Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
7. feb 2009

Žabka neboj sa mliečka menej určite neni, tvorba mliečka závisí aj od toho ako bábo saje - naša Lucka bola asi lenivá a možno aj klobúčiky spravili dačo na tom, ale už je ako je. A my by sme sa dokrmovaniu nevyhli, lebo sme slabučko priberali 😔 A ten bytík ti závidím, prajem vám to, nech už pekne bývate sami, to bude úplne super. Aj ja už chcem 😅 Dúfam že do konca roka sa to podarí aj nám...
Mirka ten pondelok platí? Zajtra neviem či sa mi podarí ísť na net, ale ak sa nič nezmenilo tak super. Ak by sa dačo zmenilo tak daj vedeiť. Ja idem zajtra doobedu k našim, skúsim večer dobehnúť ale nesľubujem. A keď sa nič nezmenilo tak keď pôjdem v pondelok z Haliče tak ti prezvoním. Ale ráno ešte musím ísť do soc. poisťovne do LC no dúfam že sa tam nezdržím dlho

mirka20
8. feb 2009

ahojte.
terez, jasne, ze zajtrajsok plati. uz som vcera trochu poupratovala a dnes este idem strudlu upiect a uz sme komplet na vas prichystani 😉
ja by som tiez raz chcela zariadovat vlastny domcek. snivam o nom uz davno, len neviem, ci to bude niekedy realne. 😔 akoze teraz som celkom spokojna, ale...

pipika
8. feb 2009

Ahojte! 🙂
kuk nove fotky...

terezicka
8. feb 2009

Ahojte, jej Pipika ako ti to spolu s Lili pristane, ste krásne obidve 😵
Mirka na zajtra sa už tešíme, zoberieme aj kočík a ak by bolo tak pekne ako dnes by sme sa mohli ísť trochu aj prejsť ak sa vám s Rebekou bude chcieť.

pipika
9. feb 2009

Ahojte!
terezka dakujeme 🙂
Mam problem. Moj pravy prsik je skoro stale zapaleny. Vsimla som si, ze v nom mam malo mlieka. Mala potiahne 3-4 ktat a uz je prazdny. Potom ju dam na lavy prsik v ktorom mam dost mlieka ale nestaci jej. Budem musiet asi zacat dokrmovat, vsak? Mam doma Humanu, ale neviem ako zacat. Bojim sa, ze mi uz potom nezoberie prsnik. Mam jej davat striedavo prsik a umele?

lupka853
9. feb 2009

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

www.obezita.kubikula.net

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová

meliska
9. feb 2009

ahojte babulky 🙂
pipika skus nakuknut do temy Dakujeme Annag
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ta babula radi kockam, co maju problemy s kojenim, mojej kamoske velmi pomohla 😉

pipika
9. feb 2009

Dakujem meliska, uz som tam napisla. 🙂

meliska
9. feb 2009

drzim palcoky, aby ste to vyriesili.... hlavne k spokojnosti malej slecny 😉

zabka
9. feb 2009

AHojky, neboj terez isto sa vam to do konca roka podari, drzkame palce 😉 .. Takze sa nam to papanie vratilo zase do normalu takze som rada... Pipika krasne fotecky, ste tam velke kocky s Lili 😵 😵

meliska
9. feb 2009

jeeej zabka ahooooj,
blahozelam k bytiku.... teeeda.... ja viem, ze je to teraz este len kopa spiny a neporiadku, ale za par mesiacov sa z toho stane domov.... 😉

zabka
9. feb 2009

Ahoj mell, no nevies si predstavit ako sa uz na to tesim, uz aby to bolo 😵 😵

meliska
9. feb 2009

ono teraz sa to bude vliect straaasne pomaly, kym sa to dokonci... kazdopadne si vsetko fotte.... potom po roku sa riadne nasmejete.... a hlavne uvidis ooobrovske zmeny... 😀
ale potom sa ti to obdobie bude zdat ako chvilka.... 😉

terezicka
10. feb 2009

Ahojte krásny dník sa praje, tak včera sme boli s Luckou pozrieť Mirku a Rebeku 🙂 A vite ako sa Rebeka zmenila? Už je viac dlhá ako široká 😀 Už neni taká bacuľka ako bolo a ako krásne lozí, sedí a ešte sa aj pekne nožičky stavia a už aj pár krokov spraví s pomocou. A keď zbadala moju Lucku tak sa po nej načahovala, chodila k nám, chcela ju stále chytať.Zlaté boli tie dve naše babizne však Mirka? 😵
No lenže Lucka včera toho zas veľa nenaspala , sme boli aj vonku s Mirkou a spala možno trochu vyše polhodinku iba v kočíku. A keď sme potom prišli k našim tak spustila veľký rev, nič jej nebolo dobre, všetko iba orevala aj celé kúpanie. Mamina sa začaloa do mňa star&ť že som ju mala hneď uložiť spať lebo určite hneď zaspí. Tak som povedala že nezaspí a že je to moje dieťa a ja si ju chcem niečo naučiť a my s Marekom si ju chceme vychovávať. Už mi ide na nervy počúvať z každej strany už jej dajte toto jesť, toto už môžte, keby mohli tak jej dajú na obed pečené mäso...No a po kúpaní samozrejme že nezaspala, akurát čo ešte viac ožila a keď pri nej nikto nebol tak len revala. Mamina že ju zoberie na ruky a tak ju uspí. Ale Lucka vtedy spustila ešte väčší krik, to už vtedy fakt revala. Tak som prišla ja ku nej, som ju zobrala na ruky a ona chúďa bola pokakaná, tak sme ju prebalili ale rýchlo aby neožila príliš. Mamina potom odišla ja som zhasla svetlo, som si k nej ľahla na posteli, som ju hladkala, spievala som jej a ona potom pene zaspala. Po polhodine som ju preložila, v noci o 3:30 trochu stenkala ale sa nezobudila, až o 6:15 sa zobudila 🙂

mirka20
10. feb 2009

ahojte 🙂
ako pisala terezka, boli vcera u nas na navsteve a bolo super. uz sa tesim, ked budu dievcata trosku vacsie a budu sa spolu pekne hrat, aby si ich maminky mohli spolu vypit kavu 😵
terez, ten spenat robim tak, ze ho dam normalne prevarit. mozes tam dat trochu dojcenskeho mlieka. ja som sem-tam trochu tam naliala mojho, ale posledne 2 razy som to uz robila uplne bez vsetkeho. ale ked robim spenat pre nas, tak tam davam mlieko.

babulka123
10. feb 2009

babulky ahojte, ja by som potrebovala radu. ake kociky mate?

mirka20
10. feb 2009

babulka, ja mam abc design, vid moj album 😉

babulka123
10. feb 2009

si spokojna???
ja rozmyslam nad tymto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4869429

pahu
10. feb 2009

Ahojteeeee 😀 Akurát idem volať do centra, kedy máme odber vajíčok 😀

meliska
10. feb 2009

ahojtee,

pahu, daj nam potom vediet 😉 😵

pahu
10. feb 2009

Už to viem 😀
Dnes večer pichám Pregnyl a vo štvrtok máme OPU... 😀

meliska
10. feb 2009

babulka, pekny kociarik.... mne sa sice pacia kociare s vacsimi kolieskami, ale ja som pragmatik 😀
...v tej nasej "vieske" by som z nakojeneho babatka vytriasla asi aj maslo, sama jama 😀

meliska
10. feb 2009

jaaaaka rychlofka.... 🙂 a fazulky kedy pojdu do bruska? na valentina? 😀

pahu
10. feb 2009

Meliska, fazulky cez víkend alebo v pondelok... Podľa toho, či im doprajeme predĺženú kultiváciu... 😵

babulka123
10. feb 2009

meliska.. ja mam male auto takze ja som teda manzel je praktik.. ale uz som sa snim nejako stotoznila..

pahu a potom veeela pudingu od bennynka.. to bude ta spravna medicina

meliska
10. feb 2009

babulka: chaaapem... 🙂 ale ten kociarik je inak peknucky, neviem sice aku velku ma vanicku, ale sak to bude este teplo, tak aj keby drobcovi trcali vonku hokejky, tak je to este O.K. a na zimu uz bude drobec sediet vo fusaku a kukat na sneh 😀
pahu: juuj no tak to bude valentinsky darcek, babulka mala mikulasa ak si dobre pamatam ....a ty budes mat valentina 😀 😵 😵 tak toto je odsudene len na uspech..... neda sa nic robit 😉 😀

babulka123
10. feb 2009

a to este ja budem PLUT na pahu a vobec sa za to nehambim hehehe

meliska, praveze tieto maju z kombinovanych kocikov jednu z najvacsich vaniciek tak preto..

pahu
10. feb 2009

Babulka, ja sa teším na tvoje pľuvančeky 😀 A idem odpísať tvojmu drahému na sms.ku 😉

babulka123
10. feb 2009

je to hulvat ze? co ti napisal?? lebo sa tesil inak velmi z toho ze idete.. cmuuk

idem si troska lahnut lebo dnes mi je nejako... to bude tou pizzou .. hehhehehehe ale nie od rana sa mi toci hlava...bleee

meliska
10. feb 2009

babulka: tak potom neni o com..... 😉 mne sa vidi, ze aj pipika taky chcela.... alebo zabka? 😅 ale kazdopadne je peknucky a co sa ceny tyka tak je super... 😉
jo a pahu potom riadne zaslintaj ked budes PLUT 😀 😀 😀