• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

3. mája 2013 
ahoj Perla..mna krize uz druhy den neboleli :grinning: som taka rada :slight_smile: brusko sem tam zaboli aj mna ,ale mna skor tak taha
13. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co ako vase babatulka??????????,
To nase je poslednych par dni aktivne sa niekdy vecer uz s manzelikom smejeme,ze najskor vystraja a potom ,ze maminku potrapi,a poriadne sa ani nepohne. :slight_smile: :slight_smile:
To bude riadny spekulant z neho :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to robí aj moja dadkag....najprv je aktivistka....potom je partizan.....to je normálne, lebo už majú malo miesta....
13. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranoko uz som v praci :wink: :wink: :wink:
14. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim ze este vsetky sladko spinkate :slight_smile:
14. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno tehulky. Nie všetky nespinkáme. :slight_smile: Prišla som len narýchlo nakuknúť. Musím kráčať s andrejkou k logopédke.
Juliet teším sa spolu s tebou z dobrých správ z poradne.
Babulky príjemný deň. :slight_smile:
14. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som v práci:slight_smile: posledný den...... ja som od pol piatej hore....
14. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perla vychutnaj si posledný deň. A poriadne sa popozeraj, na to, čo ti vôbec nebude chýbať. :slight_smile:
14. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: Aj ja som uz v praci a od 5.45hod hore. To je dnes pocasie, keby mozme byt aspon v postielke.
14. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla ty sa mas ze posledny den, ja este dva tyzdne :frowning2:
14. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanam Perla vy sa mate obidve, ja este maj a jun a viac by som uz nechcela tak uvidime. Kedy by som mohla ist najskor ked mam v knizke termin 5.9.? Da sa aj 8tt dopredu?
14. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvus hej postel to je to po com aj ja od rana snivam :wink: boli ma chrbat jak hrom a to musim sediet za kompom lebo je veeeeeela prace :angry:
14. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hanam...ja sa dám na PN tie dva týždne...nevládzem a opúchajú mi nohy a zbytočne to tu len naťahujem, lebo náhradu tu mam od februára....tak nech sa realizuje, už sa nechcem pústat do ničoho a od pondelka budú nové projekty, tak nech sa dievča realizuje.....

silvuska...záleží od lekára...nasa doktorka mi dá 8t pred pôrodom....
14. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj lekar myslim ze tiez nerobi v tomto problemy. Inak neviete ako je to s dovolenkou, mam este 23dni a kedze by som mala ist na matersku od cca polky jula, mozem si ju vycerpat vsetku alebo len cast?
14. máj 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
všetku....teraz máš nárok na celú dovolenku...aspon ja som čerpala celých 20 pracovných dní :grinning:
14. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem perla, lebo vraj keby dam vypoved alebo dostanem vypoved vtedy je to trocha ine, mala by sa doplacat dovolenka keby je cela vycerpana.
14. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvus kazdy lekar by ti mal dat 8 tyzdnov pred. To sa nemusis bat, ved dovodov je vela :wink:
14. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvus len v pripade vypovede, kvoli nastupu na MD sa dovolenka nekrati ani nedoplaca. Mozes si ju vybrat celu. :wink:
14. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako tehotnej ti nemôžu dať výpoved....
14. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze ti len skoncit pracovny pomer ak ho mas na dobu urcitu :wink: doplnujem perlu
14. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypoved som myslela vseobecne nie v tehotenstve :wink:
14. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha...no ano hanam...presne tak:slight_smile:))) si na dobu určitú?
14. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale uz som si predlzila. Akurat sa mi materska pocita s minuleho roka a tam som este namala plat na maximalnu. ako si na tom ty?
14. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tri roky na dobu neurčitú, takže ja mam vysoký hrubý príjem (celkom teda) a počíta sa to 70% z hrubého príjmu že?
14. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie 55 % denneho vymeriavacieho zakladu z hrubeho prijmu v kalendarnom roku predchadzajucom roku nastupu na MD :wink:
14. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanam a počítajú sa do toho aj napr. príspevok za riadenie ?
14. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ho mas zahrnuty v hrubom prijme tak ano, aj odmeny :wink:
14. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak konecne sme napapani:slight_smile: To je super ze dovolenku si mozem celu vycerpat. Vy ste si ju dali, ale planujete dat preplatit alebo ste si ju vycerpali?
Ja som pracovala min.rok do maja v zamestnani kde som mala v zmluve uplne smiesny plat a od maja az doteraz mam mzdu celu na paske.
14. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no je to aj tak bieda všetko:(
14. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perli bieda to je,ale bude este viacej, preto zatial stale pracujem :unamused:
14. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok