Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
28. máj 2009

andrejka ty si fakt poklad aj vsetky co ste tuuuuuu lubkam vas 🙂
inak ked mi to povedala tak som sa na slovo nezmohla len som cumela jak bager na nu.
dostala som dalsiu vcelicku , brusko je maksie a drobcek ma zas posteklil .. inak vraj cca 4-5 tyzdnov si tu polezim

saska73
28. máj 2009

julie neboj vydržíš aj to ležanie, maminky vydržia všetko. Moja kamarátka ležala od 12. tt a od 5 mesiaca zašitá a s vyviazanými nohami ( to ťa ale nechcem strašiť ) a teraz má malá už 9 rokov a je šťastná, že ju má a to všetko čo, si vytrpela je len matná spomienka.

svistik
28. máj 2009

Ahojte dievcata!!!

Len teraz som prisla z prace... teda nie tak celkom 🙂 prisla som okolo 4tej, moj manzel ma vyzdvihol na stanici a hned sme isli opekat... strasne som sa napapala spekaciek!!! A to ja vobec nie som masozravec ale teraz mi spekaciky chutia 🙂

len som chcela podakovat za ten vymakany tip len uz neviem komu! Nepamatam si kto to pisal! Sa mi zda ze Perla, ale neviem isto! ... tie nohavice z Terranovy su uplne vymakane!!! Som si kupila hned dvoje roznych farieb 🙂 Ak ich niektora este nemate, nevahajte!!! Naozaj sedia perfektne a to mne malo co sedi... a okrem toho stoja 450,-

saska73
28. máj 2009

prečo nemáme i nás terranovu 😠
Svistik teba si pamätám ešte z mojasvadba.sk spred pár rokov, mala si tam fotku, v športovom oblečení, aspoň si teda mysllím, že si to ty 😅

svistik
28. máj 2009

to som nemohla byt ja... ja som sa vydavala teraz na Valentina 🙂

kwetinnka
28. máj 2009

xi..ja vikend po tebe:o), ja som si tiez v teranove kupila..ale kratne...dlhe som tam nevidela...asi sa minuli

svistik
28. máj 2009

ja som videla aj kratke, ale tie mi standardne nesedeli 🙂... ja sa smejem, pretoze mne vacsinou sedi, co v obchodoch nemozu predat pretoze to nikomu nesedi! Ale tieto nohavice musia fakt sediet kazdemu!!!

kwetinnka... my sme chceli tiez az ten dalsi vikend, ale sala nebola volna, tak sme museli vziat Valentina!!! budem ukratena o jednu ruzicku!!§

kwetinnka
28. máj 2009

nam pekne nasnezilo...take pocasie nema lazdy..povodne sme sa chceli zobrat 17.4 a keby som vedela ze mi brusko vykukne az v 24tt tak sa asi v tom february neberieme...mozno sa tam este pojdem pozriet,a ake su? farby? tenke?take s tým pasom co sa da dat az na brusko?

svistik
28. máj 2009

take tie tenke letne... a je tam ten siroky pas... je uplne pohodlny...
hej hej... nasnezene sme mali dokonale... my sme tiez chceli 25.april - aspon myslim, vie, ze to malo byt na Mareka a ked sme zistili ze sme tehotni tak sme to prelozili... na Vianoce potrat, ale uz skoro vsetko vybavene, tak uz sme to nechali tak!!! a teraz sa tesime na toto malinke... 🙂

kwetinnka
28. máj 2009

noo tak sa tam pojdem pozriet....noo nase bolo novorocne prekvapko...ale už okolo vianoc somm mala tusaka... a uz tie nohavice nosis??

andrejka10
28. máj 2009

Óóó, svistík, to mi je ľúto, tentokrát to dobre dopadne. Uvidíš. 🙂
Juliet, ty sa nám tam drž. To jedno, ako dlho tam budeš, hlavne, že bude dobre. Hoci ti ani trochu nezávidím to prostredie, ale chcú ti tam pomôcť. 🙂
Babenky, to je milé, že si nakupujete v teranove, ale ja nemám potuchy, kde to je a čo to je????? 😨 Aj ja chcééém dobré gate.
A mám ďalšiu dobrú správu, ja viem, že sa pochválim, ale tak sa teším - mám skúšku huráááááááá. Jedna z tých ťažších. 😀 😀 😀

kwetinnka
28. máj 2009

noo tak to ti gratulujem ze sa podarila ta skuska,ja sa sprtam na statnice...noo urcite mate aj v poprade teranovu...ale teraz je to moda..veci s takými vyhrnajucimi pasmi...ja mam take dlhe aj 3/4 teplacky...nohavice som u nas v BA nevidela....

andrejka10
28. máj 2009

ďakujem, ďakujem, kwetinka. No tie štátnice teraz, ach joj......... Ani predstaviť si to nechcem, uf.... 😅 Ti nezávidím, ale držím palce. Teranovu, hm, neviem či máme, zistím 😀

kwetinnka
28. máj 2009

noo hlavne som rada ze už po statniciach budem svaty pokoj,mozem sa v klude prestahovat a nachystat vsetko pre malu..noo skus nejake vacsie obchodne centra...ci tam nieco take nemate...a co ty vlastne studujes? a ktorý rocnik?

svistik
28. máj 2009

nie este nenosimm... len dnes som ich kupila, takze operiem a hned ako budem moct tak si ich dam... a inak v Takku som si kupila tiez teplaky s takou sirokou gumou za 300,- a este jedny 3/4ove tiez take, ze porastu so mnou 🙂 tiez za 300,-
andrejka... gratulujem ku skuske 🙂
juliet... drzkaj sa... 🙂

dievcata ... idem spinkat!! ta praca ma zmaha!!! Dobru noc vam vsetkym 🙂

kwetinnka
28. máj 2009

ja mam tiez take s peecocsu,a plavky uz mam, a shortky biele a platene dlhe nohavice..a su tiez vyborne:o)

kwetinnka
28. máj 2009

a dobru nocku..a zajtra prijemny den v praci:o)

juliett99
28. máj 2009

andrejka gratulujem to je super sprava 🙂

mne teraz netreba nic len kosielka, gatky xixi hehe aj usetrime 😀 😀

andrejka10
28. máj 2009

Kwetinka Ekonomická Fakulta Univerzita Mateja Bella - BB, odbor ekonomika a manažment podniku. Druhý ročník, štvrtý semester 😀 😀 😀 Postačujúce??? Zabudla som - niekedy uvádzali detaš. pracovisko Poprad, ale teraz je to inštitút manažérskych systémov a vzdelávania Poprad, No to je hrôza. Tak sa na tom bavím, keď to píšem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A ty????

Svistík , sladké sníčky 🙂

Aj ja chcem pekné tehu vecičky, ale tu v PP, som prešla celé mesto a ťažko niečo nájsť. Všetko len dlhé, nič letné a také fuj handry. Musím pozrieť ešte to centrum, čo tu máme. Snáď niečo nájdem. 😀

kwetinnka
28. máj 2009

u nas aj su..ale take peniaze za to pytaju,ja som si kupila nejake veci aj v madarsku. BC mam osetrovatelstvo, a MGR bude z verejneho zdravotnixctva.

andrejka10
28. máj 2009

Tak to si už naozaj pomaly za vodou. Ti fakt závidím. Ja tak by som chcela dokonciť Bc, potom dám na Ing. pauzu. Chcem si užiť malú Sáru 😝 😝 Sárinka je moja priorita. Uvidíme, čo mi moje tehulkovnie dovolí. Človek mieni, osud mení.........

perla200
autor
28. máj 2009

babulky. viem že písem v divnom čase, ale strašne sa teším, lebo sesterničke sa konečne po deviatich dnoch prenásania narodil malý Jakub....3800g a 50cm, je úžasný....a strašne som sa o nu bála ale sú ok obidvaja, teraz sme prišli z oslavay, teda chlapi mali oslavu, ja som svojho zaniesla a prisla domov, oni ostali....nech sa zabavia chlapci.....cmuk dobrú noc

a tie nohavice z terranovy? to som nepísala ja, ale milujem terranovu a calliope....ale skoda najbližie v nitre, ale idem vo štvrtok do blavy tak hádam behnem do terranovy....

saska73
29. máj 2009

Ahojte krásne tehulky.
Andrejke gratulujem k ťažkej skúške a kwetinnka kde si si kúpila tehu plavky ?
Juliett, čo v nemocnici, koľko vás je na izbe, máš sa s kým porozprávať ?

silvuskaa
29. máj 2009

ahojte tehulky🙂
Andrejka gratulujem, vidis ako pekne sa ti tie skusky zbieraju.
Terra nova je fakt super obchod len skoda ze najblizsie v Ba, kedze tu robim tak som si nejake veci pokupovala, hlavne tie nohavice na siroku gumu...to teraz leti a daju sa kupit aj v inych obchodoch.
Perla gratulujem k babätku v rodine, super!!!!! 😀

juliett99
29. máj 2009

saskka
nato ze som sama na izbe to celkom dobre zvladam. na pokec tu mam vas a mojho susnika 🙂
uz mi tecie infuzka a dostala som dnes az dve vcelicky brrr uz ma boli cela prdelka 😝

silvuskaa
29. máj 2009

neboj juli to vydrzis, my zeny sme silne 😉 A co neurobime pre nase male lasky v brusku.

juliett99
29. máj 2009

veru ano vydrzime vsetko,, ja co mam hysaky z injekcii a ihli teraz drzim jak hlupy dvere.
inak dnes po velkej potrebe som zacala spinit vraj nesmiem tlacit 😒

silvuskaa
29. máj 2009

tak to aby si papala len uplne riedku stravu, ovocie, kompoty a podobne. Juli a mas aj nejakeho tusaka ci budete mat chlapceka alebo dievcatko ?? Jasne, najdolezitejsie je aby bolo zdravucke, to je najväcsie stastie na svete.

juliett99
29. máj 2009

veru nemam ked mi robili utz tak jedine naco som sa zmohla bolo ze ci je drobcek ok,, doktorka povedala ze ano ale ani mi ho-ju neukazala tak neviem. moj drahy tvrdi ze to bude baba ja neviem nejako sa mi strieda chlapcek s babou 😀 ale je mi jedno len nech je zdravucke.
veru asi ziadna tuha strava 😝

silvuskaa
29. máj 2009

tak...tak zdravie je najdolezitejsie. Aj brusko uz rastie? 🙂