• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

3. mája 2013 
veru darhe su riadne ...............nech je uz leto :slight_smile:
6. máj 2009 o 13:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
infinity ,,
to teda hej,, ten nas stal 2,65 eura,, a to mal 1,4kila,,ale bo doobry,, manm,,
6. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet tak to super ,ze si natrafila na taky dobrucky ja som mala minuly tyzden ale nebol vobec sladky :frowning2: no co uz
6. máj 2009 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru bol dobry,, ale uz radsej pockam kym budu lacnejsie,,

ja vas teraz opustam uz prisla moja hodinka,, idem si bucnut paaa :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie babenky, nebolí ma to, keď depilujem, povedala by som, že ešte menej ako keď som nebola tehu. Žeby tie hormóny "šťastia"? :grinning:

Ale melónik, tak to by sme si dali. Ale ešte predtým počkáme na dobré májové-júnové jahôdky. Mňam, mňam. Kto bude potom dávať dole tie kilá?????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet pekne oddychuj pa
6. máj 2009 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vítajte tehulky....no ani neviem, kde začať....ja som pribrala 24kg...myslím, že som jasná víťazka:slight_smile: po včerajšom útoku na môj črevný systém som zhodila 2kg...

infinity...ani nehovor, melony milujem....ale v blave sú predávajú také umelé....nič moc...ale inak ja som tri mesiace sa tesila na velkonočné hody - šunky, klobásy a tak...a dva dni predtým minapuchli nohy a dr. povedala, že nič slané...skoro som plakala...ale nohy odpuchli a ja som sa natlačila aj tak:slight_smile: a nohy nenapuchli....

a teším sa na ovocie, zeleninu - hlavne na hrach, mrkvu, broskyne, maliny...potom na kukuricu, ktorú nebudem môct, lebo už budem kojiť....ale čo už
6. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Perla-to je super ze uz ti je lepsie :grinning: Ja som akurat prisla z vychadzky..ale cely cas mi prsalo-takze super :angry:
6. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulka tak to je skoda ,to pocasie je hadam skarede vsade :frowning2:
6. máj 2009 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ste hrozne rychle ved vas nemozem docitat a to som tu nebola len chvilu. Mnamky melon, robite chute ale ja som este ani ziaden nevidela tento rok. Dala by som si taky cervenkavy a sladunky a stavnaty :dizzy_face:
Aj maliny by som si dala alebo take tvrde broskynky.
6. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas je fakt neprujemne aj vietor fuci ako sprosty:(
6. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ringyo ďakujem a zároveň blahoželám..a koĺký si tt??a som veľmi rada že si napísala...sa teším.... :slight_smile:
babulka ja mam naviac 16kíl..zatial... :wink:také malé sloníčatká??? :wink:
6. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ty si uz v 38tt a ja len 31tt a uz mam 15kg navyse :angry: ja si hovorim ze uz som jak korytnacka :grinning:
6. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sewas zienocky,, tak uz som hore vyspinkana do ruzovkava,, :slight_smile: :slight_smile:

co sa tyka pocasia,, tak tu stale nic ,, ale cakam ze kedy to pride,
6. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ja jem jak kyselina, co mam robit aby som nemala stale nieco v puse?????
6. máj 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvuska tak to teda netusim, ja tiez nieco stale tlacim ale najviac pijem ,lejem do seba mineralky a dzusiky
6. máj 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si bola len pekne zakurit ved to je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

silvuska hadam tomu sa neda ubranit ,ako som v stala tak tiez nieco papkam a idem si urobit palacinky :sweat_smile:
6. máj 2009 o 15:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak,, to nase drobciatka,,, si pytaju,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dadka palacinky mnaammmmmmmmmmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tlacim jedno cez druhe a vobec mi neni z toho tazko...keby mi je tazko tak takto nehlcem. Mala by som veru aj ja viacej pit :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty chutě jsou zvláštní, ale já jsem ráda, že u mě je to tak: já mám totiž chutě na ovoce a to od začátku těhu, takže pokud doma nemáme aspon 4druhy ovoce tak jsem na prášky...ale jinak předvčerem jsem měla i čokoládkový deficit :grinning: no ale od včera tu předemnou leží otevřená čokoláda a nic.. raději si dám hrušku :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v noci se budím na žízeň..každý den ve tři ráno vypiju skoro půl litru :grinning: přes den pak asi 3l jak kdy..
6. máj 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak presne som ja na tom takto,, ulne od zaciatku som na ovoci,, normlane na kila,, :wink: a to dokonca aj v noci, a tiez chodim stale pit.
cokoladu som nejedla ze ani nepamatam,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet..ja zas tej cokolady mozem aj za kila :angry: :grinning:
6. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred otehotnenim som aj ja bola zavislacka na cokolade,, ale teraz ,,je na stole a mne ani na chut nepride, zato ovocie,, kiwi, ringloty, jahody, pomarance,, hrusky,, atd,, v sobotu som si otvorila plechovku ananasu ,, sama som ho zjedla,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zo slaneho a to dokonca aj z chleba mam kyselinu, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka prave ze aj ja som hrozne na sladke, ale aj na kysle a slane :grinning:
6. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejj silvuska ty mas termir velmo pekkny 9.9.9 ,, super,, ja mam ze 9.11.9 ale uvidime kedy si naplanuju nase drobciatka cestu von.. :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsem ráda že nejsem sama..minule jsem spořádala celou skleničku beraních rohů.. :slight_smile: a na ovoce mám chuť, ale na nějaké zvláštní na tuto dobu netypické.. jako švetsky, ringle, jahody a podobně..naštěstí se občas něco v obchodě objeví..jinak na jahodách jsem stále zatím na mražených ze zahrádky :slight_smile: ale už kvetou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som mala dnes jahody..mnamka :grinning:
6. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz spraskala kiwi,,
inak este mi berie kvasena kapusta,, minule som zjedla,, asi pol kila sama,, a nic,, sa nestalo,, malinekmu drobcekovi asi tiez berie,, :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tiez taky tyzden ze mi brala kapusta:D :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mne bere skoro vsetko,sak to poznat na vahe :angry:
6. máj 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok