Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
15. júl 2008

tak sme spat z prechadzky. uz sme sa stihli aj napapat, zatial to nevygrcla, tak sa tesim. teraz ideme pozriet mojho starkeho, tak sa zas lucim. papa a pekny zvysok dna

kila
15. júl 2008

Čaute! Mám nové fotky v albume! 😉

kila
15. júl 2008

Minulý týždeň sme boli na očkovaní, hexa + pneumokok... potom mala malá jeden deň horúčku... ale už to máme za sebou...
Boli sme v sobotu na kontrole u ortopéda a už nemusím ju baliť naširoko!!!!

mirka20
15. júl 2008

ahojte. mam spravu od terezky. dala sa vypisat na pn, lebo od 24.7. jej chcu dat vypoved, tak to ide riesit takto.
kila, super, ze ste zvladli to ockovanie a ze nemusite balit na siroko. idem kuk foto 😵

kila
15. júl 2008

Terezka ty si ale pekne zagulatená! Radosť na teba pozerať! 😵 A už 31 tt! Neuveriteľné! Čoskoro budeš mamina! 😵 Napíš mi prosím ťa ako plánuješ pôrod... 😅 ... a či sa bojíš... Ale neboj sa! Bude to super! 😵

mirka20
15. júl 2008

kila, rekuska je fakt krasna

kila
15. júl 2008

Ahoj Mirka! To fakt chcú Terezku teraz vyhodiť? 😕 To nemôžu urobiť! 😠 Nie sú tehotné zákonom chránené? 😕 😨

kila
15. júl 2008

Mirka samozrejme aj Rebeka je krásnučká! 😵

mirka20
15. júl 2008

kila, aj mna to akurat napadlo, ale napisala mi, ze k 24.7. jej davaju vypoved, tak neviem, co sa tam deje

kila
15. júl 2008

Nechápem, dúfam, že ti to čoskoro vysvetlí a napíšeš nám to potom... 😕
Inak ešte musím napísať jednu veľmi dobrú správu: Rékuška už má oči OK!!!!! Vôbec nebolo treba ísť na prefuky slzných kanálikov... z jedného dňa na druhý sa ten hnisavý výtok stratil... tak sa teším, ani si to neviete predstaviť... 😅 😵 A máme za sebou aj očkovanie, aj trošku horúčku... a zvládla som to... tak som sa bála že čo urobím keď bude mať horúčku... 😅 A máme za sebou aj krstiny, malá má už 3 mesiace. Takže teraz môže prísť zaslúžený oddych. 😀 Na poradňu ideme zase až 21.8. - takže dovtedy vegetíme... Hurá! Inak pred týždňom sme boli na poradni a malá mala 5000g a 61 cm! 🙂 🙂 🙂

kila
15. júl 2008

A najdôležitejšie je, že stále len dojčím a dojčím a dojčím... som na seba trošku hrdá, ale ani ja sama som neverila, že dokážem raz dojčiť tak dlho... 😅

mirka20
15. júl 2008

kila a co si robila s tou horuckou. nas to caka uz o chvilu, tak mam trochu strach, tak ako si ho mala aj ty.
super, ze tie ocka sa vyliecili same.
my mame tiez krst uz za sebou, som rada, ze je to uz za nami. ja nemusim taketo velke oslavy a dom plny ludi, takze preto.
rekuska je uz riadna baba. ja som zvedava, kolko mame my (ideme teraz vo stvrtok do poradne), my sme mali na poslednej poradni 5150g, tak teraz uz budeme mat tak do sest kil. aj ja kojim a doktorka sa na poradni az divila, ze ako mohla tolko pribrat, ked len kojim (za styri tyzdne 1,5 kg).
terezke urcite este napisem, som zvedava, co sa to u nich v robote deje

mirka20
15. júl 2008

idem do sprchy a spat. nejak na mna dolahla unava. dobru nocku 😵

kila
15. júl 2008

Rebeka je fakt riadna bacuľka! 😵 Ale pristane jej to! 😉
Ja som kúpila proti horúčke Nurofen pre deti - čípky. Očkovanie sme dostali v stredu. Večer mala zvýšenú teplotu 38,3°C, dala som je do zadku čípok a o takú hodinu už horúčku nemala. A potom ešte vo štvrtok ráno mala 38°C, tiež som jej dala čípok, horúčka zmizla a vrátila sa až na večer. A od piatku je Rékuška už OK... 😉
Ale potom mi poradili, že som mala najskôr skúsiť Panadol baby - sirup. A čípky používať len vtedy keď sirup nepomáha. Tak najbližšie to budeme robiť tak. 😉 Už mám ten sirup doma. Len ja som sa bála že sirup vyvráti, keďže nemáme dobré skúsenosti so sirupom proti bolesti bruška. A dávaj si pozor, keď sa rozhodneš pre čípky. Rékuška sa strašne pokakala po prvom... prebalovala som ju hodinu, minuli sme asi 5 plienok za hodinu... 😅 chúďa moja... 😅 a potom som jej musela dať druhý, lebo vykakala aj čípok... 😅

kila
15. júl 2008

Dobrú noc! Idem aj ja spinkať k svojej Rékuške... 🙂

snemcurka
15. júl 2008

Ahoj Terezka.
Ty si uz v 31 tyzdni? Ako rychlo to leti. Mozes mi poslat par TTT virusov. Uz sa pripajam k snazilkam.

pahu
15. júl 2008

Ahojte 😀
Dakujem za virusiky, chutili famozne, a zajtra by som tu mala s Vami pobudnut aj cez den 😀

Terez, pekne s nimi vybabri, nemozu ti len tak dat vypoved. Nech ti lekarka vypise rizikove tehu... 😒

Kilus, Mirka, bambulky su obe uz poriadne velke slecny 😀

pahu
15. júl 2008

Babulky, mam zavaznu otazku... Pamatate sa este na Zazku, vsak? NICK: Zaza_na... V anglicku jej povedali ked bola tehulka, ze malinka by mohla byt postihnuta Downovym syndromom.. Ked sa malinka narodila, dala jej fotecky do svojho albumu, bola nadherna, sice mala sikmejsie ocka, ale aj Zazka ma take... A Zazka sa stratila, tak som hladala albumik, ze asi je v inej teme a ona z neho vymazala fotky malej... Neviete o nich nieco nove??? ☹ 😕 😨 Myslite, ze sa nieco stalo? 😀

marcaradko
15. júl 2008

ahojte zienky,prepacte,ze som sa sem vtrela,ale vidim,ze sa tu rozdavaju tehu vyrusiky,tak som prisla nalapat zopar.
snemcurka,ty opat snazilkujes? 😕 ...tak ti drzim palceky a ukaz sa sem tam aj v lucencankach 😉
terka,tebe to tak rychlo bezi 😲 ,uz aj to brusko,nieje celkom brusko....pekne rastiete 😉
pahu v kolkom tyzdni jej to povedali? 😕

marcaradko
15. júl 2008

...pahu,ved tam ma albumy,dokonca 3... 😕
a mala je velmi zlata 😵
prajem vam bruuu nocku

jankabelka
16. júl 2008

Dobré ránko babuľky 🙂
Réka aj Rebeka sú veru poriadne slečny 😅
A Pahu, veď Zazka má až 3 albumy a malá Lilianka je parádnica 😀

jankabelka
16. júl 2008

Teda a s tou Terezkou to čo má znamenať? tá firma kde pracuje je dobre padnutá na hlavu ☹

pahu
16. júl 2008

Ahoj Janka a kde ma treti album? Ja som nasla iba 2... ☹ Idem ho pohladat 😵 A ako sa mate?

bianka30
16. júl 2008

pahyuuuuuuuu prisli ti bociany smskou ?

zuul
16. júl 2008

ahojte bianka, pahulka.

ako sa máte? pahulka ako? čo mimískovia? 🙂

bianka30
16. júl 2008

zuul. ahoooj ja som dnes po ceste do prace videla 4 bocianov..... jupiiii

zuul
16. júl 2008

bianka takže miminko je na ceste! 😀

bianka30
16. júl 2008

no dnes dorazila mrcha,,,, tak uvidime... hehehe

pahu
16. júl 2008

Bianka dakujeeeem.
Ahoj Zuul, idem do grafikov, vidim, ze sa ma neviete dockat 😀

pipika
16. júl 2008

Ahojte!
Ake nove tvare. 🙂