojky bety.No chlapci že sa zvyknu prenášať,lebo sú to lenivci,nechce sa im 😀 😀 😀
Tak čakame na dalšie správičky..Keby to bolo na Vianoce,to by bolo krásne...Užastne stráveny Vianočny večer,výnimočna chvíla..Aj ja už chcem..nech je už apríl...Ty to máš na Vianoce a ja termin na Velku Noc..Presnejšie na Velky piatok.. 😀

lilix
autor
19. dec 2009

ahojte. snazilkant aj teba tu je vidnooo, ahoooj kde sa tuslas? co nove?
betyna to je skodaaa. tak 20.12 je pekny datum!

betyna8
19. dec 2009

lilix,len aby to bolo toho 20.12., do nemocky sa mam dostavit 22.12.,tiez pekný datum,ale nech to je už čím skor.Dnes som sa tam stretla s jednou babou tu z konika a chuda,uz v noci mala pravidlene kontrakcie,bola na porodnej sale,ale nakolko je furt malo otvorena ,nepodarilo sa porodit a kontrakcie prestali-no kadejake pripady su
janulcek,ano darcek by to bol taky pravý nefalšovaný a najkrajší.tie naše deti budu akesi svate asi 😀

janulcek
20. dec 2009

a teda Bety....krásne sviatočne detičky... 🙂 mile,že?

betyna8
20. dec 2009

janul,jasne, je to mile, len to naše asi nebude nadšené,ked bude mat narodky a vianoce naraz 🙂 ,ale neva

lilix,ako dopadli trhy, vypálila si bacila,či nie?

lilix
autor
21. dec 2009

ahojky. bety ano vypalila. 😵 taka bola zima, ze som si nohy necitila, nemala som pancuchy. ale neva. po ciganskej mi bolo tazko. klasika. a potom sme v sobotu boli v inchebe na vianocnych trhoch. sme si pokupili zopar veci. aj taku p. covinu na umyvanie - zamastene priskvarene truby, dresy atd.. jemu to zazrakom islo, no nam to doma nejde. podla mna tam on mal daco ine a potom ine predaval. taka zlodejina!!!

betyna8
21. dec 2009

ahojky
lilix ,taky predajcovia su v tom klamani dobrý.Sestra vlani kupila na trhoch take tie davkovace na napoje,a ani jeden nefunguje,skoda 200 sk
ja som včera vytiahla drahého na prechádzku,boli sme len hodinku,ale veru kosa bola riadna 😝

lilix
autor
21. dec 2009

ja mam nieco s konom, nejde mi cez slovensku stranku. cez cesku ano. 😠 nechapem

betyna8
21. dec 2009

mne ide normalne kon 😀

lilix
autor
21. dec 2009

uz som na to dosla ako poslat prispevok ale je to divne. 😕

janulcek
21. dec 2009

Bety ty tu ešte ,,plašíš"???? 🙂 Ale zajtra ideš už ležať,nie??Už si po termine??

betyna8
21. dec 2009

janulcek,ano termin som mala v sobotu,ale ten moj loptoš nechce ist von,asi cíti to chladné počasie a v brušku je mu dobre,aj ked iste dosť tesno.Zajtra idem už do porodky ležať,tak som zvedavá,čo bude a kedy budem rodiť.Hádam to stihnem do konca roka 😒

janulcek
21. dec 2009

Tak bety,držim palce nech to všetko dobre dopadne...a tešim sa na babätko... 🙂

lilix
autor
22. dec 2009

cafte, no ako bety, si este kinderko?

janulcek
22. dec 2009

Bety išla už ráno ležať...ja som strašne zvedava že čo?lenže to sa dozvieme až tak za týž...☹Mohla niektorej napísať SMS..

janula_nz
22. dec 2009

ahojte....tiez som zvedava, kedy sa babo narodi. mozno presne na stedry den 🙂 to bude krasny jezisko

sakura77
22. dec 2009

ahojte! akurat idem kuk ze co betyna,tak snad uz "tlaci" 🙂
a vy ako? asi nebudem mat cas uz tak ak nestihnem tak uz teraz vam zelam krasne vianoce ,,plne radosti a spokojnosti a tie buduce uz dufam budu o jedneho viac 🙂 🙂

janula_nz
22. dec 2009

ja som to vyriesila takto: pozrite sa do albumu 😅

my ideme zajtra k nasim a budeme do nedele, takze na nete nebudem ☹

betyna8
22. dec 2009

ahojte babulky,tak lezi´m v porodke,je tu so mnou aj mm,dali sme si nadstandartnu izbu aby tu mohol spat a nemusel behat hore dole ,ked sme tridsak km od domu, a ma tu notebook,tak sa hlasim.Malemu sa stale nechce,dnes mi dali pol vyvolavacej tablety a ked do rana nic,tak porod vyvolaju natvrdo.Prave som bola na monitore,kontrakcie mi to zaznamenava kazde tri minutky ,ale ja necitim ziadne bolesti,sa sestricka cudovala,že to este neźazila,no tak som zvedava,kolko sa maly este necha ukecavat.
majte sa pekne,zas sa ozvem

lilix
autor
23. dec 2009

ahojte. huraaa betyna rodiiii. a mozno uz aj porodila..

shandy
23. dec 2009

ahojte micky, bola som na dovolenke, tak som sa neozyvala. ako bety? este neporodila? 🙂

janulcek
23. dec 2009

Jéj Bety ahojky..Tak ty máš tolke vymoženosti...net,nadštandart izba,mužíka prisebe 🙂 Držím palčeky a čakame na dalšie správičky..A šťastne a Vesele 🙂
A všetkym babenkam prajem šťastne a Vesele Vianočne sviatky,vela rodinnej pohody... 🙂

janulcek
23. dec 2009

Janula,krásny album 🙂