Problém s ošetrovaním člena rodiny

meriii
21. apr 2015

Maminky mozno cudna otazka ale vymenili ste niektora detsku doktorku kvoli OCR? Aby som to upresnila mam dve deti a obe su naraz chore a este aj tyzden budu.10dni ktore sa preplaca soc.poistovnou mi uplynulo v nedelu.Ked som sa pytala dr.ci mi to vie rozdelit a ukonct OCR jednej a zacat OCR druhej vraj to nemoze. Co pocuvam vraj sa to tak bezne robieva ale neviem ci je to koser so zakonom alebo pravidlami. A este aj s tym mi robi problem ze v minule ked som mala chore dieta tak ze OCR mi moze dat od zaciatku choroby nie ku koncu vraj ju to nezaujima ci je s nou dedko, babka. Lebo zvazujem ze ju kvoli tomuto vymenim vsak predsa deti byvaju stale chore ale tak zas neviem ako to robia inde. Dakujem za kazdu radu lebo fakt uz neviem.

milota164
21. apr 2015

podla mna by sa to malo dat, mozno to myslela tak ze ak si bola s nimi naraz a ona ma zapisane osetrenie oboch tak je zrejme ze ochoreli naraz. Musela by asi vysetrit len jedno dieta. Alebo sa to da urobit tak , ze prerusi OCR napr v piatok a od pondelka da novu ale inu diagnozu.

meriii
autor
21. apr 2015

@milota164 no neviem s tym by asi nesuhlasila. Isla som s nimi naraz v pondelok lebo druhu som nemala kam dat a priniesla som jej spravu z nemocnice lebo dcerka musela ist na infuzky tak som je odniesla spravu pozrela ju a potom vysetrila aj mladsiu kedze tiez hnackovala a dala mi odmerky pre obe na rozbor. Tie som tam odniesla na dalsi den a potom sme cakali na vysledok. Ja teda fakt neviem ale asi ju budem musiet kvoli tomuto zmenit ☹ Inak je fajn ale toto mi pride divne.