Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

babullka1
3. máj 2009

No asi ano,ked sa clovek na to diva z tejto stranky 😀 a nase babenka to tiez nebudu mat lahke,tak mi to musime niako vydrzat 😉

perla200
autor
3. máj 2009

presne ide o to ako sa na to pozeráme, ja stále hovorím že každá minca ma dve strany...záleží na tom, či sa na to pozeráš či je pohár poloprázdny alebo poloplný.....môžeš sa na to pozerať negatívne a aj pozitívne...záleží na tebe🙂)) ja sa strašne na malú teším....a určite aj ty a pôrodom ich získame!!!!

babullka1
3. máj 2009

joj,ja uz sa na maleho tiez strasne tesim,uz keby to bolo 😀 ja sa toho ked ho uvidim uz neviem dockat 😉

dadkag1
3. máj 2009

ahojte babulky super ,ze sa rozbehla takato neutralna temicka pre nezaradene........ 🙂
Ja tu chodim dost casto ,ale ako tu uz bolo pisane tak veru taazko sa je zaradit niekam kde to uz fici dlho.

babullka1
3. máj 2009

Dadka..ja som na tom podobne,citam tu kopu rozbehnutych tem...sem tam niekde cosi napisem,ale malo 😝 a tato vypada byt fajn..este ze nam ju Perla zalozila 😀 😀 😀

perla200
autor
3. máj 2009

no vidíš babulka...a pôrod nam ich dá...dá nam naše deti....tak to ja beriem aspon

vitaj dadkag...

babullka1
3. máj 2009

No veru Perla 😝 a ozaj uz kupujes nieco Simonke?Ja uz mam doma aj postielku a bud.tyzden mi dojde kocarik 😀

perla200
autor
3. máj 2009

kočík mame...ale postielku nie, mam par vecí, čo mi dala kamoška a mam niečo nakúpené, ale bábo tolko toho potrebuje....a ja niekedy som zúfala, lebo neviem čo mam kúpiť.....taký výber, že niekedy odídem z obchodu bezničhoho...potom si poviem, že mam čas....a kaslem na to nenakupuje, potom ma chytí panika že nič nemám idem kúpim niečo a tak dookola.... 😀

babullka1
3. máj 2009

Ja mam postielku co mi dala manzelova sestra 😝 a malemu uz mam skoro vsetko kupene,az na par drobnosti,ako vanicka,zavinovacka a tak...a kocarik si kupila aky?

dadkag1
3. máj 2009

Ahojte perla a babulka.
je riadna hlupost ked sas nam babam ,ktore este nerodili dostanu do usi take hrozne spravy o porode a o vsetkom ostatnom co k nemu patri.vsak ja si myslim ,ze kazda to mame ine co sa tyka porodu ci sitia sak sa ani nemusime potrhat alebo ani nemusia nas strihat .
A perla ty mas pravdu je to o tom nasom psychyckom rozpolozeni.

Ja sas uz velmi tesim ,rada by som bola keby sa nam uz to nase malinke narodilo lebo sa uz citim ako slonik.

perla200
autor
3. máj 2009

mam v albume....pozri si....proste som sa donho zamilovala a bolo 🙂))) zavinovačka stačí jedna???

dadkag1
3. máj 2009

Vy ste ale sikovne my este nemame ani kocik ani postielku,zatial len par veciciek hlavne do nemocnica a par na zaciatok.A ani este neviem co to bude sak hlavne nech je zdrave,ale kupovat vsetko neutralne ,by som chcela aj ine

A co poviete na cestovnu postielku?

babullka1
3. máj 2009

Dadkag..no ved prave,ze nas zbytocne strasia a mozno ze budeme mat porody super 😝 Ja uz sa tiez citim ako slonik pribrala som uz 14kg...uz mi aj doktor dohovaral 😉 ale to je aj tym ze som PN a moc sa nehybem 😠 Vy ste kolko pribrali?A ozaj Datkag..ty nevies co cakate-nedala si si zistit???

babullka1
3. máj 2009

Perla...je fakt nadherny 😵 😵 😵 ...Ja si zavinovacku kupim isto len jednu,maly sa narodi v juli a myslim ze by nam ich viac bolo v tom teple zbytocnych 😀

perla200
autor
3. máj 2009

no ja o desať viac ako ty babulka...teda 24kg....ale čo už....ja sa zase hýbem, lebo som aktivistka, nevydržím ležať dlho....možno tak hodinu,dve🙂

babullka1
3. máj 2009

Perla a doktor ti na tie kg nic nepovedal?Dadkag...kamoska ma maleho stale od narodenia len v cestovnej postielke a nestazuje sa....niektore tie cestovne su fakt pekne 😀

dadkag1
3. máj 2009

Bambulka Ja somdo dnesneho dan uz pribrala 16kg a to si myslim ze este tak mozno 3-4 priberiem ak sa nebude pytat na svet skor....... 🙂
A nase krasne babatko,vzdy ked som chcela aby mi pani doktorka povedala co to bude tak sa nam pekne ukazovalo iba ritkou.Tak asi chce aby sme sa nachali prekvapit. 😀
Len hlavne nech je zdrave .
A dufam ,ze sas velmi nenudis na PN

perla200
autor
3. máj 2009

nie, moja dr. mi nič nepovedala.... tie cestovné postielky sú dobré na to ked budú bábätká väčšie...nie?
tak to asi bude baba nie dadkag?

babullka1
3. máj 2009

Dadkag..ja tiez myslim ze do konca priberiem do tych 20kg 😠 Mne sa tiez dlho maly ukazoval ritkou,ale na 4D sone nam nakoniec doktor povedal 😉 ale hlavne je aby miminka boli zdravucke 😉 ..No nudim sa dost,momentalne prestavujeme rodinny dom na dedine a ja trcim cez den vetsinou v meste na byte a manzela mam na stavbe...Ale ked sa citim dobre,tak chodievam za nim 😀

dadkag1
3. máj 2009

Rozmyslame,ze si kupime taku polohovatelnu cetovnu postielku aj s prebalovacim pultom lebo ked tie drevene ti treba este nejako poobalovat dookola aby sa malinke neobuchalo tak sa mi viac paci takato.

babullka1
3. máj 2009

Mojmu malemu sa akurat zacalo stukat 😀 😀 😀

babullka1
3. máj 2009

Ja som si tiez najskor chcela taku kupit,ale ked sme nakoniec dostali,tak sme uz nevymyslali 😀

perla200
autor
3. máj 2009

ja som si kúpila prebalovací pult s vaničkou....aj to náhodou som objavila v akcii....baby idem si lahnúť, lebo moja kostrč ma strašne bolí....ale príserne....a malá kope ako divá🙂)) páči sa jej pyco🙂)) je to dievča s dobrým vkusom....zajtra si píseme....teším sa , dobrú noc dievčatá....

dadkag1
3. máj 2009

Perla asi baba ........hambi sa uz teraz 😀
Aj my staviame rodiny domcek,este ,ze sa robi na stavbe iba v sobotu lebo ja uz teraz nevladzem ,ale mam sikovne svagrinky aj segri tak pomahaju.

babullka1
3. máj 2009

Aj ja si idem babule lahnut...zajtra budem cely den u svokrovcov,tak si vas precitam az vecer 😒 Ale pekny dnik prajem..Bru noc 😀

dadkag1
3. máj 2009

Dobru noc perla
Babmbulka drzim prsteky aby si sa dockala stastneho porodu.
JA som nemala nejake potiaze az teraz sa malinke nejak posunulo nizsie ,zevraj som velmi aktivna.Tak nam kazala doktorka podvihnut postel aspon o 30 cm.Spim hore nohami 😀

dadkag1
3. máj 2009

Dobru noc bambulka

perla200
autor
4. máj 2009

dadkag...dobré ránko....aj my staviame domček.....ibaže nam pomáha len moja rodina🙂))))) moja mama, otec a brat a babka....závidím ti tú pomoc od svagrov a sestier:(

juliett99
4. máj 2009

dobre ranicko,, tehulenky,,, 😉 😉 😉

michala.l
4. máj 2009

Ahojte, vy ste tu ho vcera stihli popisat 🙂 , chvilku trvalo, kym som vsetko precitala ...
Vcera sme mali narodeninovu oslavu nasho nedavno este babatka ...a cera mal 8 rokov ....strasne to leti 😕 ...tak som aninemala cas uz sem nakuknut - vecer som uz bola uplne KO 😀
Teraz sa pomaly (ale velmi pomaly) chystam na EKG ...som to odkladala, ale uz musim - v stredu mam poradnu a doktorke by sa nepacilo, ze som tam nebola ...som nejaka leniva 😠