Prvé stretnutie so svokrou

29. aug 2021

Pamatate si este 1. stretnutie s Vasou svokrou ?

dada4
29. aug 2021

Na základnej škole som mala od 5 do 9 triedy jednu super triedu učiteľku, keď som mala 17, jej synacik ma doviedol ku nim domov skoro skolabovala😄,, pre boha to ty si ma nemala dosť tých 5 rokov, ešte sa mi aj do rodiny trepes??? "
A som v nej do teraz🤷‍♀️... Nevestou som jej13 rokov😅

elenka.k
29. aug 2021

No to si pamätám, mn. bol na vojenčine, keďže som mala ísť za ním samo. so svokrovcami, tak som sa musela ísť sama k nim predstaviť, pozerali na mňa: taká chudá, sama kosť .... Ale v pohode...
A Ty si pamätáš?

lija22
29. aug 2021

@dilino
@elizabet173 baby ja som myslela, ze zartuje. az neskor mi vysvetlil uplne vazne, ze predsa on ked chcel pred tristo rokmi chodit s manzelkoumusel pytat povolenie od jej rodicov tak predsa patrilo sa aj mne poziadat. hej tiez myslim, ze doba je uz ina a ak ma niekto hrat takuto formu tak hadam nie zena 🤦‍♀️ nuz kadejaki exoti sme my ludia 😀

elizabet173
30. aug 2021

@lija22 ci pána, ja som myslela, že sa len i ruku žiada. Ujo si asi nevšimol, aký rok sa píše.

mnamko
30. aug 2021

Pamätám,išli sme autom dve hodiny tak som si dala kinedril aby mi nebolo zle,od nervozity začal účinkovať asi pol hodiny pred koncom cesty,tak som bola u svokry jak zhulena,keďže sa mi chcelo strašne spať