Program na Silvester

26. dec 2022

Ahojte, tie čo zostávate doma na Silvestra len vy a partner aky mate program?
Čo budete robiť?

damnel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabym
26. dec 2022

Pozerať tv, možno playko a tipujem že okolo 9 už spať :D

dusankomoj
26. dec 2022

Pred 6r bol nudný silvester,tak sme si urobili vlastný program. 😇Teraz už chodí do škôlky a odvtedy chodíme na silvestra skoro spať(pre istotu)🤣🤣

bessie12
26. dec 2022

urobim pohostenie, pozrieme TV, priatel si urcite zahra PS, zavolam mame, vyjdeme na dvor pozriet sa na ohnostroje, pripitok a spat 😀

janinah
26. dec 2022

Mam úrazovu pohotovosť, budem sedieť pri TV s colou a dúfať,že nebudem musieť odísť z domu..

anetka34
26. dec 2022

My už roky nikam nechodíme odkedy máme deti. Na to som si zvykla, aj sme si zahrali spoločenské hry, rozprávali sa o pol noci pozreli ohňostroje. Teraz posledne dva-tri roky mi ale prekáža, že manžel pozerá hokej ešte aj tesne pred pol nocou. Keď som mu to vytkla, tak sa urazil, že ho obmedzujem.
Inak máme normálny vzťah, ale toto mi naozaj vadí.

valeria_h
26. dec 2022

@janinah Tak to nezávidím, dúfam, že ľudia budú používať pyrotechniku s rozumom..

tomikejt
26. dec 2022

Posledné dva roky sme boli doma, lebo najprv som bola tehotná v 9 mesiaci a ďalší rok mal krpec len necelý rok, tak to sme so starším synom hrali spoločenské hry, pozreli si film, o polnoci ohňostroj z balkóna a šli sme spať. Teraz už má mladší skoro dva roky tak obe deti odkladáme k babke a ideme sa baviť medzi dospelých 😅

autor
26. dec 2022

Dobree tak ako čítam náš nebude až tak nudný..
My neradi chodíme do spoločnosti sme radšej len sami, vidim to tak že budeme hrať hru na pc, pritom alkoholu trochu a o pol noci prípitok a hotovo 😀
Skor som myslela že či nemate nejake napady na program

januska12323
26. dec 2022

Chlebíčky, alebo chuťovky aké máte radi. Alkohol aký máte radi alebo aj nie. TV, spoločenské hry, prechádzka, ak je niekde nablízku vyhliadka tak choďte tam.

lindous
26. dec 2022

Obaja sme teraz oslavovali, podostávali sme kopu rôzneho alkoholu, tak sme sa smiali, že nakúpime rôzne nealko, ovocie a spravíme si Silvestrovskú barmanskú súťaž 😂 ale teda určite prichystám nejaké občerstvenie, pokecáme, zahráme sa, pôjdeme sa prejsť pozrieť ohňostroj, zapálime si prskavky a tak, pohodička bez veľkých plánov 😊

ivangeline
26. dec 2022

Hudba,nieco pozrieme,jedlo,pripitok,svetielka,nejaka hra mozno a zobudime deti o polnoci. xD

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz