Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

sharlotta
3. júl 2008

....este...smiat....

meliska
3. júl 2008

neboj nic, sak kukni profesiu, co ponuka 😉 ono podla mna neexistuje idealna praca a ja som sa uz na to vykaslala, ze budem robit, to co ma bavi, lebo ked som si myslela, ze to mam tak potom sa mi otvorili oci. Ono teraz razim strategiu, ze chcem taku pracu aby som nou nemusela zit. Proste 8 hodin a dost. 😀

sharlotta
3. júl 2008

Uz aj ja sa pomaly vzdavam idealov...Od augusta sa hladaniu prace zacnem naplno venovat. Riaditel, ked som povedala na konci roka na stretnuti s majitelkou, ze ostavam sa zacal citit zas na koni, tak si este posledne dni vychutnal. Keby vedel, ze ho mam na haku a jak v mojich ociach vyzera. On si mozno dokonca mysli, ze ma autoritu...Asi najskor skusim nieco so skoleniami a kurzmi

meliska
3. júl 2008

tak drzim prsteky 😉

kila
3. júl 2008

Ahojte! Terezka nerobí? Nie ste tu?

mirka20
4. júl 2008

ahojte 🙂
to som tu dnes prva? 😕 bola som odviest manzela do roboty a musela som si spravit ranajky, lebo som bola moc hladna. tak sa tu teraz napchavam a kukam, co ste popisali. a potom si este pojdem trosku lahnut, ked je vonku take pocasie akurat na spanie. hadam moj postoj bude zdielat aj mala a nebude chciet byt hore 😅
zabka, ako si dopadla u dokiho?
kila, terezka je na dovolenke v tatrach. dnes sa uz ale vracaju, lebo zajtra robia oslavu marekovych narodenin

meliska
4. júl 2008

ahojte 🙂

ja este nejako prezijem dnesny den a potom ficim do Talianska na skolenie. Uz sa tak tesim ze vypadnem z tohto kolotoca aspon na chvilku 🙂

sharlotta
4. júl 2008

Jeeej, Meliska a kam do Talianska ides? My ideme dnes na Hodokvas, ale pocasie ide proti nam 😠

meliska
4. júl 2008

do Rima, teda niekde do predmestia... ako na skolenie sa moc netesim (zavreti cely den v jednej miestnosti), ale na tu pohodu bez stresu, zadani, uloh, terminov atd.... 😀 😵 😵 😵

sharlotta
4. júl 2008

Ked budete mat cas, tak sa urcite chod pozriet do Rima. Ci uz si bola? Mne sa Rim straaaaasne paci. Boli sme tam na svadbonej ceste.

meliska
4. júl 2008

...hej mame v plane tam ist v sobotu, ja som este v IT nebola, jedine na WC cestou do Francuzska, Spanielska a Portugalska 😀 😀 😀

meliska
4. júl 2008

my sme boli na svadobnej ceste u MM sestry vykopavat zemiaky 😀 😀 teda to bolo hned po svadbe 🙂 inak zatial nist

sharlotta
4. júl 2008

Ooooo, Taliansko je moja srdcovka. Este chem vidiet Folrenciu. Rim je naozaj krasny, krajsi jak Pariz. Aspon pre mna. Na Benatky treba "natrafit", bola som tam 3x a prvy krat na mna zaposobili strasne, na druhy krat upne uchvatne a treti krat tak zvlastne. Este tam chcem niekedy ist a utvorit si nazor... 😀

meliska
4. júl 2008

nuz ja Taliansko moc nemusim 😒

meliska
4. júl 2008

ja som bola v Parizi v takom krasnom jesennom case, ked bolo este take babie leto a vsetky stromy boli vymalovane 🙂 takze ja mam zase srdcovku Pariz 🙂

mirka20
4. júl 2008

meliska, aj moj manzel ide do talianska na skolenie, ale niekde pri rimini. uz som si dnes kvoli tomu poplakala, nejak mi doslo smutno, ze ho cely mesiac neuvidime 😢
pridala som nove foto nasej princeznej 😵

meliska
4. júl 2008

pozerala som fotocky, mala je zlatucka a ako krasne supermansky spinka 😀 , a Miruska neplac za manzelikom, sak ste dve baby a nejako to zvladnete.... 😉 a ked dojde donesie Vam kopec darcekov 😀 Inak Tvoj manzelik ma ale lepsiu lokalitu v IT ako ja 😀
...ja tu tiez nechavam doma MM sameho ☹ ale on to zvladne je to zlaticko

mirka20
4. júl 2008

meliska, ved viem, ze my sme na to dve a on chudacik tam bude sam, ale aj tak mi je strasne smutno. a mesiac je riadne dlho. 😔 no, ale co narobime, ked tam musi ist. tu lokalitu ma fakt dobru, vraj budu byvat par metrov od mora. aj som nas chcela pribalit do batoziny, ale nechcel 😀 ze co by sme tam robili, ked sa on aj tak bude cely den skolit. no a ja na to, ze ved my s rebekou budeme cely den na plazi a vecer nas vyzdvihne 😅 ale nechce 😝

meliska
4. júl 2008

to aby ste nedostali upal 😉 ale nezavidim, lebo aj nas cakaju len same skolenia, cely den...ale ak chces, tak sa pribalte ku mne do batoziny 😉

meliska
4. júl 2008

odlietame v nedelu, oki? 😉 😵

mirka20
4. júl 2008

ok, meliska, v nedelu letime 😅

meliska
4. júl 2008

😉 to je fajn aspon sa pocas vikendu nebudem nudit, naucim Rebeku nejake zbojstva 😀

kila
4. júl 2008

Čaute! Dnes som tu posledný krát. Zajtra skoro ráno vyrážame domov, pretože príde murár a ideme robiť tú kuchyňu. Prídem zase o 2 týždne... 😉

jankabelka
7. júl 2008

Dobré ránko kočky, ako sa mávate po víkende?
ja by som hajala ako malé bábo 😔

terezicka
7. júl 2008

Krásne ránko vám všetkým prajem, po dovolenke opäť v práci 😖 Na dovči bolo super, len ako všade kde vám je dobre tak aj naša dovča trvala krátko, ešte by som si ju predĺžila 🙂
A tu je čo nové?

jankabelka
7. júl 2008

Ahoj Terezička, vitaj dovolenkujúca tehuľka? užili ste si čerstný vzduch? a ako sa má Emka?

terezicka
7. júl 2008

Jani dovolenku sme si užili, bolo fakt super, vládali sme aj chodiť 😀 Všetci ma šetrili, brali na mňa ohľad, oddychovalo sa tiež dosť často...Marek mi ani ruksak na chrbte nedovolil nosiť, lebo že ja mám batôžtek vpredu tak nech nesiem ten 😵 Aj počasie nám vyšlo, pršalo v deň keď sme prišli a keď sme odchádzali, ale to nevadí

jankabelka
7. júl 2008

Tak to je super že ste si oddýchli 🙂

terezicka
7. júl 2008

Tak som si prečítala čo ste tu popísali za ten čas čo som dovolenkovala 😉 Ozaj máme jednu dobrú správu, podľa všetkého by mal Marek od 15.7., čo je už budúci utorok začať robiť v LC a nebude chodiť do BB 😵 Ja sa tak veľmi teším, dnes si ide ešte všetko pozisťovať do LC kedy sa má presne hlásiť, aký bude mať rozpis služieb a tak...Ale veľmi dúfam že to všetko dobre dopadne a budeme konečne spolu 😔
A v sobotu sme mali oslavu jeho narodením, dopadlo to super, guľáš bol výborný, torta tiež, aj počasie nám celkom vyšlo 🙂 A keby ste videli akú máme zbierku fliaš 😀

jankabelka
7. júl 2008

Terezka teším sa s vami, že bude Marek konečne v LC a budete viac spolu 😀