Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

leri
12. máj 2009

pisem ako madar..........arkad 😀

hanam
12. máj 2009

silvus oblecko uz kupujem postupne teraz, aj kocik a postielku sme kupili. Ja som bola za teoriu, ze ked je uz taky tyzden ze babatko je mozne na 100 percent zachranit aj ak sa narodi predcasne tak uz budem kupovat. 😉

hanam
12. máj 2009

perla fakt sme narovnako...ako to prezivas? Mna strasne zacina boliet chrbtica a maly je taky hyperaktivny. 😉

juliett99
12. máj 2009

dakujem leri,, sii zlata,, tak uz viem kde to je,, isli sme okolo do baumaxu,, 😝 😝 😀 😀 to uz najdeme

silvuskaa
12. máj 2009

hanam to je dobra rada, dakujem 😀 ked tym malilinkym vecickam sa neda niekedy odolat...ja som zatial kupila len 2bodynka viac sa teraz este bojim

hanam
12. máj 2009

silvus a kedy planujes kupovat kocik? Ja som bola tiez v napati kupovat nekupovat, ale vydrzala som. Stale som ale pozerala na tieto stranky http://tehotenstvo.academy.sk/index.php kde pisu vela o vyvoji babatiek a podla toho som pockala 😉

juliett99
12. máj 2009

hanam aj ja tuti stranku sledujem ,, a pozorne citam ako sa nase drobatka vyvyjaju,,, 😀 😀

ja zatial nemam kupene nic ani zatial neplanujem ist kupovat,ale tak priebezne sa informujem,. necham si to na september,,, 😎

silvuskaa
12. máj 2009

ano aj ja som uz bola par krat na tejto stranke..je dobra. Kocik este neplanujem kupovat to asi az nejako v auguste 😉

hanam
12. máj 2009

baby co poviete na toto, kolegyna nam dnes oznamila ze jej dcera ma sarlach. Nemoze to prenasat? Nie je to velmi nebezpecne?

juliett99
12. máj 2009

hanam to teda veru ani netusim,, no ale hadam nebude sa prenasat. 😉

hanam
12. máj 2009

som pozerala a teraz mi dalsia kolegyna tvrdi ze ak som to uz mala alebo som ockovana tak to nedostanem. Nuz musim zistit spravne informacie. Bojim, bojim 😖

juliett99
12. máj 2009

ja si myslim ze si urcite bola ockovana,, 🙂 🙂

hanam
12. máj 2009

uz som zistila od maminy, vraj som ho uz mala, ufff

juliett99
12. máj 2009

to je super,, aspon sa nemusis stresovat,, 🙂

hanam
12. máj 2009

to teda, taketo spravy ma vzdy rozrusia...este 15 minut a odchadzam z prace...huraaaaaaaaaaaa.....budem spinkat 🙂 🙂 🙂 😀

juliett99
12. máj 2009

aj ja uz sa ukladam,, ja mam uz tiez soju hodinku,,, 🙂 🙂 🙂 tak aj tebe pekne snicky,, 🙂

hanam
12. máj 2009

aj tebe 😉

perla200
autor
12. máj 2009

ahoj hanam...ja to dobre znášam teda...ale už mi býva hrozne teplo.....myslím, že proti týmto chorobám sme boli zaočkovaný.....

silvuskaa
12. máj 2009

Vsetky spinkate? ja sa ulozim do postele najskor o 21hod. Teraz som v robote ☹

andrejka10
12. máj 2009

Ee, silvuskaa, všetky nie. Ja som sa práve dobre nabaštila a teraz si tu čítam, o čo som zatiaľ prišla 😀
Ale niečo sladkééé by som si ešte dala. 😀

silvuskaa
12. máj 2009

ja som sa tiez napchala bagety s pomazankovym masloma teraz mam chut na horalku, mam ju tu v sufliku ale stale to oddalujem ze si dam az za chvilu aby som stale len netlacila nieco do seba 😀

juliett99
12. máj 2009

ahojky tak uz som tuuuu,, 🙂 🙂 🙂 je mi uz super,, zobudil ma hlad,, dala som si ako inak polievocku a teraz tlacim kalerab velky jako svet 😀 😀 teda uz je skoro po nom,, 😝

andrejka10
12. máj 2009

😀 😀 😀 😀
Pozerám, že chutí každej.

saska73
12. máj 2009

čaukyčau, ešte som dnes nespala ale určite zalomín na chvíľku - zňuchávam, čo by som zjedla, podol by ten kaleráb 😀

silvuskaa
12. máj 2009

ja by som si taaaak zdriemla................ale viete co? Kaslem na to dam si horalku 😀 😀

juliett99
12. máj 2009

daj si silvuska,, daj, ed mas chut,, 😉 😉 no ja som uz zjedla dost ale nejako sa este neitim full 😝

perla200
autor
12. máj 2009

no aj ja som dnes za zdravú výživu....napchávam sa jahodami a melonom....prevencia proti zavodneniu......

silvuuska aj ja idem zajtra, pozajtra do práce, som zvedavá čo tam bude, lebo dva týzdne som tam nebola a v stvrtok idem posledný krát....

silvuskaa
12. máj 2009

jej Perla ty sa mas, ja tu mam taky strasny stres a mame hrozne navalovu robotu, chvilu nic a potom neviem co skor, kazdy den tu trcim 10-12hod. Som niekedy uplne zufala.

perla200
autor
12. máj 2009

no silvuuska. aj ja mam takú prácu, ale ja som to vyslovene prehánala, ked mi dr. odporučila PN tak ja som bola v práci aj v sobotu....ale už som zistila, že malá je najdôležitejšia....a preto som sa prestala jedovať a stresovať kvôli práci, ved silvusska už ti to v podstate môže byť jedno...kasli na to🙂