Push up podprsenka, ktorá sedí na mieste

29. máj 2021

Ahojte, keďže mám naozaj malé prsia, chcela by som si kúpiť push up podprsenku, lenže mám problém že takmer každá podprda ktorú vlastním mi “uteká” a posúva sa mi dohora. Je možné nájsť push up ktorá bude sediet na mieste a naozaj urobí aspoň trosku väčšie prsia aké mám?

1xenia1
29. máj 2021

Keď sa posúva hore, treba menší obvod

lasona
30. máj 2021

V obchode typu HM, KiK, Tako, new Yorker nekúpis.oni majú mäsový výrobu a divne číslovanie. Ja som chudá , ale na svoju postavu mám relatívne veľké prsia. Ja kupujem v špecializovanom obchode, kde sa mi predavačka aj hodinu venuje. Naposledy som si kúpila veľkosť 70 G. Len cena je vyššia,platila som 40 eur.Ale drží. Ono v obchodoch nemajú malé obvody. Ale majú že čím väčší košík, tým väčší obvod. Potom tie podprsenky nič nedržia, lietajú, zapínanie pomaly na krku vidieť, práve obvod musí byť tesný, lebo ten drží váhu pŕs. Podprsenku máš zapínať na ten prvý háčik a postupne keď sa vytaha nosenim, tak zapínať druhý, tretí rad.mne ale takáto kvalitná podprda vydrží pár rokov, takže tie peniaze neľutujem

zuzubb007
30. máj 2021

Ano je taka push up z calzedonii ja si ich neviem vynachvalit len tam kupujem roky, stoji okolo 30 euro jedna ale oplati sa

gabika128
1. jún 2021

Ako na tom videu vyššie, odmeraj si obvod pod prsiami aby si sa vedela od niečoho odraziť. Ja som mala napríklad obvod 68cm a kupovala som si veľkosť 65D (kedysi 75B). Ak ide o cenu, v tescu sa dajú kúpiť podprdy lacnejšie a majú dosť veľký výber menších obvodov. Jasne že ak má žena veľké prsia je odkázaná na naozaj kvalitné a drahšie podprsenky.