Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

jankabelka
7. júl 2009

Ahoj Kila, aj vy ste sa teda riadne v noci varili 😖 Kila ešte nebalím, lebo ešte si musím dokúpiť nejaké hygienické potreby ale tak ešte si stále hovorím že máme čas 🙂

kila
7. júl 2009

Janka, už len 2 mesiace, ubehne to raz-dva... 😉

jankabelka
7. júl 2009

Kila ani nehovor, strašne rýchlo to ubehlo 😖 ale zasa už sa teším keď bude bambuľka na svete 🙂

meliska
8. júl 2009

Dobre ranko babulky,
ako sa mate? 🙂

jankabelka
8. júl 2009

Ahojte kočky 🙂
Meliska my sa máme dnes celkom dobre, u nás sa ochladilo tak sa aj lepšie dýcha 😉 a vy sa máte ako?

meliska
8. júl 2009

janka, celkom dobre, rastieme... 😀 uz sme aj priestorovo vyraznejsi... 😀 a mame 347g a dlhe nozicky 😉

jankabelka
8. júl 2009

Meliska a nemáš nejaké nové foto bruška alebo zo sona? jej tak to bude nejaká modelka alebo nejaký basketbalista 😀

meliska
8. júl 2009

fotku zo sona sme zabudli pytat 😅 bola som tam spolu s mm a tak ma to ani nenapadlo, az vcera... 😀 a fotku bruska nemam, ale skusim odfotit 😀
a ako stojite s menom, uz ste sa zhodli na Anetke? 😵

jankabelka
8. júl 2009

Meliska, a čo manžel bol dojatý hm? bruško odfoť 😉 áno zatiaľ sme sa zhodli na Anetke, ale uvidíme ešte čo nám čas prinesie 😀

meliska
8. júl 2009

mm najprv nechcel ist dovnutra, ze nevie preco, ale ze mu bude stacit obrazok... ale potom, ked mi uz sla robit utz tak ho zavolali dovnutra tak prisiel a uz len tisko sedel a pozeral... 😀 teraz je podla mna rad, ze videl nasho drobceka 😉
janka: budete si aj zajednavat porodnika, alebo nie?

jankabelka
8. júl 2009

Meliska, určite je manžel rád že videl drobčeka v celej kráse 😉 áno chcem si zajednať pôrodníka 😉

terezicka
8. júl 2009

Krásne poobedie vám prajeme spolu s Luckou, tak včera som bola na kontrole na gynde a všetko v poriadku. O 3 mesiace mám prísť na stery a dr mi povedal že mám prísť aj s pozitívnym tehotenským testom 😀 😲 😝 😅 😉 Tak uvidíme čo prinesie čas a život 😉
A tak úplne neplánovane sme zostali včera spať u našich, lebo ocino priviezol moju sestru z Blavy z nemocnice tak sme sa veľmi vytešovali a od samej radosti sa nám ani domov nechcelo ísť spať. Marek síce trochu šomral zo začiatku ale potom sa s tým zmieril. Ešte aj dneska tu ja zostávam spať s Luckou, lebo Marek ide do nočnej tak aspoň nemusíme byť doma samé...
A tým že sme zostali sapť u našich tak sme splnili sen mojej sestre a v noci spala ona s *Luckou dolu a my s Marekom hore. Ale okolo 2 ma Marek zobudil a vraví že Lucka plače. Tak som rýchlo zletela dolu a ona veľmi plakala, ale si myslíme že sa zľakla keď sa v noci prebrala a bola v inej izbe a ešte sme neboli pri nej my s Marekom. Ale potom keď sme prišli tak sa ukľudnila a spala do 6 skoro...A už sa ma sestra pýtala či aj dneska jej nechám Lucku na noc, tak uvidíme 🙂
A zajtra už ideme ale domov...

babulka123
8. júl 2009

terez a ako je sestre???

jankabelka
9. júl 2009

Dobré ránko babuľky 🙂 ako ste sa dnes vyhajali? u nás je zamračené, ale som rada, je prečistený vzduch od dažďa tak sa dobre dýcha.
Terezka som rada, že kontrola dopadla dobre 😉 a ako sa má sestra? Lucka mala teda takú malú skúšku v noci bez vás

pipika
9. júl 2009

Ahojte! 🙂

Nesiel nam net asi tyzden, vraj z pocasia.

Ako sa mate? 🙂

Janka, Anetka je velmi pekne meno. Jeeej, uz mas 31tt? Super.

Melis, bola si na morfologickom? Pohlavie uz viete? 🙂

My sa mame fajn. Mala krasne papa uz skoro vsetko. Okrem toho ju kojim, umele uz nedostala odkedy papa. Co je dobre, lenze mam doma 3 balenia um. Neviem co s nimi spravim. Kedze Lili cez den spi iba na rukach v utorok som ju dala do postielky doobeda nech zaspi sama. Plakala, cize skor vrieskala asi 20 minut a zaspala. Dnes to skusim znova, dufam, ze si na to zvykne. Je to strasne pocuvat, ale musim. Mala je coraz tazsia, chrbat ma strasne boli.

Terez, je mi luto tvojej sestricky. Verim, ze sa uzdravi, drzime palce. 😉

meliska
9. júl 2009

ahojte,
pipika, boli sme na utz ale drobec sa moc nechcel ukazat a pohlavie nebolo dost zretelne, aby sa to dalo vraj zodpovedne povedat... tak zatial to vyzera na to, ze to bude dievka, ale vraj sa z toho moze vyklut aj pipik, lebo semenniky este nemuseli byt zostupene... bolo to strasne zle vidiet, no tak si vyber... 😀 takze s bruskom sa rozpravam ako s dievcatkom, lebo doteraz som mu hovorila drobec, maly a skor v muzskom rode... tak aby som to nejako spravodlivo rozdelila... 😀 skusim sa Dr. opytat na dalsej poradni, ci sa nepozrieme zasa co tam mame... 🙂 ked bude kontrolovat srdiecko

jankabelka
9. júl 2009

My sme sa vrátili z obedu, sme dobre napapkané a teraz sa nám nebude chcieť robkať 😖
Pipika už sa mi to pomaly kráti, a fotky Lili nové nejaké nemáš? je super že tak pekne papá 😉
Meliska a chystáte sa aj na 3 D sono?

meliska
9. júl 2009

janka: zatial nie sme rozhodnuti 😅, neviem sice do kedy je mozne robit 3D ale asi sa opytam mojej dr. na najblizsej poradni, ze aky ma na to nazor... podla morfologickeho utz vyzera, ze sme v poriadku... tak nechcem drobca moc zatazovat, len preto, ze ho chceme vidiet... teraz pri utz sa chudatko stale pchalo hlavickou do placenty... 😀 ale zas viem, ze by utz nemalo byt skodlive... neviem este sa rozhodneme
...keby teraz pri tomto utz sa jej len nieco nezdalo, tak by som asi letela na 3D, ale este asi mame cerstve obrazky z utz v hlave, tak to zatial neriesime... 😀

terezicka
9. júl 2009

Ahojte dneska sme už prišli domov, ale keby záležalo odo mňa tak by som rada ešte zostala u našich ale už by som Mareka na dlhšie neprehovorila...Lucka túto noc spala ako tak, o 1 sa zobudila a potom som ju prekladala na posteľ a tam som ju uspávala lebo na rukách som nevládala. A keď som ju preložila do postieľky tak do 5 minút bola hore a už v nej vyskakovala...A ráno sa zobudila o 5, potom zaspala o 6:15 ale o 6:30 už bola zas hore...No čo už....Teraz ju Marek zas uspáva som zvedavá ako to dopadne. Jemu ide to uspávanie normálne lepšie ako mne 😅

terezicka
9. júl 2009

No čo sa týka sestry, tak prišla domov na priepustku v utorok ale v pondelok ráno sa má zas hlásiť na oddelení a uvidíme či dostane ďalšiu dávku chemo alebo čo budú s ňou robiť. Doma jej je podstatne lepšie, lepšie sa už pohybuje, sama si spraví jesť keď nemusí veľmi ďaleko naťahovať ruky a nemusí sa postaviť lebo to by bolo dosť ťažko aby šla s barlami a ešte aj s jedlom...Aj vonku bola včera so mnou dosť dlho akurát má problémy prehltnúť tabletku tak si ju musí pučiť a zapiť čajom...Uvidíme čo bude budúci týždeň a aké budú výsledky z biopsie keď prídu...

terezicka
9. júl 2009

Meliska inak ja ti stále tipujem že budeš mať chlapca, aj by sa tu zišiel nejaký do partie 😀
Pipika super že Lili pekne papá a stačí jej tvoje mliečko. To UM si nechaj a keď nespotrebuješ tak môžeš predať alebo niekomu v tvojom okolí sa možno zíde

jankabelka
10. júl 2009

Dobré ránko babule 🙂 my dnes pracujeme, ale okolo obeda by sme mali ísť na gulášku, tak dúfam, že sa počasie vyberie a bude príjemne.
Terezka, sestra sa domka aspoň odreaguje, a načerpá nové sily, držím silno palce. Lucka je teda ránne vtáčatko, keď tak skoro vstáva 😉

meliska
10. júl 2009

ahojte,
joj jani to mate super, ze mate gulasku... u nas to zatial s pocasim vyzera dost biedne, tak drzim palec, nech je to u vas lepsie a pocasie bude prijemne 😉
terezka: no veru hodil by sa chalanisko, ja som si aj myslela, ze v brusku je babo s "bimbasom", ale teraz uz neviem... ale je mi to v podstate jedno... 😀 hlavne, nech je zdravucke 😵

jankabelka
10. júl 2009

Meliska, aj u nás je zatiaľ zamračené ale ešte pracujeme tak nám to nevadí.

terezicka
10. júl 2009

Marči poslala som ti IP, prosím čím skôr mi daj vedieť...

terezicka
10. júl 2009

Ahojte no mne našťastie Lucka zaspala už pri jedení, lebo som sa bála uspávacieho maratónu...Dúfam že vydrží spať pekne aj v noci. A inak túto noc od 1 spala s nami, ráno som sa ja zobudila po 6 a Lucka hore tak vravím Marekovi že jej idem spraviť jesť. A on že nemusím lebo už je najedená 😅 Že som to prespala, že Lucka do mňa aj štuchala a ja som nereagovala 😀 Tak to sa mi ešte fakt asi nestala, vždy som sa zobudila skôr ako Marek, ale dnes nie...
Dnes som zavárala struky, Lucka bola dosť dobrá, ani nechytala hysáky asi len 2 a teraz večer zas, ale to bola len chvíľka lebo som ju išla osprchovať a išla spať...
Zajtra prídu naši, Marek mal narodky cez týždeň tak ideme trochu opiecť mäso vonku a tak si príjemne posedieť. Dúfam že bude krajšie počasie ako dnes 😖 A budúci týždeň od pondelka zas hlásia vyše 30°C tak kúpalisko to istí, vyskúšame to s Luckou 1x že ako reagovať a či sa jej bude páčiť...

terezicka
10. júl 2009

Meliska tak ako píšeš hlavne nech je drobec zdravý a je jedno čo to bude. Mne sestrička keď som bola tehotná a chodila cvičiť povedala, že prvé dieťa je jedno čo budeš mať a druhé si spravíš čo chceš 😀
Inak už by sa aj Mirka mala vrátiť z dovolenky, som zvedavá čo bude vravieť ako bolo...

pipika
10. júl 2009

Ahojte,
pridala som fotky, kuknite.

terezicka
12. júl 2009

Pipika krásne fotky, Lili je už veru riadna kočka a ako rýchlo rastie 😉

jankabelka
13. júl 2009

Ahojte babuľky, ako sa máte po víkende? My sme mali dobručký víkend, lebo sme boli včera na výlete a nakúpili sme veci pre maličkú, tak sa z toho vytešujem. Pracujem ešte tento týždeň a potom už máme dovolenku, a od 1.augusta už budem na materskej 😅 juj aj my bude smutno ale aj sa teším že si trošku oddýchnem 😉
Pipika krásne fotky 🙂
Terezka potom dúfam napíšeš ako ste sa mali na kupku 😅