Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
14. júl 2008

Pipika ale radšej si už nedávaj paralen, aj keď viem že sa môže ale radšej nie...Moja krstná mama si zvykne pokrájať zemiaky na krúžku, poukladať na čelo a previazať si šatku okolo hlavy - jej to pomáha...Ale ty v robote to asi nemôžeš spraviť však?

pipika
14. júl 2008

No,to by som dobre vyzerala. Fakt neviem co by mohlo zabrat,urcite to je aj od pocasia. ☹

mirka20
14. júl 2008

ahojte 🙂
pipika, pijes dost? lebo bolest hlavy moze suvisiet aj s nedostatkom tekutin. inak ti neporadim. este mozno spanok, ale ten ked si v robote asi nepripada do uvahy. 😝
terez, ale to leti, co? si to uzi, ale nepretrhaj sa v praci. 😉

pipika
14. júl 2008

Ahoj mirka 🙂
No,myslim, ze pijem dost, hoci by som mohla aj viacej. 😒

terezicka
14. júl 2008

Mirka neboj nepretŕham sa, teraz som bola vyše hodiny dolu pri kolegyni na koláčiku a ešte aj kolega doniesol koláče čo v nedeľu vydával dcéru 😀 Tak som teraz prežratá koláčov 😀 Ale už by som si dala teraz hneď aj riadny obed 😅

mirka20
14. júl 2008

pipika, urcite pi vela. musis sa naucit pit vela tekutin, lebo ked budes kojit, tak to bude potrebne 😉
terez, ved sa chod naobedovat. ved uz je skoro obed a si tehulka, takze musis papat vtedy, ked si hladna 😉

mirka20
14. júl 2008

idem trochu poupratovat, lebo dnes som este ani prstom nepohla. sa mi nechce 😝
papa zatial a dobru chut pri obede

terezicka
14. júl 2008

Mirka neboj, určite sa pôjdem najesť... Inak naša malá mala od štvrtku rána do včerajšieho rána total akčné dni a noci...Ja som normálne nechápala, som si myslela že ani spať nebude vôbec... Stále sa mrvila ale tak riadne, brucho mi naskakovalo vždy a všade... Vôbec sa akoby nevedela alebo nechcela ukľudniť...Kolegyňa sa ma spýtala či som dačo zjedla ale ja som nevedela o ničom...Marek prišiel domov, ten kukal a nechápal...A malá ho neposlúchala, úplne ho ignorovala a kopala a kopala... 😀 Včera bola kus kľudnejšia ale dnes to už o5 začína, no možno aj z toho že som jedla sladké...Ale akože teraz sa nesťažujem, ja som veľmi rada že ju cítim 😵
A vy ako Mirka?

zabka
14. júl 2008

Ahojte kocky, dnes som sa sem dostala az teraz, ale pridala som fotku bruska uz nieco vidiet 😉 , aj nas piatkovy ulovok zabkovy cumel 😀 😵 ... A co inak nove?

zabka
14. júl 2008

Tak co uz tu nik nie je? 😕

bianka30
14. júl 2008

zabka, take brusko by som chcela mat aj ja a nemusim byt ani tehu hehehehehe... ja ho mam aj teraz vacsie.

mirka20
14. júl 2008

uz som spat. malicka je vonku s dedkom, takze mam chvilu cas 😵
terez, emi je riadna betarka. vidis, a to si sa bala, ze sa marekovi ani neukaze 😀
my sa mame celkom fajn. dnes rano mala po tyzdni kakala, tak som bola rada. lebo aj ked viem, ze kojene deticky nemusia kakat aj 2 tyzdne, aj tak mi nebolo vsetko jedno. ale mala bola pokojna, tak to v sebe nezadrziavala. ale dnes rano sa uz zacala spucat, tak som skusila fintu s teplomerom v zadocku a zabralo 😅 ja este stale mrchujem a vobec to nevyzera, ze ta mrcha chce skoncit, tak neviem, ci nebudem volat dokimu, lebo dnes je tu uz osmy den. a janko nam strasne chyba, aj vcera som plakala. ja toto odlucenie akosi tazko zvladam. a este som zvedava, ako zvladnem stredu, lebo ideme do krtisa a budeme tam aj spat, lebo vo stvrtok ideme do poradne. a budem spat v nasej posteli, tak to bude tazke 😢 😔
zabka, peknucke brusko. take by som aj ja chcela. ja ho mam este trosku vacsie. ale uz som zacala cvicit. teda raz som cvicila 😀 a cumlik je zlatucky
aho bianka, ako sa mas?

zabka
14. júl 2008

No vidim ze dnes sa moc nepracovalo 😉 ... Ale vsimli ste si ze uz rastie? 😵 ...

pahu
14. júl 2008

Ahojte 😀
Prajem Vam pekny den a zajtrra vecer by som si tu velmi rada vyzdvihla virusiky 😀
Cmuk...

terezicka
15. júl 2008

Krásne ránko prajem všetkým, pridala som nové fotky do albumu 🙂
Žabka no ja som si tvoj album včera ešte stihla kuknúť a bruško naozaj rastie 🙂 Ale asi budeš ten istý prípad ako ja, že bude rásť skôr tak pomenej 😅 Ale nevadí, hlavne nech rastie 😉
Pahu a toto je len a len pre teba:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀

terezicka
15. júl 2008

A kdeže ste všetky? Či ešte spinkáte v tomto daždi?

zabka
15. júl 2008

Ahojky uz som tu... Je tu niekto?

mirka20
15. júl 2008

ahojte. ideme trochu na prechadzku, kym neprsi, tak len v kratkosti.
terez, ten kolotoc je krasny. 😵 a ty si zmenila foto, si budem musiet zvyknut. ale je velmi pekne.
nasa rebeka vcera volala s ockom, keby ste poculi, ako mu trkotila. a ked sa spytal, ci maminka poslucha, tak zakricala, az sme sa vsetci smiali. a od vcera si stale rozprava. je to take zlatucke. len nam trochu grcka, aj teraz som ju musela prezliect, lebo vygrcla mliecko, co papala. ☹ a ja stale mrchujem. zacina mi to liezt na nervy, asi budem musiet volat dokimu, lebo dnes je to uz deviaty den 😖 vcera som pridala foto malej, tak kuk.
tak ideme von, papa zatial

mirka20
15. júl 2008

a speci pre paulinku:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
to nie su sice tehulkovske, ale uz mamickovske, tak hadam to bude mat rovnaky alebo silnejsi efekt. 😵

zabka
15. júl 2008

Pahu pre teba:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉

terezicka
15. júl 2008

Ja som tiež už zas tu 😀

zabka
15. júl 2008

No uz som sa zlakla ze tu dnes zas nikto nebude...

terezicka
15. júl 2008

Žabka nie som tu, len zaspávam tak ak sa zas dlhšie neozvem tak určite existuje iba jedno vysvetlenie - spím 😀
A ako sa máš? Zle ti už dúfam nebýva

zabka
15. júl 2008

Vies co uz ani nie, sem tam ma este boli hlava ale je to ovela menej krat ako predtym... No ja som sa snazila si porobit vsetku robotu lebo asi od stvrtku mam dovcu asi 2 tyzdne tak tu nechcem nic nechat... Ale uz som si vsetko porobila tak sa mozem venovat 😉 ...

terezicka
15. júl 2008

Žabka tak som rada keď ti nebýva zle 🙂
Ja som ešte tento týždeň v robote a potom adios amigos 😀 Síce ešte dva v auguste budem musieť prísť 😝 Ale to už hádam len nejako zvládnem 🙄
Naša Emmi zas akční od rána, rozťahuje sa po bruchu ale do šírky až to niekedy fakt bolí 😔 No ale čo s ňou mám spraviť? 😉
Inak ja by som mala tiež porobiť poriadok v šuflíkoch, len sa mi hrozne nechce

zabka
15. júl 2008

No to som rada aj ja.... Cez dovcu sa chystam kuknut do Polska ale len tak zatial obkukat, tak som zvedava ze co tam budu mat..Tebe sa zije ty uz budes domka... TA Emmi bude nejake akcne dieta, len pockaj ked sa narodi ako bude na seba upozornovat, ked teraz uz stvara take kusky... 😉

terezicka
15. júl 2008

No Žabka aj ja mám niekedy pocit že bude riadne živé dieťa, dúfam že ju budeme zvládať 😀 Večer jej zvykne aj Marek dohovárať lebo cez víkend kopala až do polnoci a ona si svojho ocinka úplne odignorovala 😀 Ale aj mňa začína niekedy ignorovať, hoci vždy ma poslúchne skôr ako Mareka 😀
A ozaj, svokrovci už vedia?

zabka
15. júl 2008

Nie este neviedia 😀 .... No ved to je jasne ze skor posluchne teba lebo tvoj hlas pocuje kazdy a cely den...

terezicka
15. júl 2008

No to hej že môj hlas počúva stále, veď som včera vravela Marekovi aby sa s ňou rozprával aj on lebo že o chvíľu jej môj hals už pôjde na nervy 😀 A včera ako som sa s ňou rozprávala 😀 Som sa smiala sama na sebe 😀
A kedy im to teda manžel povie? Ja mám taký pocit že až v januári 😲

zabka
15. júl 2008

No ja mam rovnaky pocit 😀 😀