Problém s počítačom

baboadel
8. aug 2013

Baby prosím poradte, nie som taká zdatná v problémoch s PC a teraz sa mi nedajú pridávať fotky na modry koník ani na FB a vžby mi vypíše okno "problém s touto vebovou stránkou spôsobilo zavžení a opetovné otvorení záložky v aplikaci Internet Explorer" Prosím poradte , čo to vôbec záložka je a čo mám urobiť na odstránenie tejto chyby,som z toho zúfalá.

nicolle21
8. aug 2013

ja tiež nie som nejak extrémne zdatná v PC problémoch, ale ako prvé by som skúsila odstrániť Internet Explorer 😉 vyskúšaj cez iný prehľadávač - ja používam chrome napríklad a nemám problém

ultra
8. aug 2013

Najskor skusit RESTART. Pokial problem pretrvava - naistalovat iny prehliadac. Opera, Chrome a podobne. Pokial chces Explorer odporucam update na vyssiu verziu (podla operacneho systemu) alebo preinstalovat cely windows (odporucam ca 1 x za rok)

Zalozka je volakedajsie pomenovanie Adresara.

vysvetlenie pre "cvicene delfiny" - Adresar je iba obal - schranka - alebo nadoba v ktorej sa nachadzaju subory.
vysvetlenie pre "necvicene delfiny! - Adresar nema obsahovo ziadnu informaciu - neobsahuje data-----obsahuje iba dalsie subory -
... subor obsahuje informaciu - data..... a tak dalej....a tak dalej.

baboadel
autor
9. aug 2013

@nicolle21
@ultra Ďík za informacie, tak že začínam preinštalovaním na nový prehliadač.