• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

3. mája 2013 
autor
idem si lahnúť, dnes som mala velmi ťažký den...dúfam, že zajtra bude lepšie...hned ráno sa ozveme...dobrú noc a kto môže príjemný sexík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime.. mozno aj nam doktorko dovoli,, a vyskusame, :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak ja som mala problem aj bez tehu byt hore tak neviem ci aj teraz by to nerobilo problem :unamused:
5. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perla aj si myslim ze by sme uz mohli ale bojim sa :unamused: Prajem dobru noc a ozvi sa nam rano ako ti je.papa
5. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku perluska, a nech uz je vsetko ok,, budeme cakat ako vam je,, moja,, :slight_smile:
5. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si bola urobit chlieb s bravcovou mastou a paprikou ,normalne nniekedy nechapem ,ze ked nieco vidim tak na to dostanem riadnu chut :grinning: tak je to aj s milacikom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku perla a hlavne nech sa ti polepsi :slight_smile:
5. máj 2009 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka aj ja mam take chute ze nieco vidim a musim to mat...naposledy manzel salel lebo som si robila zemiakovu babu o jedenastej vecer..a pravdaze som ho vyhnala nech mi ide nastruhat zemiacky :grinning:
5. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som si dnes musela dat vifonku, normalne som nevedela dockat kedy vychladne,, :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vifonku aj ja mam rada ale len tie sliziky z nej..zvykla som to jedavat na internate
5. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som polievkova,, zatial som pekne poctivo papkala len domace polievocky... ale dnes proste malinke chcelo vifonku,, :slight_smile:
5. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja velmi lubim svokrine polievky ona robi take paradne huste a take tie klasicke
5. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vifonka juj ani nevravte ja milujem tie instantne cestovinky ,ale tie doplnmky nemusim zalievam si ju z bujonom mnam ,,,,,,,,,,,ste mali co spomenut
5. máj 2009 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka to je dobry napad stym bujonom,to ma nenapadlo :sweat_smile:
5. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked nie v kazdej su dobre tie dochucovadla a ja mam slepaci bujon rada a pride mi ako nedelnajsia rezancova tu zboznujem
5. máj 2009 o 21:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ani mna tiez si tam tie blbosti davam cez sitko..
inak ja kym som nebola tehu tak ked bola polievka tak ma pomali nahanali,, a teraz sa neviem dojest. :slight_smile:
inak moje pekne pre dnes sa lucim idem hodit sprsku,, a hajde do hajan,, zas ma nejako lame,
zajtra popismenkujeme :slight_smile: :slight_smile:
5. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz tiez lucim sak so tu dnes cely den uz len hodit sprchu Tak dobru nocku a drzkajte sa pa :wink: :slight_smile:
5. máj 2009 o 21:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juliet tak prajem dobru noc :grinning: Dadka tu vifinu s tym bujonom idem vyskusat...mala som sice pizzu ale polievku este zvladnem :grinning:
5. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka ale staci ti ho dat iba taku stvrtku sak uvidis podla chuti pa pa
5. máj 2009 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko,, este spinkate tehulky?? :wink: :wink:
6. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: Ja som hore nedobrovolne uz od 5:30 :angry:
6. máj 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silviska a to preco?, si oik??? :astonished:
6. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie som ok, ale zobudil ma budik a musela som vstavat do prace. Taaak sa mi hrozne nechcelo, este aj pocasie je take o nicom.
6. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no silvus tak to mame podobe :wink: dobry den babule :wink:
6. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je nove vo svete tehuliek? :grinning: :grinning: :grinning: my kopkame ako dubkacikovia :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak ja som sa dnes koooonecne poriadne vyspala,vecer dosla mama a vzala syna k nej,tak sme si s muzom aj uzili...my mozme :grinning:
niekto sa tu vcera pytal na polohy,tak u mna vyhovuje len jedna jedina,obaja na boku(samozrejme drahy vzadu-nemusim pri tom vobec nic robit,takze sme spokojni obaja :grinning: :grinning: )
6. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky hanam, :slight_smile: :slight_smile:
to je super ze uz kopkate,, aj ja uz by so chcela citit bublinkovanie ci steklenie,, :wink: vcera vteme novembrovky babenky pisali,, ze uz citia bublinkovanie,, a su v 15tt ,, je to mozne,?
6. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett,je to mozne,aj ja som to citila uz v 15.tt....ale len pri druhom,pri prvom "az" v 18-om.
a pocitam ze hanam uz neciti steklenie ale riadne kopance,ja som si minule polozila kavu na brucho a asi sa to niekomu nelubilo,tak mi ju vykopol/vykopla? a vyliala som ju :sweat_smile:
6. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanam praca slachti :slight_smile: Aj ked ja ani veru nepotrebujem byt vyslachtena :grinning:
My uz tiez kopkame, ale momentalne asi babeno spinka. V 15tt mozno citia pohyby druhorodicky a vyssie...
6. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata!!! pozeram, ze ste uz prebarali aj milovanie... mne sice moja doktorka nepovedala nic, ale ked som bola na velku noc s krcami v brusku na pohotovosti tak ten lekar nam zakazal milovanie a pritom povedal, ze ten fyzicky kontakt nevadi, ale ze orgazmus sposobje kontrakcie a to by mohlo uskodit, ale na internete som nasla ze orgazmus uskodit nemoze tak ja uz neviem... my uz tiez abstinujeme5 tyzdnov :frowning2:
6. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcela by som sa spýtať, kedy vám bolo začať vidno brucho?? :slight_smile: Ja mam totiž už teraz bruško, ale to je také to sadlové :grinning: tak preto sa pýtam kedy sa budem mocť začať vyhovárať, že to nie som tučná ale tehotná :sweat_smile:
6. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok