• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

3. mája 2013 
hej mala si kontrolu?? aj nechali nejaky listok ze ta boli pozriet co teraz??
14. máj 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kontrola tehotnej žene? Veď tu niekto písal, že k takým nechodia. A teraz čo???
14. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo chodia..ja som si dala zaciatkom tyzdna ziadost do socialnej ze nebudem dva tyzdne doma ale u nasich lebo nemam muza doma...a keby som odpadla..co sa mi stava...nikto by ma nenasiel,nechali mi listok,dnes som tam volala a ta pani mi povedala ze doktorka mi mala prilozit sproevodny listok k pnke ze o tom vie kde budem,ale on mi povedala ze mam napisat ziadost.A doktorka ma dofcu,na kontrolu idem az 1.6, tak jej to poviem potom aby to tam dopisala.
14. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy hovori ze sa teraz zdvojnasobili kontroly,koli tomu ze ludia aby neboliprepusteny sa hodili na on,,,tak chodia a snoria
14. máj 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky som tu len na skok :slight_smile: Som spominla pustil nam PC ,tak som zbehla k svagrinke. :slight_smile:

Ako sa mate?

Dnes som bola na prehliadke,skoda ,ze mi uz len pocuva srdiecko a nerobi sono ja som vzdy bola rada ked som mohla vidiet to nase malinke. :frowning2: NO som rada,ze je v poriadku.
Konecne od buduceho tyzdna uz nemusim spavat na podvyhnutej posteli.Parada. :slight_smile: Malinke sa vratilo a uz netlaci na krcok maternice.
Najblizsie idem do poradne o dva tyzdne a prvy krat na preitoky :slight_smile: A potom ,ma to uz caka kazdy tyzden.fiiiiiiiiii
Sa nam to pomalicky krati :slight_smile:
A rozhodla som sa,ze dobrovolne darujem pupocnikovu krv.A vy babenky???????
14. máj 2009 o 18:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoz darujes? das si ju odobrat.,chapem spravne? ci?
14. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie to je ked si chces dat odobrat tak za to platis .Ale ja chcem iba ako ked ides darovat krv.Sak niekomu to moze pomoct :slight_smile:
14. máj 2009 o 18:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj taak...a ty by si nechcela aby to pomoholo vam?
14. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj dadka, som rada, že ste obe v poriadku. To si sa sama rozhodla, že daruješ? Mne urobili odber sami pri pôrode, lebo som 0neg. Nikoho som nežadala. Len súhlasila. Snáď niekomu pomôže. :slight_smile:
14. máj 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela,ale pocula som a citala niekde nazori onkologov o tom ................no v skratke ,ze je to vacsinou iba komercny tah a tahanie peniazkov od nas ludi
14. máj 2009 o 18:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka to je super ze je vsetko ok,, aj ja som bola smutna ze mi nerobili sono,, vraj uz len v 20tt a potom v 3Ott tak to si este pockam,, kym uvidim drobceka,,

to s tou pupocnikovou krvou je zaujimave,, ak sa da darovat tak preco nie,, :slight_smile:
14. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze si myslia ze by tie kmenove bunky nepomohli? ale ked to chces darovat..naco by to brali keby to nebolo na nic dobre?
14. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa dnes pytala doktorky a on vravela ,ze vacsinou sa v tej nemocnici kde chcem rodit nepytaju ,a ze musis im povedat sama.........,ale uvidime ci neprekvapia. :slight_smile:
14. máj 2009 o 19:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ako vsetko to ma dva pohlady
14. máj 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vraj ak by si ju mal uskladnenu a tvoje babtko by vaznbejsie ochorelo tak sa zevraj nemoze pouzit ta uskladnena,lebo ze uz aj tie bunky su nejake .................ale toto som iba citala.A papier nesie vela a nazorou je mnoho.
14. máj 2009 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak kwetinka
14. máj 2009 o 19:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja uz zas utekam majte sa krasne.Halvne vala pohody ,dobrej nalady a usmevu na tvarickach. :grinning: :grinning: :grinning:
To je asi pre tie nase krasnucke miminka to najlepsie.
14. máj 2009 o 19:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maj sa nam dadka,, aj ty vela oddychuj,,, a budeme sa tesit na dalsie tvoje pismenka,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe a tvojmu drobcekovi:o)
14. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no juli...malo by ti pomáhať magnezko ak nie, tak treba zavolať doktorovi....ja som začala magnesko až v 22tt...a odvtedy mam pokoj, ale cítim ked si ho nedám...krče ale v lýtkach......
14. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem perlus,, veru dnes mam v sebe uz druhy a je mi fakt lepsie,, :wink:
14. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky moje, dobre ranko, kto je uz hore? Ja si uz cuckam kavu, pijete vlastne niektora taku slabsiu kavu ako ja?
15. máj 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky,,, silvuska aj ja som hore,, kavicku nepijem ,, od kedy som tehotna vobec mi neberie,,
a to som pila 5x za den :astonished:
15. máj 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw juliett tak to je sila takto s tym seknut, ale ked neberie :wink: Ja si davam len rano, pomaha mi to prebrat sa ale aj mi chuti. Lezkas...oddychujes?
15. máj 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru aj ja sa divim ze mi nejde na chut,, inak moja prvy grc bol prave z kavy to som este nevedela ze som tehula, som zvedava ci mi bude chutit po porode, :slight_smile:

ano moja oddychujem lezkam,, drahy bol zaviest drobca do skolky tak sa si uzivam postielky,, :slight_smile: :slight_smile:

jej ty si ,z PN,, kam sa chystas rodit?
15. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano byvam kusocek od PN, pravdepodobne budem rodit v PN. Zacinam vsak uvazovat ze si objednam porodnika..pre istotu :slight_smile:
Ty budes v TT rodit?
15. máj 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zatial neviem,, nemam nijaky prehlad ako su natom porodnice v mojom okoli.
za to sa plati ak si chces objednat porodnika vsak??
15. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano plati sa za to neviem presne kolko okolo 3000-5000, ale kazda porodnica ma iny cennik. Ja som sa tiez nezaujimala o taketo veci zo zaciatku ale teraz to uz pomalinky zacinam sledovat. Co sa tyka trnavy tam ja vobec nepoznam lekarov. Kam chodis ku gynek?
15. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nepoznam ani v jednej nikoho,, gynekologa mam v TT doktora eliasa, ale ten uz nechodi k porodom. :frowning2:
15. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
väcsina z nas ma najväcsiu doveru k svojmu gynek, predsa len, on najlepsie pozna tvoj zdravotny stav, no ani moj nechodi k porodom :frowning2:
15. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok