Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
4. feb 2010

no ja som mávala vždy 28 dňové cykly a ovulku mi niekedy vyznačilo 19DC a inokedy 11DC a raz 14DC tak neviem kedy som ju skutočne mávala, ja som si tie grafy poctivo nerobila, lebo sobotu a nedelu som vypínala budík 😅

shandy
4. feb 2010

no super 😀 😀 😀

sakura77
4. feb 2010

bety,maly je chutnucky 🙂 my no ako sa to vezme,malinka je fajn,dobrucka,v noci papa len raz okolo tretej,inak spi od 20tej do 8 mej,len nas trapi troska mliecko,mala bebu hypoalergennu,u nas ale nik nema alergie ani nic,tak sme presli uz na klasicku no a pohroma,zacala desne hnackovat,len co to zjedla vsetko to z nej nestravene liezlo von a tak podobne...takze sme sa vratili vcera k hypoalergennemu a cakam kedy sa polepsi to travenei a chcem ist s nou na testy ci nema teda tu alergiu na mliecnu bielkovinu,ked to takto dopadlo...

reivka
4. feb 2010

sakura no chudatko malinká, daj jej niečo dobré papať 🙂 nech sa jej dobre spinká

lilix
autor
4. feb 2010

nie nechcem testovat. este ma mrcha cas.
reiv, ja by som aj vystrelila, pomozte mi niekto prosiiim. tahajte, tlacte ma hore. 😀 reiv ber ma so sebou do oktobrobiek.

reivka
4. feb 2010

veľmi rada lilix, bola by som rada keby si mi robila spoločnosť v takej téme 😉 😵

m.a.y.a.
4. feb 2010

ahojte babenky, ja som zacinala vo vasej temicke ale nasla som si particku aj inde ale obcas sem kuknem ze co mate noveho 🙂
kolienko a betyna a sakura krasne deticky drze sa hlavne v zdravi !!! 🙂 🙂

lilix ty si riadne cislo tie tt si tam das ze zo srandy, ale nie som nejaka dobra na grafiky ale tento vyzera ze by aj vystrelil hore hm?? drzim palce !!! 😵 😵

reivka: cakas 3 dietatko, obdivujem ta , ja budem rada ked budeme mat jedno neviem ci by som tri zvladla a tiez si cerstva cakatelka tak vela stastia az do konca zelam 😵 😵 a som zvedava bola si za dokinou ?? ci este tomu davas dlhy cas ??

reivka
4. feb 2010

dakujem, dúfam že vydržíme všetko aj dokonca aj po konci v zdraví, ešte som nebola u dr

lilix
autor
4. feb 2010

maya jasne pamatam si ta. no co uz mam robit, musim sa tvarit, ze som vesela, silna plna optimizmu, ale nie je to tak.
mne je rano aj teplo, tak neviem preco teplota ukaze tak malo..

lilix
autor
4. feb 2010

halo nespite.
ja mam tento rok v horoskope, ze mam mat dieta. tak som zvedava

janula_nz
4. feb 2010

ahojte. konecne som zasadla za pc. dnes je laurika doma lebo sme rano zaspali do skolky 😝 dobre nie? boli sme v obchode na boboch, teraz nedavno som dovarila a ked sme sa najedli, laura isla spat. poobede sa pojdeme sankovat namiesto cvicenia zumby.

sakura ja nie som tehu, co je skoda ☹ tie tt sme si s lilix dali spolu . aj laura mala intoleranciu laktozy, presli sme si tym a tusim v3r jej to preslo

janula_nz
4. feb 2010

lilix v akom horoskope to mas, ze tento rok budes mat babo? samozrejme, ze ti to prajem ale aj ja si chcem precitat ten svoj, ci tam nahodou nebude aj u mna 😅

janula_nz
4. feb 2010

reivka gratulujem k tehu 😉 aspon jednej sa zadarilo otehu v januari. takto by to mohlo ist. kazdy mesiac aspon jedno nove tehu

reivka
4. feb 2010

dakujem janula 🙂

lilix
autor
4. feb 2010

janula nejake miestne noviny. tusim ruzinovske 😀 😀 ale ak najdes na nete na rok 2010 mozno nieco najdes..
nuz kolienko nedala stafetu mne, ale reivke, nevadi, aspon jednej z nas, no nie? presne tak janul.. kazdy mesiac jednej alebo aj ob mesiac.. kludne budem posledna, len nech je to uz tento roook.

tak potom martina da mne, a jankako napr. tebe janula. menovkyna menovkini?
dnes mi moj volal, ze aky dobry obed som navarila. waaaaw a to este vcera vecer nadaval, ze to kuracie maso je tvrde. asi sa do rana v tej chladnicke dovarilo ci co 😀 😀
janula a co si potom volala pani ucitelke, ze nepride?

lilix
autor
4. feb 2010

ej ha baby tak nasa miroslava ma uz malu biancu harmony. fu to mala iba nejaky 24tt. chuda male 😔 bojuj, drizme silno paste. vela zdravia.

janula_nz
4. feb 2010

lilix ano, vzdy ked nejde do skolky, musim zavolat a odhlasit ju. ledva som sa o 8h vytrepala z postele. dnes sa mi velmi tazko vstavalo 😝

ja som si povedala, ze tento rok sa urcite zadari. velmi sa spolieham na p. kopacovu, neviem preco. proste verim, ze mi pomoze 🙂

janula_nz
4. feb 2010

ja som 4tt, lilix 5tt a reivka 6tt....vsetky oktobrovky 😅 ake je to pekne!

reivka
4. feb 2010

no tak to je zlé s miroslavou a jej malinkou 😔

lilix
autor
4. feb 2010

toto som skopirovala
dufam, ze sa mirka nenahneva..
aspon tak v skratke:
vo stvrtok na obed som uz mala pocit ze konecne kontrakcie prestali.. ale netrvalo to dlho..vecer to opet zacalo najprvkazdych 10minut a potom cim dalej tym castejsie..otvorila som sa uplne...prietoky boli katastrofalne.. a nebolo inej moznosti ako cisarsky.. o 00:07 prisla na svet nasa malinka bianca harmony- v 22+1tt s hmotnostou 520gramov..ked sme poculi tu hmotnost zacali sme sa tesit ze sme mozno mali zle vypocitany termi-kedze sme mali termin len podla ultrazvuku..ale lekari nam nase radosti hned prekazili,,..malinka je presne tak vyvinuta ako ma byt v 23tt..vecsia je len pre tie lieky ktore som brala...
malinka sa narodila s obtocenou snurou okolo krku..dost dlho ju ozivovali ale napokon sa im to podarilo- proste nasa mala je bojovnicka- je a dufame ze bude...okrem tradicnych problemov predcasne narodenych babetiek- so srdieckom a pluckami je malinka vraj uplne zdravucka...sancu na prezitie ma velku-teda ak sa nahodou nepritrafi nejaky iny problem..
ja som malinku este nevidela...jedine na fotke...ale moj manzel vravi ze je uplne drobnucka slabucka ale aj tak je to nase krasne babatko..
kazda co sa viete modlit jeden otcenas a zdravas za malu. 😔

lilix
autor
4. feb 2010

janula to fakt. 😅 len keby to bola pravda. 😒 😉

lilix
autor
4. feb 2010

aj ja verim, ze mi pomoze.. a budeme sa naparovat a podporovat v zabaloch spolu. jo?

lilix
autor
4. feb 2010

ako tak kukam, v kazdom horoskope je nieco ine.. kto sa v tom ma vyznat.

janula_nz
4. feb 2010

fiha. malej biance drzime palceky, aby to vsetko zvladla. to je strasne malilinkate babatko. budeme sa modlit za nu

janula_nz
4. feb 2010

lilix a veris na horoskopy? 😅 ja verim len na tie dobre ale aj tak sa to nikdy nesplni. hovori sa, ze treba pozitivne mysliet a tak myslilm ako blazen pozitivne 😀

reivka
4. feb 2010

lilix ty si číslo že mäso sa asi v chladničke dovarilo 😀
miroslavy aj jej malej je mi lúto, viem aké to je 😔

janula_nz
4. feb 2010

lilix kde si? hadam necitas vsetky horoskopy co su na nete??? 😀

lilix
autor
4. feb 2010

nie necitam a az tak neverim.. trocha pracujem.
reiv tebe sa stalo nieco podobne?
dakujem no snazim sa byt cislo.
dnes lekari uz vedia zachranit aj take male babo..

reivka
4. feb 2010

ano lilix prežila som to 😔

lilix
autor
4. feb 2010

to som nevedela je mi to luto 😔 a to pred chalanmi ci po nich.. v kolkom tyzdni, ked nechces nehovor o tom