Pumpy na D1, kde sa dá prebaliť

chocholuska
12. jan 2014

Ahojte,
mám otázku, kde na ceste Košice - Trenčín sa dá dieťa prebaliť dieťa. Existujú pumpy, ktoré poskytujú prebaľovacie miestnosti, pretože sme na tejto ceste často, skúsili sme niektoré väčšie pumpy a spýtali sme sa, ale zatiaľ bezvýsledne. A prebaľovanie v aute za takýchto zimných časoch a podmienkach je naozaj katastrofa.

monyccka
12. jan 2014

Ved su to 4 hodinky..to zvladnete aj s jednou plienockou. Ako v noci. A ak nie, tak jednorazova podlozka a vanicka z kocika sa daju kdekolvek polozit a pouzit. Tak male babo v pohode prebalis v kociku. Este sa nekruti, neodchadza ;)

mariannan
12. jan 2014

Ale ved v aute je teplo pocas jazdy,nie je problem dieta prebalit aj tam...postojite,prebalis a pokracujete...na zadnych sedadlach prebalim aj moju 21.mes princeznu...netreba to riesit..

tatrskbx
12. jan 2014

Já dávám tiez radsej prednost autu, mas v aute urcite teplejsie ako na toaletách pumpy.

elise
12. jan 2014

my prebalujeme v aute máme orlando tak v kufri pekne alebo na zadných sedadlách v pohode, netreba riešiť pumpu a hladať miestnosť na prebalenie . ked vymeniš plienočku tesne pred odchodom tak ti v pohode vydrži 🙂

lienkafoj
12. jan 2014

auto je 100x teplejsie a hygienickejsie ako pumpa s prebalovacim priestorom.... vobe by som to neriesila....