Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

hanam
5. máj 2009

no vsak to rodia sa mali mackovia a davaju maminkam zabrat 🙂 asi idem dalej dietovat 😀 😀 😀

hanam
5. máj 2009

stacilo by mi keby mal malinky 3kg 😉

kwetinnka
5. máj 2009

diabeticky maminy mavaju vacsi deturence

hanam
5. máj 2009

Je tu este niektora co ma tiez diabetes

dadkag1
5. máj 2009

kwetinnka gratulujem aspon nebude tvoje take same ked sa narodi .
JA mam v rodine uz vacsie deticky a nik sa nechysta mat dalsie aspon to tak vypada.To bude taky krpcek pri svojich bratrancekoch a sesternickach 😀

kwetinnka
5. máj 2009

mm dakujem...budu rovesnicky male:o)

michala.l
5. máj 2009

no moj drobcek mal 4230/53 cm ked sa narodil - ale ja som tiez taky macko, takze to bolo preto - i ked diabetes som nemala ... ale uz teraz dufam, ze toto mimco bude aspon trosku mensie 🤐 , do 4kg by mohlo stacit, nie 😅 - ale okolo 3,5 by bolo idealne 😵

perla200
autor
5. máj 2009

baby bola som na pohotovosti, ale poslali ma domov s čierným uhlím.....tak tak 😖

michala.l
5. máj 2009

perli, stale ti je zle? ☹ A co ti povedali, robili ti nejake vysetrenie aspon?

juliett99
5. máj 2009

perluska to myslis vazne? ☹ ☹ ten pristup sa mi nejako nezda 😠
ako ti je??

svistik
5. máj 2009

Ahojte dievcata!!! to je neuveritelne!!! clovek tu nie je jeden den a potom musi dalsi den stravit citanim vasich prispevkov!!! ste sa teda cinili!!! Ked som to vsetko citala... no citim sa pri vas ako taky neadertalec nevzdelany... mne polovica veci este nic nehovori 🙂

svistik
5. máj 2009

dievcata!!! ja mam na vas nejaku smolu... vzdy ked sa prihlasim tak tu nikto nie je 🙂

michala.l
5. máj 2009

Ahoj, svistik. Ja som tu 😉 Cely celucicky den ...

juliett99
5. máj 2009

aj ja som tuuuuuuuuuuuuu svistikkkkkk,, okrem toho ked spinkammmmmm 😀 😀 😀 😀

dadkag1
5. máj 2009

aj ja som sa vratila................zmorila ma chripka som si musela lahnut a som zaspala
perla rychlo sa uzdrav

ivella
5. máj 2009

hanam ja mam tiez tehu cukrovku,aj si picham perom 😕 ako si to nazvala...a zmrzline nedokazem odolat,to akoby silnemu fajciarovi zakazali z hodiny na hodinu cigarety 😝

dadkag1
5. máj 2009

naposledy ked som bola ja na pohotovosti .............bolelo ma brusko,a nevedela som ci sa nieco nestalo miminku...............tak sme isli....................no zazitok bol na zaplakanie....................vo dverach nas sprdli ,ze kde mame navleky.........sranda..........sme im povedali,ze mi je zle ,a na navleky sme zabudli........odpoved bola ........ze im to tam zamazeme.............Tak nekoniec mne vzali,manzela poslali si kupit ale na vysetrovnu ho uz nezavolali..........potom prisla doktorka ,ktora po vysetreni povedala ,ze naco som prisla ,ze s takymi problemamai sa na pohotovost nechodi.............tak som dostala magnezium do rituli a isla som domov 😉 .......sice neviem ci pomohlo to magnezium alebo to ako ma nahnevali s tym pristupom

Sak ako mozem vediet co je dobre a co zle ked som este nikdy predtym nebola tehu.........obcas by si mohli uvedomit a snazit sa spravat troska normalnejsie

juliett99
5. máj 2009

dadka ,,normalne som soknuta,, ako sa chovaju,, k pacientom,, ,, strachuju sa iba ak im uz zomrie pacient,, aj to sa kryju jeden druheho..
dadka je dobre ze to dobre dopadlo,, 🙂 🙂 🙂

hanam
5. máj 2009

ahoj ivella tak som rada ze nie som sama...ja zatial zmrzke odolavam ale uz tomu vela dni nedavam 😉 Este musim vydrzat do stvrtka idem rano na dalsi test tentoraz bez glukozovej vody ale mam si doniest jedlo. Sama som zvedava ako sa to ukaze lebo momentalne uz dva tyzdne sa snazim nejest sladke. Dokonca to vsade citam. Jediny prehresok bol ze som si u maminy dala palacinky a potom este jeden ked som si chlipla jahodoveho dzusu mnamy mnam 😀 😵 😵 😵 ale inak sa dost bojim aby babo nebolo velke alebo nieco ine...radsej na nic zle nemyslim...a casto sa mi zda ze vlastne malicky by si fakt dal nieco dobrucke 😵 😵 😵

hanam
5. máj 2009

ale nieco na tej diete aj bude lebo od 20tt mi puchli nohy ale dr. vylucili gestozu. mala som to do zaciatku tejto diety a potom zacali samovolne odpuchat...tomu som velmi rada takze nieco v tom urcite bude zamotane...myslim v tom cukre 😵 😵 😵

dadkag1
5. máj 2009

veru juliet je to s nimi sranda ked prides zavcasu tak povedia preco ,ze to nic nieje a ked uz ides na poslednu chvylu tak ta zjazdia kde si bola doteraz ..........kto sa mam v nich vyznat...........a este lepsie ako mame vediet kedy je skoro a kedy neskoro 😀

hanam
5. máj 2009

babky co sa tyka chovania niektorych lekarov mam podobne skusenost .preto som aj odisla od svojej dr. ..dorazilo ma ked mi moja lekarka na ziadost internistky odmietla dat urobit krvne testy, ktore internistka potrebovala so slovami, ze ved ona nevie ake parametre sa tam potrebuju. To ma dorazilo. Pritom internistka mi povedala ze to je samozrejmost ktoru musi vediet kazdy lekar, hlavne ak ma podozrenie na gestozu 😒

perla200
autor
5. máj 2009

ale je mi stále zle, som slabá ale zatial nezvraciam....teda štyri hodiny som nevracala....takže výkon.....

ivella
5. máj 2009

hanam,vezmi si k dr.cerealne 2 rozteky,mineralku,po tom ti cukor moc nevyskocii,ale ono vsetko neni len cukrom.Ja uz presne viem ze ked si dam napr.biely jogurt(nemusi byt nizkotucny)s kopou crnflakesov,vobec mi to nevyskoci a po kave(nesladim)mam aj 8.1..
vcera mi moj dr.povedal,ze ma asi tak 10 dni pred terminom hospitalizuju(babo stale vypada byt o dva tt.vacsie),tam rozhodnu kedy bude porod a aky.Prve dieta malo 4200g a to som cukrovku nemala 😅

hanam
5. máj 2009

jej ivella ty mas tiez Mareka 🙂 My chceme tiez, krasne meno 😉

dadkag1
5. máj 2009

Moja prva gynekologicka bola aj pravnicka nebolo by na tom nic zle ale bola som chora ......este som nebola tehu..........a moj obvodny lekar ma poslal na vysetrenie k nej ...........bolo surne..........a ked som dosla do ambulancie doktorka tam nebola a setricke ked som povedala, ze co je tak ma zjazdila ,ze sa musim najskor objednat a to ma dorazilo a to ani nemal napisane ze v surnom pripade kto za nu ordinuje co si myslim je teraz normlane ........okamzite som si vzala kartu a sup ju k inej a som spokoja 🙂

majkaa
5. máj 2009

ahojte chcem sa spytat aky velky vacok ste mali v 6tt, bolo uz vidno fazulku alebo az neskor? Dakujem

juliett99
5. máj 2009

no ja som mala tiez gyndosa ,, co mi bez ziadnych vysetreni povedal,, ze vy dieta mat nebudete,,a na kazdej kontrole kym som uzivala antikoncepciu mi vysetroval prsniky,,
som rada ze som od neho odisla a neverila jeho blabotaniam 🙂

dadkag1
5. máj 2009

majka ja mam foto so siesteho vid album

hanam
5. máj 2009

tak to teda juliet si dobre urobila...bol to dobry blb 😠