Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
14. máj 2009

hej mala si kontrolu?? aj nechali nejaky listok ze ta boli pozriet co teraz??

andrejka10
14. máj 2009

Kontrola tehotnej žene? Veď tu niekto písal, že k takým nechodia. A teraz čo???

kwetinnka
14. máj 2009

noo chodia..ja som si dala zaciatkom tyzdna ziadost do socialnej ze nebudem dva tyzdne doma ale u nasich lebo nemam muza doma...a keby som odpadla..co sa mi stava...nikto by ma nenasiel,nechali mi listok,dnes som tam volala a ta pani mi povedala ze doktorka mi mala prilozit sproevodny listok k pnke ze o tom vie kde budem,ale on mi povedala ze mam napisat ziadost.A doktorka ma dofcu,na kontrolu idem az 1.6, tak jej to poviem potom aby to tam dopisala.

kwetinnka
14. máj 2009

kazdy hovori ze sa teraz zdvojnasobili kontroly,koli tomu ze ludia aby neboliprepusteny sa hodili na on,,,tak chodia a snoria

dadkag1
14. máj 2009

Ahojte babenky som tu len na skok 🙂 Som spominla pustil nam PC ,tak som zbehla k svagrinke. 🙂

Ako sa mate?

Dnes som bola na prehliadke,skoda ,ze mi uz len pocuva srdiecko a nerobi sono ja som vzdy bola rada ked som mohla vidiet to nase malinke. ☹ NO som rada,ze je v poriadku.
Konecne od buduceho tyzdna uz nemusim spavat na podvyhnutej posteli.Parada. 🙂 Malinke sa vratilo a uz netlaci na krcok maternice.
Najblizsie idem do poradne o dva tyzdne a prvy krat na preitoky 🙂 A potom ,ma to uz caka kazdy tyzden.fiiiiiiiiii
Sa nam to pomalicky krati 🙂
A rozhodla som sa,ze dobrovolne darujem pupocnikovu krv.A vy babenky???????

kwetinnka
14. máj 2009

akoz darujes? das si ju odobrat.,chapem spravne? ci?

dadkag1
14. máj 2009

Nie to je ked si chces dat odobrat tak za to platis .Ale ja chcem iba ako ked ides darovat krv.Sak niekomu to moze pomoct 🙂

kwetinnka
14. máj 2009

jaaj taak...a ty by si nechcela aby to pomoholo vam?

andrejka10
14. máj 2009

Vitaj dadka, som rada, že ste obe v poriadku. To si sa sama rozhodla, že daruješ? Mne urobili odber sami pri pôrode, lebo som 0neg. Nikoho som nežadala. Len súhlasila. Snáď niekomu pomôže. 🙂

dadkag1
14. máj 2009

Chcela,ale pocula som a citala niekde nazori onkologov o tom ................no v skratke ,ze je to vacsinou iba komercny tah a tahanie peniazkov od nas ludi

juliett99
14. máj 2009

dadka to je super ze je vsetko ok,, aj ja som bola smutna ze mi nerobili sono,, vraj uz len v 20tt a potom v 3Ott tak to si este pockam,, kym uvidim drobceka,,

to s tou pupocnikovou krvou je zaujimave,, ak sa da darovat tak preco nie,, 🙂

kwetinnka
14. máj 2009

takze si myslia ze by tie kmenove bunky nepomohli? ale ked to chces darovat..naco by to brali keby to nebolo na nic dobre?

dadkag1
14. máj 2009

Ja som sa dnes pytala doktorky a on vravela ,ze vacsinou sa v tej nemocnici kde chcem rodit nepytaju ,a ze musis im povedat sama.........,ale uvidime ci neprekvapia. 🙂

kwetinnka
14. máj 2009

asi ako vsetko to ma dva pohlady

dadkag1
14. máj 2009

Vraj ak by si ju mal uskladnenu a tvoje babtko by vaznbejsie ochorelo tak sa zevraj nemoze pouzit ta uskladnena,lebo ze uz aj tie bunky su nejake .................ale toto som iba citala.A papier nesie vela a nazorou je mnoho.

dadkag1
14. máj 2009

Presne tak kwetinka

dadkag1
14. máj 2009

Tak ja uz zas utekam majte sa krasne.Halvne vala pohody ,dobrej nalady a usmevu na tvarickach. 😀 😀 😀
To je asi pre tie nase krasnucke miminka to najlepsie.

juliett99
14. máj 2009

maj sa nam dadka,, aj ty vela oddychuj,,, a budeme sa tesit na dalsie tvoje pismenka,, 🙂 🙂 🙂

kwetinnka
14. máj 2009

aj tebe a tvojmu drobcekovi:o)

perla200
autor
14. máj 2009

no juli...malo by ti pomáhať magnezko ak nie, tak treba zavolať doktorovi....ja som začala magnesko až v 22tt...a odvtedy mam pokoj, ale cítim ked si ho nedám...krče ale v lýtkach......

juliett99
14. máj 2009

dakujem perlus,, veru dnes mam v sebe uz druhy a je mi fakt lepsie,, 😉

silvuskaa
15. máj 2009

Ahojte tehulky moje, dobre ranko, kto je uz hore? Ja si uz cuckam kavu, pijete vlastne niektora taku slabsiu kavu ako ja?

juliett99
15. máj 2009

dobre ranko zienky,,, silvuska aj ja som hore,, kavicku nepijem ,, od kedy som tehotna vobec mi neberie,,
a to som pila 5x za den 😲

silvuskaa
15. máj 2009

waw juliett tak to je sila takto s tym seknut, ale ked neberie 😉 Ja si davam len rano, pomaha mi to prebrat sa ale aj mi chuti. Lezkas...oddychujes?

juliett99
15. máj 2009

no veru aj ja sa divim ze mi nejde na chut,, inak moja prvy grc bol prave z kavy to som este nevedela ze som tehula, som zvedava ci mi bude chutit po porode, 🙂

ano moja oddychujem lezkam,, drahy bol zaviest drobca do skolky tak sa si uzivam postielky,, 🙂 🙂

jej ty si ,z PN,, kam sa chystas rodit?

silvuskaa
15. máj 2009

Ano byvam kusocek od PN, pravdepodobne budem rodit v PN. Zacinam vsak uvazovat ze si objednam porodnika..pre istotu 🙂
Ty budes v TT rodit?

juliett99
15. máj 2009

veru zatial neviem,, nemam nijaky prehlad ako su natom porodnice v mojom okoli.
za to sa plati ak si chces objednat porodnika vsak??

silvuskaa
15. máj 2009

ano plati sa za to neviem presne kolko okolo 3000-5000, ale kazda porodnica ma iny cennik. Ja som sa tiez nezaujimala o taketo veci zo zaciatku ale teraz to uz pomalinky zacinam sledovat. Co sa tyka trnavy tam ja vobec nepoznam lekarov. Kam chodis ku gynek?

juliett99
15. máj 2009

no ja nepoznam ani v jednej nikoho,, gynekologa mam v TT doktora eliasa, ale ten uz nechodi k porodom. ☹

silvuskaa
15. máj 2009

väcsina z nas ma najväcsiu doveru k svojmu gynek, predsa len, on najlepsie pozna tvoj zdravotny stav, no ani moj nechodi k porodom ☹