• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

3. mája 2013 
Mimi, ja som si myslela, že už sa tešíš z bábätka. No čo budeš musieť ešte chvíľočku počkať. Ale aj tak ty to máš už za pááár. :grinning:

Svištík, neviem či sa toho zbavíš, ale ak máš pocit, že je toho veľa skús sa opýtať v poradni. A takého pstruha by som si veru dala. :wink: Mńam, mňam.
8. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ... dakujem... velmi si ma nepotesila :slight_smile:, problem je, ze do poradne mam ist az 19.maja, cize za tyzden a pol... no mozno budem nutena ist skor... ta lekarka so mna uz musi byt chora, ja som tam s kazdou blbostou :slight_smile:
8. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svistik, ale veď nato tam sú tí lekári :grinning: :grinning: :grinning:

Babullka, prečo si sa rozhodla meniť pôrodničku? Našla si niečo lepšie??? :slight_smile:
8. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pravdu... len si uz niekedy pripadam ako hotentot :slight_smile:. dokonca aj moja mamina tvrdi, ze sa nemozem tolko skumat a pozorovat, ale ja sa o malicke bojim a naozaj pojdem k lekarke radsej 10x zbytocne ako raz neskoro :slight_smile:

Idem spinkat... to slniecko ma nejako zmohlo :slight_smile: Prajem vsetkym krasny zvyysok vecera :slight_smile:
8. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Andrejka :slight_smile: No ja som povodne chcela ist rodit do Ilavy,ale kedze som stale na rizikovom,tak sa bojim,lebo Trencin ma lepsie vybavenie pre babenka ako Ilava a zalezi hlavne na tom aby bolo v poriadku moje malicke,tak preto....Ale Trencin mam zas dalej,tak sa bojim aby sme to tam potom stihli :grinning:
8. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svištík dobru noc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Babulka, ako ďaleko máš do Trenčína? Ja som tiež nešla rodiť Andrejku do Popradu, ale do Kežmarku. To bolo 15-16 km, a stilhli sme to len tak tak. Ale to som ja ostala doma do poslednej chvíle. A obdivujem môjho manžela, aké železné nervy má. Nastúpili sme v Poprade do auta 10,40 a 11,15 bola malá na svete :grinning: Ale toto neodporúčam nikumu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže ak to nemáš veľmi ďaleko, a nenecháš si to na poslednú chvílu - stihneš.
8. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No do TN to mam po dialnici asi za pol hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aj tak sa mi to zda byt dost :angry: ..To si mala vazne len tak tak,ale ja nechcem ostavat doma az do poslednej chvile...ja budem isto ako prvorodicka stresovat hned ako sa zacne cosi diat :grinning:
8. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neda my nenapisat Andrejka .Takto isla rodit moja segra.Bol ju v tedy zaviest teraz uz moj manzel a to do najblizsej nemocnice mame 20 km a stihli mse to za 11 minut a za 15 minut nam segra volala ,ze mala ja na svete. :slight_smile:
A to uz v aute moj manzelik sledoval ,ze bolesti ma uz kazde 3 mimuty.Este ,ze sa nic nestalo s autom ,lebo hadam by sme si to skusili ako je odrodit.
Neni to sranda nechat si to na poslednu chvilu. :wink:
8. máj 2009 o 20:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka tak to urcite nebudes sama. :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 20:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj dadka, potešila si ma, aspoň viem, že nie som jediná streštená :grinning: :grinning: :grinning: Len ja som po prvej skúsenosti nechcela ísť hneď.... no a to sa potom rozbehlo...... :wink:
8. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka myslis ze aj ty budes stresovat? :grinning:
8. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mi nehovor. :sweat_smile:
8. máj 2009 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aspon nebudem sama :grinning: ja uz mam teraz stresy ze ako to zvladnem :confused: a to mam este vydrzat 8tyzdnov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
každá bude stresovať....ja niekedy si už teraz myslím, že idem na to:slight_smile:))) ale nastastie nejdem.....
8. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a to som zvedava ako budu reagovat nasi manzelia :grinning: neviem si mojho predstavit....on sa strasne o mna boji uz od zaciatku ako som mala problemy
8. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte moje krasne tehuky kde ste vsetky? :sunglasses:
9. máj 2009 o 14:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tu...ale polomrtva...lebo mame brigády odvčera a ja si už necítim nohy :unamused:
9. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co kedy vcera skoncili a v akom stadiu ste?
9. máj 2009 o 15:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj manzelik bol vcera tahat to dreva na vazbu ,a dnes isli opat ale uz len dokoncit a troska pocistit :slight_smile:
Isli len dvaja a takj mi netreba tak vyvarat,Ale mam u seba segrusku tak ju zneuzivam :grinning: :grinning:

Ti verim, aa este po tej chorobe,A manzelik ako?Sa dal dokopy?
9. máj 2009 o 15:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my kožujeme zvnútra...už to vyzerá velmi dobre:slight_smile:)))))

manžel je nezmar...chvalabohu....dadkag vy ste v akom štádiu?
9. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial mame postavene iba pivnice,a to mame podpivniceny cely dom a aj garaz.Mame super teren :grinning:
Postupene uz pojdeme do hora.Podlazie a podkrovie.No uvidime ako to pojde ,lebo robit mozeme iba na vykend ,takze sobota.Osobne my to terz vyhovuje .Sama vies ked sme ako slonicatka. :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 15:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata!!! mne je az smiesne ako vsetci prerabame... Ja sa normalne uz nemozem dockat kedy budeme mat dokonceny byt... teraz sme u mojich rodicov, uz od Velkej noci tazko sa mi na to zvyka, ked som bola zvyknuta n asukromie a vlastnu domacnost...
Uz nech to mame vsetky za sebou :slight_smile:
Dievcata!!! Nemate niektora psa?? Pytam sa kvoli tomu, ze moj pes je v podstate taka macka ziarliva a vzdy sa ku mne tulila a dnes na mna normalne prvykrat zavrcala... a hovori sa, ze pes citi ked je zena tehotna, tak neviem co si o tom mam mysliet
9. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to ešte mate dlhú cestu pred sebou:slight_smile:

my sa dúfam tak za tri štyri mesaice sťahujeme....dúfam teda
9. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie... ide to rychlo... a za mesiac a pol by sme sa mohli vratit uz domkov :slight_smile: .... takze mozno skor ako vy :slight_smile: ... stierky uz mame vsade nove, uz mam v niektorych miestnostiach aj dlazby... kuchyna sa nam uz robi... a kupelna sa zacne v pondelok ... tak dufam, ze to bude coskoro...
9. máj 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ti prajem aby ste to nejak zvladi,niej nad vlasten byvanie. :slight_smile:
Sice my s tym nemame problem,lebo byvame na takej chtke vedla Minkovho rodineho domu.A som stastna .Lebo kym sa budeme stahovat ,to moze byt za takych 5 rockov. A vlastna domacnost je valstna domacnost.

Svistik o takom som nepocula este.Ale ze ked ti pes lahne na chrbat a ocurat ,tak ho treba dat utratit ,lebo ,ze stratil respekt.
A rychlo doprerabajte. :wink:
9. máj 2009 o 15:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.... neviem preco na mna tak zle zareagovala... az som si poplakala... som strasne precitlivele a hrozne sa ma to zamrzelo, ze pes, ktoreho mame 5 rokov, zije si ako v bavlnke, vzdy sa tuli, rad hladka a dnes som si ju k sebe pritisla a zavrcala...
9. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svistik nemusi byt nic zle, mozno len nieco zle zjedla a dobre jej to nesadlo.Pockaj a uvids,co sa bude diat. :wink:
9. máj 2009 o 16:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,tak nam uz dnes dali podlahy :grinning: uz len omalovat a mozeme sa stahovat :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulka!!! ja ti normalne zavidim!!! Nam strasne vela casu zabralo prerabanie elektriky :slight_smile:, ale uz by to malo ist rychlo!!!
ako si sa mala cely den??
9. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok