Protest proti ,,vylepšenému" koníkovi

moncicatko19
26. sep 2012

na zaciatok neviem ci tu uz takato diskusia neni ak nie vsetky nespokojne mamicky sem!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 dufam ze sa nas tu nazbiea dost na to aby admin vratil konka na staru kolaj resp.. tak ako bol .......chyba nam tu vela uz samozrejmich veci ako napr vyhladavac podla regionov ,podla terminov a pod . vsetky vieme o com je rec.......dufam ze nas budu respektovat a urobia s t ym nieco!!!!!dufam ze sa zapojite do diskusie a dufam ze aj vazeny ADMIN sa tu vyjadri(a) a uvedu situaciu na pravu mieru ci to ostane takto po novom alebo to mienia vratit...

anna1981
26. sep 2012

pripajam sa 😉

mimave
26. sep 2012

ja neviem, ale ja mam pocit ze nemam co sa stazovat, tato stranka mi nepatri, mozem byt len rada ze je tu a ze je zadarmo, nemusim si platit ziadne poplatky mesacne ani nic podobne, ked tak ak nieco chcem mozem slusne poprosit a pockat na odpoved, ak sa mi nepaci, mozem si tu profil jednoducho zrusit... 😉
ja som spokojna a zmena je zivot, clovek si zvykne. mne sa to az take zle nezda.

moncicatko19
autor
26. sep 2012

@mimave ok tvoj nazor ale to nieje tema pre SPOKOJNE mamicky ale pre NESPOKOJNE mamicky..

mimave
26. sep 2012

@moncicatko19 cakala som ze mi toto napises, tak ma zabi ze som povedala svoj nazor 😀

blondiee83
26. sep 2012

@mimave v prvom rade - ta stranka je tu len vdaka nam - uzivatelkam. keby sme tu neboli, tak by neexistovala ani ona...cize tak
@moncicatko19 ja sa pripajam, tiez som proti - ale je tu uz vela komentov, statusov proti, kde ludia davaju paci sa mi - dokonca sa da vyjadrit aj rovnov clanku, ktori admini pridali. takze dufam, ze to padne na urodnu podu...takisto aj na streche a svadbe su ludia pobureni a nikomu sa to nepaci

moncicatko19
autor
26. sep 2012

@mimave ja ti nehovorim nic zle len neviem naco pridavas komentar ked si spokojna...podla mna to je zbytocne ...ale ok ja ti tvoj nazor neberem.

mimave
26. sep 2012

@blondiee83 ja viem co myslis, ok, mas pravdu keby nebol zaujem ze nie je vlastne co riesit, stranka by nebola, ja som to skor myslela tak, ze ja nedavam na chod tejto stranky ani cent- okrem toho ze prvy tyzden skusam bazar plus, tak nemozem chciet aby to tu menilli ako sa mne paci, vies? nic viac...

blondiee83
26. sep 2012

@mimave Ano - lenze tych nespokojnych je tu obrovske mnozstvo - hovoria o tom a jsamotne statusy a komentare - len sme kade tade roztrusene - preto je lepsie byt pokope - ma to vacsi ucinok. Nie je to o nespokojnosti jednotlivca alebo zopar ludi.

mimave
26. sep 2012

@blondiee83 ja viem citala som si to tu kazdy druhy status je taky 😉 ale vies ako som to myslela... urcite sa ozvite, sak v pohode, len si nemyslim ze sa s tym aj tak nieco urobi. presne preto ze to mame zadarmo tu...

moncicatko19
autor
26. sep 2012

🙂

stavba
26. sep 2012

@mimave nic proti, ale nemyslím si, že jen kvůli tomu, že je něco zadarmo, tak musí ty, kterým se to nelíbí být zticha, je to služba pro lidi a pokud to nefunguje k jejich spokojenosti, tak je dobré to probrat a vymyslet, zda by s tím nešlo udělat něco pro to, aby to fungovalo lépe

stavba
26. sep 2012

jinak k tématu, taky se mi lépe vyhovoval "starý" MK

berenika39
26. sep 2012

Ani jeden, ani jeden souhlasný příspěvek v téhle diskusi nemá like.
Jeden jediný, nesouhlasný, v podstatě odporující - má like 4x. V tuto chvíli 😉

@moncicatko19 ještě si myslíš, že tvoje představa o tom, jak se je třeba se bouřit, není naivní?

berenika39
26. sep 2012

Vůbec o nic nejde. Je to tu jiný. Ok. má to svoje mouchy, ty se ale poznají až podle reakcí, při určitém čase používání, takže spustit se to musí v nějaké podobě a ta se pak dá po dohodě nějak "opravit".
Představa, že by autoři webu jen tak zahodili stovky hodin programátorské práce a jen tak zase nastoupili na vlak, co couvá, to je úplně mimo 😀

Vím, že je to tu pro ty, co chtějí "být vidět", už mizím, ale ....není lepší se nejdřív chvíli zamyslt, vyzkoušet to a pak hudrat? 🙂

monikkak
26. sep 2012

Ja sa tiez pripajam...novy MK je onicom !!! Ako pise monciatko19 chyba mi tu dost to vyhladavanie podla regiona, terminu atd....

teckovanaorchidej
26. sep 2012

Já taky raději starého koníka, nemusím vidět každý "like", za mě - je to nepřehledné.

petraxy6
26. sep 2012

@mimave môžem jednu otázku. Je nejaké fórum kde si musíš platiť? Ja o takom neviem, či? 😕 Keby sa platilo, tak neviem koľko ľudí by na fórach bolo.

petraxy6
26. sep 2012

@moncicatko19 k téme. ani mne sa to nepáči už len z toho dôvodu, že vidím všetko čo kto lajkuje 😖

nina2012
27. sep 2012

no přípájím se i já, je to hrozné otřesné a celé zle, fuj. ble 😠

adeljanka
27. sep 2012

😠 chcem naspäť starého koníka ☹

kluvancek
27. sep 2012

Ahojte, aj ja sa pripájam k nespokojnosti. Každý lajk- chudáci moji priatelia lebo včera večer som dala lajk každej nespokojnej správe 😀. A hrozne mi vadia porfesionáli, ktorý mi tam svietia za 10min že 20+. pripada mi to ako na Fb tam ma zase otravuju aplikácie-kanal hier. Keď sa chcem pozreť na porfesionálov tak sa pozrem!! A nie aby mi ich niekto VNUCOVAL.
Mám dojem že koník začne veľa mamičiek používať len na bazár, a že ostatné padne!! čo potom budu robiť admi. ??? Mám rada zmeny, ale táto je asi najhoršia aká mohla prísť. Smutné, ale určite sa skrati čas ktorý pri konikovi trávim!! ☹

moncicatko19
autor
27. sep 2012

@berenika39 nejaka si mudra......preco by to bolo najivne

moncicatko19
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irriss
27. sep 2012

@moncicatko19
Myslim si, ze pokud dojde kdekoliv ke zmene..urcite k ni dochazi v ZAJMU uzivatelu..
preci zadny administrator nedela zmeny proto, aby uzivatele odesli.. 😉
Podle meho je to jako vsude v zivote..
Novinky prinasi obdobi "okoukavani" nez se dostanou do podvedomi "normalu"..
Neco jako, kdyz si odbarvis vlasy z cernych na blond...preci jen to chvili trva tvemu okoli nez si zvyknou....

p.s. Ja jsem take byla "zvykla" na "stareho konika"..ale je v MEM osobnim zajmu si zvyknout na zmeny..
Mam preci na vybranou...muzu zmeniit Forum..
Pokud Ti ale na necem zalezi, udelas si sice vlastni nazor..ale smiris se s tim...protoze se nemeni nic na "pritomnych lidech", tim - kdyz se tu zmenilo prostredi...

V klidu si najdi cestu,na kterou si postupne urcite zvyknes ..jit tam,kam chces...dej tomu cas..urcite si zvyknes...
Od Tveho zapsani na MK ubehly 2 roky..myslim si, ze vice ctes nez pises..podle pasu..tudiz by nemel byt problem cist i nadale... 😉 🙂

moncicatko19
autor
27. sep 2012

@irriss myslim si ze mi nemus kazat co mam robit ked si spokojna s novym konom tak ok ale tu nepis kedze je to pre nespokojne mamicky...len tolko som ti chcela 😔

irriss
27. sep 2012

@moncicatko19 😀 😀 😀 😀
Myslim si o Tvycch radcich sve..napisu jen toto: 😉

poslouchej mne ted TY.. 😠
nebudes tu delat zadne manifestace a demonstrace "PROTI" prostrednictvim statusu a ani nemas pravo tu nekoho vyhazovat! 😅
udelej si z toho soukrome tema a pak pis klidne jaka jsem piiiiiiiiiiiip.. 😉 a tam si vyber spolecnost kterou chces..a ktera Ti nebude oponovat... 😉

p.s. NIKDY a NIKDE se nezavdecim vsem..
"nejhorsi je v techto situacicch "mladi",ktere chce VZDY vse a hned..😉

katema
27. sep 2012

uplny suhlas s @irriss 😉

sashabb
27. sep 2012

@irriss suhlasim 😉 a nechápem @moncicatko19 čo sa rozčuluješ 😕 ako sorry ale zrejme vôbec nevieš ako takéto stránky funguju. Ty si ako myslíš, že niekto pracuje mesiace na zmenách, dáva do toho nemalé financie a potom sa ozve "par" nespokojných a hneď to zmenia späť? ako bolo písané vyššie ... trochu naivné 🙄 a tiež nechápem čo sa osopuješ na druhých, každý má právo na svoj názor. Je to verejná diskusia a aj keď si ju založila ty, nemáš ani najmenšie právo niekoho odtiaľto vyhadzovať. Diskusia je na to aby sa diskutovalo a treba očakávať aj iné reakcie ako suhlasne s tvojim názorom 🤐

A môj názor na MK, ja som si ani nevšimla, že by tu nastali nejaké veľké zmeny. Ale možno to bude tým, že nežijem koníkom 😎

traktor
27. sep 2012

po novom sme tu od vcera..admin pisal..ze sa to este bude doladovat a ze ho zaujima i nazor uzivatela..preto si myslim, ze nie je na mieste utocit, hadat sa , urazat, vyhrazat sa odchodom....staci, ze je toho plny fotoblog..veci sa nezmenia z minuty na minutu..na vsetko treba cas..ja ako uzivatelka , ktora je tu fakt ze dost môzem povedat..nie je to taka zmena, ktora by ma nejak zasiahla..jednu pripomienku mam a to je k tomu, ze vidim kazdy *lajk*..na to je myslim aj najviac ohlasov a verim, ze to urobia k nasej k spokojnosti, len fakt treba cas..tak im ho dajme..a nie stazujme este zakladanim dalsich tem..moznost vyjadrit sa dal admin uz vcera, aby to mal pokope tu https://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/... a moznost vyjadrit sa co sa ti nepaci, mas aj tu https://www.modrykonik.sk/fotoblog/iwulka23/cla...

berenika39
27. sep 2012

Moc děkuji za podporu @irris, bude líp🙂
@moncicatko19
možná jsem moudrá, snad na tom není nic špatného? 🙂))). S léty přichází rozum, někdy se stane, že léta přijdou sama, ale to jen výjimečně.
Naivní přestava o vracení koníka je proto, že za vývojem a tvorbou webu je xxxx lidí, xxxx hodin straně komplikované práce, o které si myslím, že nemáš ani páru. To všechno něco stojí, zadarmo lidé nepracují, provoz webu něco stojí, ona i ta obyčejná doména - to jméno webu - se musí koupit. Určitě nikdo netvoří proto, aby to šlo do kopru, víš? prostě si myslím, že je zbytečné tu hned pár hodin po spuštění změny organizovat nějaké hádací diskuse. Pořád dokola tu píšou, že chyby se vychytají, že to není konečné, tak aspon ten čas by tvůrci mohli dostat? Je strašně snadný něco kritizovat, ale je taky docela náročný něco dělat🙂.
pořád je to jenom internet, tak se kvůli tomu nerozčiluj, nestojí to za to, myslím to dobře🙂. Hezký den🙂.