Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
10. jún 2010

ozaj mlady uz ma svoj profil bol sa fotit v reklamke tak ho omrknite ak mate chut.
na www.novetvare.sk jeho ID je: Interné ID: 1.0625 😀 😀 😀 😀

kwetinnka
10. jún 2010

My vikend paradicka..konecne teplo tak sme grilovali,gulas varili..kvazi oslavovali mm meniny. Aj by som si tie fotky pozrela..ale neviem sa k nim njak dopracovat...este pokukam.Inak ta cervickovafotka super.. co vas stalo to nafotenie...?? to ked sa niekomu budu hodit tak sa pouziju..alebo vas zavolaju..
Inak to dievxcatko vyzera velkostou ako nasa Lili..:o)

juliett99
11. jún 2010

ahojky takze ste mali super vikendik ako aj my to je faj ze si uz mozme konecne uzivat teplucka 😀
to fotenie a registracia stala 17 eur a ak maly niekoho zaujme tak kontaktuju tu firmu a oni potom nas ci mame zaujem ist fotit alebo do reklamy ale 😀 o do filmu.. no ak zaujme bude dobre a ak nie pre nas uz je Sami davno celebrita 😀
tie opalovacky som kupila v TT v jednom lacnom obchodiku .. no vidis a pritom je od maleho mladsia o 11 hodin xixiix
ona uz ma 72-74 cm a vahu okolo 7400
my len 68 a naposledny sme mali 6350 tak uvidime na poradni kolko budeme mat to ideme 16.6

kwetinnka
11. jún 2010

My ideme v pondelok..a nasa este ani nema 74cm...ma už sice 8 kil...ale nieje taka buchta...tak ja to skusim pozriet este raz.Dnes sme boli piknikovat,mala pozerala potocik,potom som ja bola s mamou nakupovat a ocko s malou sa kupali v bazeniku na dvore

saska73
15. jún 2010

@juliett99 krásneho chlapčeka máš, takého nežného a tá fotka, kde je vážny a má našpúlené ústočká je nááádherná
zaujímavá stránka, môžeš mi napísať prosím do IP, čo stojí také fotenie ?

juliett99
16. jún 2010

@kwetinka
ahojky tak dnes sme boli na poradni krpcek ma 6500g a 68,5 cm nechce sa mu moct rast a papat papa ale herec je v neustalom pohybe.
dostal pochvalu ako pekne sedka a aj cupka e niektore deti ani v 10 mesiacoch tak nesedia a nebehaju 😉
no urcite je to tym ze je taky drobec s neho.
my sme sa zas skoro stale kupali aj v GA v galandii sme boli Sami miluje vodicku uzasne si to tam uzival a teraz sa nudime domka uz aby zas bolo teplucko.
@saska73
dakujeme on sa hrozne rad foti ako vidi fotak uz sa sam steluje 😀 😀 😀
fotenie aj s registraciou na tej stranke stoji necelych 17 ecek a ak maly zaujme tak nas ohlasia. proste nafotia vytvoria profil a potom ak zaujme spoja sa s agenturou a potom oni s nami kedy by sme mohli prist fotit alebo nieco ine no zatial nic.. nevadi nas Sami je aj tak celebrita pre nas 😵

kwetinnka
17. jún 2010

Mne instruktorka na plvsni hovori ze nieje zdrave v takom veku aby deti chodili..teda myslim tak ze ho chytis za ruky a ide...chodza je to vtedy ked sa sam postavi a sam zacne chodit popri nabytku..a tak..lebo pri takej " silenej chody" deti viac spickuju.Nasej to ide toey fajn..aleuž zacina aj sama v postielke.Aspon ti nieje tazky na nosenie..nieje drobny je akurat..a nasa je tiež taka neposedna..a už aj lozite? aj sa sam postavi?

juliett99
17. jún 2010

jejj pekna fotecka Silvika 😉
no co sa tyka chodenia moja my ho nedrzime za ruky, ja ho drzim tak za telicko pod pazusky nenatahujem ho.
on hrozne rad stoji a cupka...
sam sa este nezdvihne ale ked stoji tak sa pekne udrzi a pri sedacke dokaze stat aj chvilku sam.
no lozit sa mu neche ,,ale zacal sa otacat na brusko uz konecne a dviha ritku do plazenia
som zvedava kedy sa nam ozvu na to plavanie nevieme sa dockat ako bude tam maly reagovat 😀

kwetinnka
18. jún 2010

Ono vlastne vobec nejde o rucky,ze by si ho natahovala ale ze opre chrbatik to nieje zdrave.Teiž ked ju chutim by ficala..aj ked ona už par krokov aj sama spravi.My sme sa najprv plazili pootm stali a az potom zacali liezt..zacala neskoro..ale už jej to ide super...som si myslela ze tuto fazu uplne preskoci,už sa postavi o hocico..tak uvidme kedy sa rozbehne sama.
Na to plavanie nedam dopustit aj ked už asi na dalsi kurz nepopjdeme..budem si setrit na vodicak.A ked ste boli v tej galante nebola mu zima vo vode?nam už vcera prisla autosedacka..som si vydrazila Romerku... tak som sa tesila.

juliett99
18. jún 2010

no ved uvidime kedy mlady zacne chodit a ci aj vobec bude liezt.
teraz spinka od pol 10 bol hore a nie a nie zaspat este aj teraz sa branila to uz pritom bol jdovaty.
ja si tiez myslim ze pojdeme len na to jedno plavanie ,, a v GA mu nebolo zimka akurat boli tie velke horka a my sa kupkame aj doma v bazene..
osusime a ohrievame sa na slniecku no len teraz sa pocasko zas pokazilo co je otras ☹
vodicak je dobra vec ja ho mam tiez len 2 roky az teraz banujem ze som si ho nerobila skor.
no super uz mate autosedacku nam zatial staci vajco pre naseho stuplika 🙂

kwetinnka
18. jún 2010

Tiež sme zatial vo vajci..ale už na dlhsiu cestu by som hcela nieco poriadne..lebo ona v tom velmi rada nieje.My sme chodili na dva kurzy..a predsa to je nieco okolo 300E

juliett99
18. jún 2010

aj nas maly je nespokojny uz vo vajci ,, ale to som si uvedomila az ked sme predali nas stary kocik aj s vajcom a svagrina nam pozicala vajco od CAM ale je take ine mne sa zda nepohodlne.
a aj maly viac plakava ked ideme na cestu. A tak neviem ci nemame aj my uz kupit sedacku tu od 9 kil , ale to zas maly je asi este drobcik do toho nie??
to hej ved aj tento kurz mu platia nasi teda stary rodicia 🙂

juliett99
20. jún 2010

ahojky ,?
ako ste vikendikovali?? my celkom fajne.. 😀
od utorka uz aj nam zacina kurz plavania tak som zvedava aka bude reakcia krpcoka🙂
a este pridavam foto Samiho zubka konecne s aho podarilo nafotit! 😀 😀 😀

kwetinnka
21. jún 2010

Noo kraasny zubok...už aj on bude selma zubata:o) V niektorých tých sedackach su aj takle vlozky...a daju sa upravovat na vysku tie opraty takze by nemal byt problem...treba ju mozno v obchode vyskusat...my mame Romer a je este velka ale da sa prosposobit.Treba si pozriet testy na nete...najlepsie su Romer A MAxi Cosi Tobi...kazda stoji okolo 200..ale urcite su aj ine dost dobre.Tak drzime palceky na plavani...

sweet84
21. jún 2010

ake pekne fotky, ste pridali! my sme este neboli v poradni teraz ale naposledy mala 7 a pol tak teraz ma urcite 8-9 ona je kratka a baculka, ale je super ona straasne dlho stvornozkuje a asi 2-3 tyzdne sa stavia na nohy, krasne stoji, to neni skodlive, ked to robi sama? aj my sme boli na kupku ale sa mi zmazali fotky ☹ ale bola krasna a sexy v bikinkach 😉 . a je stale este vo vajicku aj ked ju uz nikto neunese ...

kwetinnka
21. jún 2010

Ak sa sama stavia je to v poriadku my sme sa najprv plazili potom stali a az potom zacali liezt...dnes už presla celu postielku.Tak ale je sikulka ze jej napriek tomu ze je baculka kila v pohybe neprekazaju..lebo niektore deti sa ani nehnu..

juliett99
22. jún 2010

ajojjjjjjj kwetinka ako??, co dnes porabate???????????
plavanie bolo superrrrrrrrr,, maly bol stastny a vobec neplakal ako jediny a ako jediny vie sediet su tam 2 kusy chlapcov starsich a ti este nesedia.vo vodicke sa citil jak rybicka chcel hned plavat ,, smial sa, kopkal s nozickami a recnil len jeho bolo pocut a vsetkych zabaval ako plava ,,, xixi skoda ze nas nemal kto fotit
na buduce chcem vziat mamu zo sebou.

kwetinnka
22. jún 2010

Tak to je super ze sa mu pacilo..velky plavec...nasa sa už ponara aj bez signalu herecka...Nasa sa dnes rozhodla za mnou liezt hore schodmi...herecka...už by sa mohlo konecne oteplit..sak teple veci ani pomaly nemame..keby som nemala kabatik co nosila este v zime ani jej nemam co obliect

juliett99
23. jún 2010

ajojjjjjjjjjj
no zajtra pokracujeme tak hadam bude zas tak super,, pojde aj moja mama tal porobi nejake fotky a berieme aj kameru 😉
no a my mame tiez novinu maly zacal chodit za rucicky pekne dokaze sam stat ,, ale este sa nepusta sam,, no je na nom vidiet ze uz chcem ist sam 😀 😀 herec ja som vraj v 9 uz chodila sama ak dohovie ci nebude sikovny po maminke 😝
juj ani nevrav nam su vsetky bodycka v podstate dobre ale rukavy kratke uz nech je teplo nech vynosi veci co ma.. ale tak dnes uz bolo celkom fajn

kwetinnka
1. júl 2010

Ahooj Julie..dlhsie som tu nebola..mali sme taky ulietany týzden,mala som tu svokru a navstevu z manzelovej rodiny.Tak ako dopadlo plavanie?My u mame zas bazen vonku..pojdeme sa kupkat..Tak aspon tie letne veci vynosi...aj tak doma beha len v tricku...sedi na trave a papa ribezle:o)

juliett99
28. júl 2010

ahojky moja
no ako vidim ze ked sem my dve nenabehneme tak je tu tichoooooooooo ☹
ja som sem nemala ani cas chodit ked bolo telo vypadli sme z nasej sauny a boli cele dni vonku..
a teraz ked sa ochladilo sa viac motame domka tak si aj cas najdem na netik..
Ako sa ma Lilinka,? co mate nove??

kwetinnka
29. júl 2010

Noove nic take..tlacia sa nam horne zubky..a už vyberame narodenine darceky..ani to nieje pravda..ak to leti..a vy ako? plavat chodite?? paci sa mu...?

svistik
17. nov 2010

Alhojte dievcata!!!
Ako sa mate? Ja som tu sto rokov nebola!! Hanba mi! A samozrejme sa vraciam ked potrebujem radu ☹
Dievcata, prosim Vas... Neviete mi poradit? S malou sme dnes boli na pohotovosti a dostali sme antibiotika... a ked sme sa vratili tak som zistila, ze ma jeden prsnik vacsi ako druhy... Nema tam hrcky ako ked su zdurene uzliny... proste je vacsi ☹
Zlakla som sa, i ked si stale nahovaram, ze to bude z tej choroby... Neviete nahodou??

kwetinnka
22. nov 2010

Fuuha tak to pocujem prvy krat...a co jej bolo? a mala to az po davke atb alebo este pred...ja vobec netism co by to mohlo byt...
Inak gratulôujem k rocku:o)

kwetinnka
2. máj 2013

AAAAAAAAAhojte dievcata stare aj nove,rada by som obnovila tuto temu....bola by som rada keby to tu znovu ozilo...

perla200
autor
3. máj 2013

ahoj kwetinnka....deti nam rastu ako huby po daždi že?
@kwetinnka

kwetinnka
3. máj 2013

veru veru,a tak nejak nahodou som si otvorila stare casy....my uz cakame aj druhe 😀

perla200
autor
3. máj 2013

@kwetinnka vidím....gratulujem!

kwetinnka
3. máj 2013

a vy sa ako mate??