Psík - kríženec

natalia939
6. nov 2017

Dobry den, chcela by som sa opytat ci niekto z vas ma skusenost chovania krizenca vo vnutri domu.Myslim ze ci sa da psika naucit cikat vonku🙂

korpiklaanka
6. nov 2017

@natalia939 v tomto myslim nejde o plemeno. Priklad: krizenec sa to naucil hned a s cistokrvnou bojujem stale ze doma sa to nerobi.

mondolina
6. nov 2017

Aký rozdiel je medzi krížencom a papierovým psom v cikani? Myslíš že tie tisíce ľudí čo majú kríženca v byte že im kde čúra? Ako naučíš tak máš.

sivypegas
6. nov 2017

@natalia939 naucis preco nie?Napr Yorksir tsrisr je cistokrvny ale twn sa tazko nauci necurat v dime,byte🙂

fednaja
6. nov 2017

V pohode, tam nemáš žiadny rozdiel, oni nevedia, ktorý je čistokrvný a ktorý je oriešok, záleží od povahy psa a tá môže hocijaká či taký alebo taký. Ale keď máš trpezlivosť tak sa ti naučí každý pes chodiť von.

natalia939
autor
6. nov 2017

Dakujem za rady🙂

lucynecka
6. nov 2017

Nasi maju orieska a vnutri narobi celkovo menej zloby ako nas york ;)

flimelka
7. nov 2017

je absolutne jedno, ci je to cistokrvne alebo krizenec. psika si musis vychovat a potom s nim nemozes mat problem. neskatulkovala by som to na plemeno alebo krizence

lubka3232
7. nov 2017

Súhlasím,zalezi to od teba - tvojej výchovy a povahy psíka.my mame kríženca z útulku a je veľmi sikovny a učenlivý,mame ho od šteniatka a učila som ho od začiatku na cikanie vonku a pekne rýchlo sa to naučil.dneska sa dnu nevycika,jedine že by sme ho dlho nechali bez venčenia.resp. Zvykne si značkovať ale to už nie je o samotnej potrebe cikat

natalia939
autor
8. nov 2017

a ako casto ho treba vencit ?

lubka3232
12. nov 2017

my síce bývame v dome, no keď bol náš maličký (máme ho od jeho 5 týždňov) tak bol s nami dnu, keď mal 3-4 mesiace tak už išiel na dvor, ale stále má prístup dnu. dávala som ho cikať každé cca 2-3h. aj v noci.a vždy po tom keď sa napil vody.keď som videla že v noci pekne spí a že ho tým, že ideme von len zobudím (a pravdaže mláčka medzitým nebola) tak som tie intervaly predlžovala. no a inak by dospelý psík mohol vydržať tak 6-7h cca.fenky aj dlhšie. ale je to o zvyku

jojusamd
30. máj 2020

Poradte aka rasa to je kríženec?

katka8812
20. sep 2020

Dobrý deň poraďte mi čo je to za rasu ?ale aký je to pes slučka? Je kkríženy