Pýtal odo mňa peniaze za naftu

5. jún 2023

Čaute, čo si myslíte o chlapovi, ktorý pýta od potenciálnej partnerky peniaze za naftu pri výlete na druhú stranu Slovenska? Išlo o prvý dlhší výlet, samozrejme na benzínke som mu polovicu dala keď pýtal, ale od vtedy moja nálada klesla čo si aj on všimol. Prežívam to moc? Čo by ste robili na mojom mieste? Nemám z toho už moc dobrý pocit

sashabb
8. jún 2023

@panelacikova lenže dotyčná taktiež napísala, že bol na benzínke a pýtal peniaze keď išli cestu späť, čiže z toho vychádza, že si išiel už len dotankovať. Takže nepýtal € za plnú nádrž, pri ceste NA výlet. Aj to si treba prečítať 😉

la_dolce_vita
8. jún 2023

Ale tu nejde o to, koľko stál benzín a koľko ušli km... ide o príncip a to, že mu nebolo trápne vyžiadať si príspevok ako nejaký chrapúň, najmä ak autorka tiež niečo platila.. u mňa by taký chlap skončil a to vôbec nie som vychcaná. Pripomenulo mi to môj vlastný zážitok, keď som išla tiez s potenc. partnerom na túru a on zahlásil, že teraz kúpim lístok na električku ja a naspäť ty. Išlo o pár eur... mňa to pobavilo, ale aj odradilo. Toto niekomu môže imponovať??!!

valeria_h
10. feb 2024

Ahoj, tak ako to dopadlo? Ste spolu, či?

dollyzv
10. feb 2024

Toto je typ,čo by od teba na rodičaku pýtal polovicu nákladov na domácnosť 🙈