• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

3. mája 2013 
dobre ranko aj ja prajem,,. babulka to je super ze sa uz budete stahovat,, :grinning:
19. máj 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcence :slight_smile: som prisala na skok pozriet ako sa tu mate :slight_smile:
Zatial stale som bez PC no co uz dufam ,ze coskoro bude ok :slight_smile:
V nedelu sme smanzelikom oslavovali prve vyrocie svadby ...............somsa normalne cudovala ako rychlo to ubehlo.Aj ked somzistila ,ze som tehu.tak som sa smiala ,ze by sme mohli mat do roka a do dna a nic akosi si musime este pockat :grinning:

Ale ma akosi dneska zacalo boliet brusko ako pri tete.Tak som zvedava ..................ale hadam zaial je to asi len predzvest ,lebo ta hlienova zatka mi este neodisla :slight_smile:
19. máj 2009 o 08:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka tak sa nam este opatruj,, a oddychuj,,
gratulujem k prvemu vyrociu verim ze ste siho uzili,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ozaj baby je normalne ze aj ked sa napapam ze mam pocit akoby sa mi creva prelievali?? to je asi drobcekom vsak??
19. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dadkag...ved ty más ešte čas!!!!!......

juli - že vraj črevá sú daleko od bábätka......
19. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
ja som taka hrozne nevyspana, v noci som sa zobudila na burku a potom nie a nie zaspat. Teraz ma stipu oci a klipkaju jak zaluzie. To cvicenie moze byt zaujimave, keby mam na to cas tak nevaham ani chvilku.
19. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ale to tak zneje,, jak creva ked sa prelievaju,,, ale ani hladna som neni ani neviem ze by mi neco bolo,,, :confused: :confused:
19. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby počuli ste o tej knihe - gravidjoga od makedonovej? že vraj je to velmi dobré.....
19. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Dakujem,dnes sa tu isto tiez nezdrzim :angry: Musim si zacat pomaly balit veci aby som toho nemala naraz moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nato ze v noci riadne sprchlo tak dnes vyzera ze bude celkom pekny dnik...Tak nech vam vsetkym vide :wink:
19. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som o tej knihe nepocula, ale skusim ju pozriet na nete :slight_smile:
19. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok babullka....drž sa....ticho ti závidím:slight_smile:)))
19. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Môžeme sa Vás, ktoré ste už skoro pri konci niečo opýtať?Som v 11tt a staršne zle sa mi dýcha.Všade píšu len o ťažkom dýchaní až keď je už väčšie burško.Tak sa Vás chcem opýtať, či ste sa s niečím podobným na začiatku tehotenstva nestretli.Ďakujem
19. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano babonr....ja som sa stretla s tým od začiatku...ale ja som v 12tt mala bruško....a kolko si pribrala? a ťatšie sa ti dýcha, lebo bábätko momentálne "odtláča tvoje orgány, robí si miesto:slight_smile:)) tak to aj preto....
19. máj 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky
pre babonr...alebo aj kvoli nizkemu tlaku, ja som ho mavala od 10tt skoro stale nizky :wink: Neboj ono to prejde
19. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, tak jsem se zas na chvíli ukázala..Chystám se a peru stále jak utržená ze řetězu :slight_smile: no už to vypadá, že to budu mít..přístí víkend ještě naši dovezou postýlku a je to komplet..Jinak už jsem měla 2x melouna od té doby jak sme si tu postěžovaly :grinning: :grinning: Holky mám jeden dotaz, psala jsem to na paragrafech,ale nikdo mi neodpovídá :frowning2: dostala jsem minulý týden u doktora papír na mateřskou,ale od 30.6.08 nepracuju, takže nemám nárok ale nevím zda ten papír zanést sem v SR na soc.poj. a nebo jestli ho mám poslat do ČR když jsem naposled pracovala tam.. :frowning2: neuměly byste mi poradit? díky..
19. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
netuším, ale ked logicky uvažujem, materskú budeš dostávať zo sociálnej poistovne tu na SR, tak asi sem.....
19. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte divcence...obedna siesta....juliet to calcium mam v tbl aj s Deckom,to sa snazim si davat poctivo....
19. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla200 rpibrala som asi 3,5 kg,ale tým sa až tak nezaťažujem,pretože pred otehotnením som bola strašne schudnutá a v podstate teraz som sa dostala na moju takú normálnu váhu 54-55kg. To je podľa mňa v pohode..Mne bruško ešte nerastie...Niekedy je síce väčšie ale potom sa zas zmenší.Ale môže to byť asi aj tým tlakom, bo mám ho trošku nižší...Ďakujem Vám za odpoveď,trošku ste ma ukludnili :sunglasses:
19. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, poctivo som si Vás prečítala od piatku, čo som tu nebola, ste strašne zlaté a už mám chuť na melón aj ja :grinning: :grinning: :grinning: Inak minulý týždeň sa mi objavili prvé tehotenské chute - snívala som o ananáse, jahodách a hrozne. Jahody a hrozno som si aj kúpila - len anasás živý nebol, tak som zbaštila konzervovaný. Cez víkend som bola u svokra na 70 tke a v nedelu s manželom a mojim tatom na chate - oni očkovali do dreva hlivu ustricovú a ja som grilovala a povysávala auto. A včera migréna jak sviňa, prepáčte za výraz, asi z toho, že som si celý víkend neoddýchla a nepospala.
19. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte pre tie, čo uvažujú nad pôrodom v Trnave, platí sa 7 000, 2000 ide nemocnici a 5000 lekarovi. Moj gynekolog je dr. Štrbo a chodi aj k pôrodom. Ešte viem, že existuje nejaký dr. Lahký (baby si ho chvalia), a moj bývalý gynekolog dr. Navrátil.
19. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
saska...skús ten cephyl - je to homeopatikum a je velmi dobrý...za 10 minút ta prestane hlava bolieť
19. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inffinity, ja by som išla na sociálnu poisťovňu s tým papierom najskôr tu, predpokladám, že teraz si tu (tak to máš bližšie) a oni ti musia povedať a poradiť, ako máš ďalej postupovať. Skús si to vybaviť čo najskôr. Držím palce. Daj vedieť, ako si dopadla. :slight_smile:
19. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, od vcera ma pobolieva brusko v dolej casti :frowning2: mozem to prirovnat ako slabe menstruacne bolesti. mate s tym niektora skusenosti? V 1.trimestri je to ok ale ten ja mam uz davno za sebou.
19. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a berieš magnezium silvuska?
19. máj 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neberiem, doteraz ma to nebolelo ale teraz boli...myslis ze je to nieco vazne? Magnezium mi musi predpisat lekar?
19. máj 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie, ale ja som to tiež tak mala a dala mi magnezium a bolo....to sú črevá, s maternicou to nemá nič spoločné, mne to začalo v 22tt...ty si dobrá že si tak dlho vydržala bez magnezka....berú ju skoro všetky tehulky....zavolala by som skôr tvojej doktorke ale dá sa kúpiť volnopredajne
19. máj 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne? moze to byt ono, aj ked ma neboli brucho ale az tak nizsie-podbrusko?
19. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute, silvus mna tak ako teba boli brusko uz dlhsie,a ked nemam kludny den tak vlastne stale,a perlus ti dobre radi,..magnesko,tiez som sa o tom poradila s doktorkou,ale ak mas doma napr Magne B6 sumive,ale sumive magnesko to i mozes dat,to nema taku davku ako tbl...
19. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze perlus ti radi dobre, to magnezko by ti malo ulavit, :wink: :wink:
19. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
šumivé tablety sú neni moc dobré tuším.....ale to magne B6 je super....neboj silvuska, kedy más ist k lekárovi.....
19. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perli a vcom su zle sumive?? :confused:
19. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok